Alyans ve Takı Malatya

Atasay

Atasay Özellikler

Özellikler
Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma Sertifika Ücretsiz Bakım Garanti Belgesi

Atasay Sıkça Sorulan Sorular

Ürün çeşitleri neler?

Alyans

Atasay Hakkında

Malatya’da düzenleyeceğiniz düğününüz öncesinde yıllar boyunca mutluluğunuzun simgesi olacak alyanslarını seçmek için sizi Atasay’a bekliyoruz!

Birlikteliğiniz boyunca eşinize olan bağlılığınızı ve sevginizi gösterecek olan alyanslarınıza en kaliteli şekilde ve uygun fiyatlarla ulaşmak istiyorsanız doğru sayfadasınız. İlişkinizi en iyi yansıtacak modelleri bulmak için geniş ürün yelpazemiz içinden tercihlerde bulunabilirsiniz. Tabi ki bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimiz yıllardan beri Türkiye’de alyans ve takı konusunda bir numarada yer almamız. Bu başarımızı ise Türkiye genelinde titizlikle çalışan ekip arkadaşlarımıza ve yüksek kalite standartlarına sahip hizmet anlayışımıza borçluyuz. Atasay alyans özel tasarım yüzüklerimiz içinden seçimler yaparak aşkınızı en iyi yansıtacak modellere kavuşabilirsiniz!

Belki de şu anda evlilik teklifinizi planlıyor ve internet üzerinden en güzel tektaşı nerden bulabilirim diye çeşitli firmaları inceliyor olabilirsiniz. Atasay olarak tektaş konusunda Türkiye’nin tartışmasız en iyi üreticisiyiz. Bu nedenle de evlilik teklifinizde gelin adayına en uygun yüzüğü bulma konusunda gönül rahatlığıyla bizden alışveriş yapabileceğinizi düşünüyoruz. Eğer seçtiğiniz yüzük gelin adayının parmağına tam olarak uymadıysa teklifinizi kabul ettikten sonra gelebilir ve gelin hanımın parmağına en uygun hali için bizden yardım isteyebilirsiniz. Elbette bu sırada düğününüz için alyans ve takı alışverişi de yapabilirsiniz. Damat adayları için kol düğmelerinden saatlere gelin adayları için ise gelin setinden kolyeye, bileklikten küpelere kadar uzanan pek çok çeşitte ürünlerimiz bulunuyor.

Uzun zaman boyunca unutulmayacak düğününüzde en güzel görünüme ve mutluluğunuzu en iyi simgeleyen alyanslara sahip olmak için Atasay’ı tercih edebilirsiniz. Atasay alyans modelleri ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için sayfanın sağ üst kısmında yer alan Malatya Atasay iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilir ve avantajlı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Mutluluğunuza ortak olmak için sizden haber bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

İletişim

  • Adres::

    İnönü Cad. No: 192 Malatyapark AVM Mağaza No: Z-65 Merkez/Malatya

  • Haritadaki Konumu

    Atasay Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.