Alyans ve Takı Hatay

Adnan Kuyumculuk

Adnan Kuyumculuk Özellikler

Özellikler
Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma Sertifika Ücretsiz Bakım Garanti Belgesi

Adnan Kuyumculuk Sıkça Sorulan Sorular

Ürün çeşitleri neler?

Alyans

Adnan Kuyumculuk Hakkında

Sevginizin simgesi olacak en güzel alyans ve takı modellerini İskenderun’da hangi kuyumcuda bulacağınızı düşünüyorsanız sizi Adnan Kuyumculuk’a davet ediyoruz.

Uzun yıllardan beri Hatay’da hizmet gösteren firmamızın en önemli özelliği güler yüzlü hizmet politikamız. Firma sahibimiz Adnan Bey yıllardan beri hep işinin başında ve kuyumcumuza gelen her misafirimize en güzel şekilde hizmet veriyor. Alışverişinizi yaparken bu işte yıllarca tecrübeye sahip birinden yardım almak isterseniz tecrübeli ekibimiz hemen yanınızda olarak size yol gösterebilir. Alyanslar sevdiğiniz kişiyle olan aşkınızı en güzel simgeleyen aksesuarlardan biri. Elbette bu aksesuarların sizin için sahip olduğu önemin de farkındayız. En az sizin kadar önem verdiğimiz seçiminizde en doğru tercihi yapabilmeniz adına geniş bir ürün yelpazesine sahibiz!

Peki Adnan Kuyumculuk İskenderun’da ne gibi aksesuarları bulabilirsiniz?

Öncelikli olarak alyans takmaya kadar ilerleyen yolda önce bir evlilik teklifine ihtiyaç var. Şu anda evlilik teklifi yapmayı planlıyorsanız ve en güzel tektaş modellerini nerede bulabilirim diye düşünüyorsanız Adnan Kuyumculuk’ta en kaliteli ürünlere ulaşabilirsiniz. Eğer seçtiğiniz tektaş gelin hanımın parmağına tam uymadıysa evlilik teklifinizi yapıp evet cevabını aldıktan sonra kuyumcumuza gelebilirsiniz. Bu ziyaretinizde hem tektaşınızı parmağınıza uygun hale getirebiliriz hem de alyans alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alyans seçimlerinde kendinize özel modeller istiyorsanız alyanslarınıza adınızı yazabiliriz. Ayrıca saat, kolye, küpe, bilezik ve gerdanlık gibi pek çok farklı çeşitte aksesuara da en yüksek kalitede Adnan Kuyumculuk’ta ulaşma fırsatına sahipsiniz.

Hayatınızın en önemli kararını aldığınız bugünlerde alyans ve takı alışverişinizi Adnan Kuyumculuk kalitesi ile yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bize ulaşmak için yapmanız gereken sayfanın sağ üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurduktan sonra ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklamak!

Ekiple Tanışın

  • Satış Müdürü

İletişim

  • Adres:

    Şehit pamir cad.Büyük kuyumcular çarşısı.No:30 İskenderun, Hatay

  • Haritadaki Konumu

    Adnan Kuyumculuk Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.