Alyans ve Takı Hatay

Kayıboyu Kuyumculuk

Kayıboyu Kuyumculuk Özellikler

Özellikler
Özel Tasarım Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma Ücretsiz Bakım Garanti Belgesi

Kayıboyu Kuyumculuk Sıkça Sorulan Sorular

Ürün çeşitleri neler?

Alyans

Kayıboyu Kuyumculuk Hakkında

Aşkınızı en iyi şekilde yansıtacak en güzel alyans ve takılar bulabileceğiniz kişiye özel üretim yapan bir kuyumcu arıyorsanız sizi Kayıboyu Kuyumculuk’a davet ediyoruz!

Uzun yıllardır Hatay’da kuyumculuk sektöründe hizmet veriyoruz. Yılların getirdiği tecrübe ile en güzel üretimleri yapma konusunda kendimize oldukça güveniyoruz. Düğününüz yaklaşırken sevginizi en güzel şekilde yansıtacak alyanslarınızı arıyor olabilirsiniz. Kuyumcumuza gelerek isterseniz hazır modellerimiz içinden hoşunuza en çok gideni tercih edebilirsiniz ya da sadece size özel alyanslar istiyorsanız pek çok farklı modelde üretebildiğimiz alyansları seçebilirsiniz! Kayıboyu Kuyumculuk Antakya’da tüm isteklerinizi en iyi şekilde yerine getirerek memnuniyetinizi sağlayabilmek adına oldukça donanımlı bir ekibe sahibiz.

Elbette kuyumcumuzda sadece alyans çeşitleri değil pek çok farklı mücevher bulabilirsiniz. Örneğin evlenme teklif etme planınız var ve en güzel tektaşları nerede bulabileceğinizi mi araştırıyorsunuz? O zaman size en hoş modellerimiz ile hizmet sunabiliriz. Seçtiğiniz yüzük gelin adayının parmağına tam uymadıysa teklifinize evet cevabını aldıktan sonra tekrar kuyumcumuza uğrayarak yüzüğünüzü parmağınıza uygun hale gelmesini sağlayabiliriz. Kuyumcumuzda yaptığımız özel üretimler ile mutlu çiftlerimizin memnuniyetini sağlıyoruz. Alyanslarınıza isterseniz adınızı ve tanışma tarihinizi yazabiliriz. Son dönemde en çok tercih edilen alyans çeşidimiz bu. Ancak daha yenilikçi şeyler istiyorsanız her türlü yaratıcı fikrinize açığız. Kuyumcumuzda saatten kolyeye, bilezikten küpeye kadar pek çok şık aksesuara ulaşabilirsiniz. Sahip olduğumuz sertifikalar ve verdiğimiz garantilerle gönül rahatlığıyla alışveriş yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Düğününüze doğru yapmanız gereken alışverişlerden en önemlilerini Kayıboyu Kuyumculuk’ta gerçekleştirmek istiyorsanız bize ulaşmak çok kolay. Sayfanın sağ üst kısmında bulunan Kayıboyu Kuyumculuk iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz. Mutluluğunuzu ölümsüzleştirecek en güzel alyans modellerine kavuşmak bizimle çok kolay!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Kemalpaşa Cad. Pazar Sok. No:2 Antakya

  • Haritadaki Konumu

    Kayıboyu Kuyumculuk Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.