Atasay

E-posta Gönder

Alyans ve Takı

Kategori

Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma

Özellikler

Alyans

Ürün Çeşitleri

Yeşilyurt, Malatya

İlçe, İl


Özellik

  • Özellikler Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma, Ücretsiz Bakım, Sertifika, Garanti Belgesi

Sorular

  • Ürün çeşitleriniz neler? Alyans, Kolye, Nişan Yüzüğü, Gelin seti, Tamtur, Bilezik, Tektaş, Saat, Küpe, Gerdanlık, Bileklik

Önerilen Firmalar

Blue Diamond
15

Battalgazi

Blue Diamond

Dünyanın seçkin ve önde gelen markalarından biri olan Blue Diamond Malatya’...

Altunizade Kuyumculuk
17

Battalgazi

Altunizade Kuyumculuk

Yenilikçi firma olma hedefine sahip olan Altunizade Kuyumculuk Malatya’nın ...

Altınbaş
15

Yeşilyurt

Altınbaş

Malatya’da düzenleyeceğiniz düğününüz öncesinde yıllar boyunca mutluluğunuz...

Hakkında

Malatya’da düzenleyeceğiniz düğününüz öncesinde yıllar boyunca mutluluğunuzun simgesi olacak alyanslarını seçmek için sizi Atasay’a bekliyoruz!

Birlikteliğiniz boyunca eşinize olan bağlılığınızı ve sevginizi gösterecek olan alyanslarınıza en kaliteli şekilde ve uygun fiyatlarla ulaşmak istiyorsanız doğru sayfadasınız. İlişkinizi en iyi yansıtacak modelleri bulmak için geniş ürün yelpazemiz içinden tercihlerde bulunabilirsiniz. Tabi ki bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimiz yıllardan beri Türkiye’de alyans ve takı konusunda bir numarada yer almamız. Bu başarımızı ise Türkiye genelinde titizlikle çalışan ekip arkadaşlarımıza ve yüksek kalite standartlarına sahip hizmet anlayışımıza borçluyuz. Atasay alyans özel tasarım yüzüklerimiz içinden seçimler yaparak aşkınızı en iyi yansıtacak modellere kavuşabilirsiniz!

Belki de şu anda evlilik teklifinizi planlıyor ve internet üzerinden en güzel tektaşı nerden bulabilirim diye çeşitli firmaları inceliyor olabilirsiniz. Atasay olarak tektaş konusunda Türkiye’nin tartışmasız en iyi üreticisiyiz. Bu nedenle de evlilik teklifinizde gelin adayına en uygun yüzüğü bulma konusunda gönül rahatlığıyla bizden alışveriş yapabileceğinizi düşünüyoruz. Eğer seçtiğiniz yüzük gelin adayının parmağına tam olarak uymadıysa teklifinizi kabul ettikten sonra gelebilir ve gelin hanımın parmağına en uygun hali için bizden yardım isteyebilirsiniz. Elbette bu sırada düğününüz için alyans ve takı alışverişi de yapabilirsiniz. Damat adayları için kol düğmelerinden saatlere gelin adayları için ise gelin setinden kolyeye, bileklikten küpelere kadar uzanan pek çok çeşitte ürünlerimiz bulunuyor.

Uzun zaman boyunca unutulmayacak düğününüzde en güzel görünüme ve mutluluğunuzu en iyi simgeleyen alyanslara sahip olmak için Atasay’ı tercih edebilirsiniz. Atasay alyans modelleri ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için sayfanın sağ üst kısmında yer alan Malatya Atasay iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilir ve avantajlı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Mutluluğunuza ortak olmak için sizden haber bekliyoruz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: İnönü Cad. No: 192 Malatyapark AVM Mağaza No: Z-65 Merkez/Malatya

Atasay Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.