Alyans ve Takı Hatay

Güneyler Kuyumculuk

Güneyler Kuyumculuk Özellikler

Özellikler
Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma Sertifika Garanti Belgesi

Güneyler Kuyumculuk Sıkça Sorulan Sorular

Ürün çeşitleri neler?

Alyans

Güneyler Kuyumculuk Hakkında

1975 yılında ilk defa Antakya’da faaliyete giren Güneyler Grup kadının şıklığını ve zarafetini tamamlayan aksesuarları tasarlıyor! Biliyoruz ki bir kadına en çok altın yakışır. Ayrıca Güneyler Kuyumculuk farkıyla tasarlanmış alyans ve takılar sizde daha özel duracak.

Evlilik teklifi öncesi beyler tektaş veya tam tur için mağazamıza uğruyorlar! İlk “Evet” cevabının ardından ise birlikteliğinizin temsili olacak en özel parça için çift olarak mağazamıza bekliyoruz! Birbirinden özel alyanslarımızdan istediğinizi seçebileceksiniz. Hayalinizdeki modeli sunduğumuz onlarca alyans arasından muhakkak bulacaksınız.

Bizi tercih etmenizi sağlayan önemli şeyler arasında; yıllardır Türkiye’nin pek çok yerine ulaşan marka imajımız, sertifikalı ürünlerimiz, kalite farkımız ve garanti belgeli hizmetler sunuyor olmamız yer alıyor!

Güneyler Kuyumculuk Antakya'da alyansların yanı sıra seçmekte zorlanmayacağınız kadar çeşide sahip özel takı modelleri ve profesyonel ekibi ile de hizmetinizde. Söz, nişan, kına gecesi, nikâh törenleri ve düğün organizasyonlarınızda birbirinize hediye edeceğiniz takıları da rahatlıkla bulabileceksiniz. Şıklığı ile fark yaratan parçalar; yöresel, klasik, özel tasarım ve modern modellerden oluşuyor. Üstelik her bütçeye uygun alternatiflerimiz mevcut.

“Düğünümün üzerinden çok zaman geçti, takılarım eskidi!” diyorsanız, yenilenme vakti de geldi demektir. Bunun için de tek yapmanız gereken eski takılarınızı getirerek değişim imkânlarımızdan yararlanmak. Alyans ve takı değişiklikleri talep edebileceğiniz gibi düğünde takılan takılar yerine farklı modeller almak da isteyebilirsiniz. Her ânınızı şıklığınızı tamamlayan aksesuarlarla donatmak için eskimeyen markamızla sizi bekliyoruz!

Özel gün alışverişleriniz, alyans ve takılarınız için Antakya Güneyler Kuyumculuk iletişimini sağlamanız yeterli! İletişime geçmek için ise sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanabilir veya formu doldurabilirsiniz. Form aracılığıyla irtibata geçmeyi tercih ediyorsanız, bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmalı “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamalısınız.

Ekiple Tanışın

  • Satış Müdürü

İletişim

  • Adres:

    Yeni Camii Mah. Tüccarlar Çarşısı Parlar Pasajı No: 24 Antakya/ Hatay

  • Haritadaki Konumu

    Güneyler Kuyumculuk Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.