Deniz Kuyumculuk

E-posta Gönder

Alyans ve Takı

Kategori

Özel Tasarım

Özellikler

Alyans

Ürün Çeşitleri

Antakya, Hatay

Lokasyon


Özellikler

  • Özellikler Özel Tasarım, El Yapımı, Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma, Sertifika, Ücretsiz Bakım, Garanti Belgesi

Sorular

  • Ürün çeşitleriniz neler? Alyans, Bileklik, Gelin seti, Gerdanlık, Kolye, Küpe, Nişan Yüzüğü, Saat, Tamtur, Tektaş, Bilezik

Hakkında

Aşkınızın simgesi olan alyans seçimine geldiyse sıra hemen sizi Deniz Kuyumculuk’a bekliyoruz. En güzel alyans modelleri ve gelin takıları için bizi tercih edebilir, özel üretim hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Siz de hayallerinizdeki modeli anlatın, biz de ustalarımızla birlikte gerçekleştirelim.

Uzun yıllardır bu sektörde yer aldığımız için çiftlerin isteklerini de bütçelerini de iyi biliyoruz. Her bütçeden çifte uygun alyanslarımızla da Hatay’ın aranılan kuyumcuları arasında yer alıyoruz. Düğün gününüzden önce veya nişan töreninizde alyans alacaksanız; ömür boyu üzerinizde taşıyacağınız modeli tercih etmeniz gerekli. Bu yüzden danışmanlık hizmeti de veriyor, beğeneceğiniz modelleri tercih etmenizi sağlıyoruz. Fikir alışverişi de yaptıktan sonra son modelle karar veriyor, her parmak ölçüsüne göre yüzükleri hazırlıyoruz.

Sadece yüzük konusunda değil, farklı mücevherat seçenekleriyle sevdiğinizin kalbini fethedebilirsiniz. Örneğin evlenme teklifi edecekseniz tektaş almalısınız. İster beyaz altın isterseniz de pırlanta seçeneklerinden birini seçebilir, evliliğe giden yolda ilk adımı atabilirsiniz.

Sıra nişan ve söz yüzüklerine geldiğinde alyans seçeneklerimizden birini tercih edeceksiniz. Kişiye özel tasarım yapabiliyoruz. Yaratıcı ve modern yüzükler isteyenler için çok çalışıyor, sektörümüzle ilgili yenilikleri de takip ediyoruz. Nasıl bir yüzük istediğinizi bize anlatmanız yeterli. Dilerseniz hazır modellerimizden de tercih edebilir, parmağınıza göre ayarlamasını yapabiliriz.

Belki de nişan hediyesi olarak bilezik, kolye, küpe alabilir, gelin hanımın şıklığını tamamlayabilirsiniz. Her ürünümüzü özenle hazırlıyor, üretim yapabildiğimiz için de özel tasarımları sizin için gerçeğe dönüştürebiliyoruz.

Düğün gününüz için de gerekli olan tüm takıları bizden temin edebilir, alışverişinizi yapabilirsiniz. İmzamızı taşıyan Deniz Kuyumculuk alyanslarıyla yeni bir hayata adım atabilir, kalplerinizi bağladığınız gibi alyanslarınızı da birbiriyle bağlayabilirsiniz. Mutluluğu ölümsüzleştirecek alyans modellerine kavuşmak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Ali Özdemir

  • Adres: Haraparası, Tayfur Sökmen Cd No:53, 31060 Antakya/Hatay

Deniz Kuyumculuk Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!