Alternatif Fikirler Gaziantep

Sms Bilişim

Sms Bilişim

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Sms Bilişim Özellikler

Kategori
LCV / Planlama /Danışmanlık

Sms Bilişim Hakkında

Sms Bilişim nedir? diyorsanız, hemen size açıklayalım! Düğün davetiyenizi dijital ortamda kolaylıkla göndermek isterseniz firmamızı tercih edebilirsiniz. Avantajlı paketlerimizi inceleyerek misafir sayınıza uygun birini seçebilir, daha sonra da bizimle iletişime geçebilirsiniz. İnternet üzerinden hizmet veren bir firma olduğumuz için şirketimizin Gaziantep lokasyonunda olması Türkiye’nin her noktasına ulaşmamıza engel değil! Dilediğiniz davette dilediğiniz zamana göre davetiyelerinizi göndermeniz mümkün.

Deneyim
Sms Bilişim, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yetkilendirilmiş bir firma. Bu doğrultuda firmamız kadrosuyla birlikte 5 yıldan uzun süredir hizmet veriyor. Hizmet verdiğimiz süreçte deneyimlerimiz ışığında kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Firmamız faaliyet göstermeye başladığı andan itibaren 10.000'i aşkın üyeye ulaştı. Mutlu günlerini sevdikleriyle paylaşmak isteyen herkesi firmamızı keşfetmeye davet ediyoruz! Online davetiye hazırlama konusunda bize danışabilirsiniz.

Hizmetler
-İnternet üzerinden giriş yapmanız için cep telefonunuza gelen kullanıcı bilgilerini girmeniz yeterli. Daha sonra sitedeki direktifler doğrultusunda işlemlerinizi tamamlıyor ve misafirlerinize ulaşabiliyorsunuz. Herhangi bir soru için daima bize ulaşabilirsiniz.
-Kişileri rehbere otomatik alabilir ve grup oluşturabilirsiniz.
-Davetiyenizi gönderdiniz fakat numara kullanılmıyor, endişelenmeyin! Eğer gönderdiğiniz kısa mesajınız gönderdiğiniz numaraya iletilmediyse durum raporu alıyorsunuz. Bu durumda da kısa mesaj hakkınız hesabınıza geri yükleniyor.
-Tek kısa mesaj gönderebilme veya rehberinizde bulunan birçok kişiye kısa mesaj gönderebilme imkanına sahip oluyorsunuz.
-Düğün davetinizi göndermeniz için gerekli işlemleri önceden halledebilir ve ileri bir tarihe gönderme komutu oluşturabilirsiniz. Böylece bu konuyla tekrar uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz!
-Ödemeniz tarafımızca teyit edildikten sonra tercih ettiğiniz kısa mesaj paketi hesabınıza yüklenecektir.

Ek Hizmetler
-Doğum günü ve evlilik yıl dönümlerinde otomatik kutlama mesajları da göndermek için bizi tercih edebilirsiniz.

Düğününüzü detaylarıyla planladıktan sonra sıra misafirlerinizi bu özel günde yanınızda olmaya davet etmekse, doğru yerdesiniz! Firmamız farklı içerik ve paketlerde dijital düğün davetiyesi hizmeti vererek sevdiklerinize ulaşmanızı sağlıyor. Düğününüzde kendi tarzınıza uygun bir davet şekli ararken bize denk geldiyseniz, vakit kaybetmeyin. Yan tarafta yer alan ücretsiz formu eksiksiz doldurarak bize ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Sms Bilişim, her zaman destek ve çözüm odaklı çalışarak en mutlu günlerinizde yanınızda oluyor.

İletişim

  • Adres:

    İstiklal mah samlı hacı Ökkeş cad no 133

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.