Beyoğlu Hotel Eskişehir Gelin Hamamı

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Beyoğlu Hotel Eskişehir Gelin Hamamı Genel Özellikler

 • Kategori

  Diğer

Beyoğlu Hotel Eskişehir Gelin Hamamı Hakkında

Siz de en özel günlerinizde rüya gibi bir organizasyon ister misiniz?

Hayallerinizin gerçekleşeceği rüya gibi bir gece için Eskişehir Lidya Park adresinde konuklarımızı ağırlıyoruz.

Lidya Park Otel bünyesinde bulunan davet salonlarımızda konseptli kına organizasyonları ile sektörde bir ilke daha imza attık ve hâlâ Eskişehir kına organizasyonlarının en iyilerini tasarlıyoruz.

Misafirleriniz ile unutulmaz bir gece geçirmeniz için Lidya Park geceniz için bütün ayrıntıları düşünerek kına resitalinizi hazırlıyoruz. Kına resitali; kına ekibimiz ile misafirlerinizi karşılama ve lokum ikramı, gelin çıkış showu, kınaya hazırlanış ve kına yakımı organizasyonlarının bulunduğu kına ritüellerinin tümü de diyebiliriz.

Gelin hanımın kendisini özel hissedeceği özel tasarlanmış kına tahtı ve nedimeleriniz için şık bir köşe, dilek ağacı, dans show için de yine kına ekibimiz sahneye gelirken damat beyin sahneye çıkışı için de davul show gerçekleştiriyoruz.

Gecenin akışını önceden planlayarak bir düzen belirliyoruz. Böylece bir karışıklık veya eksiklik olmadan kına resitaliniz ve arzu eden çiftlerimiz için ekstra ritüellerin ile devam ediyor. Mesela tercihinize ise göre; gelin hanımın arkadaşları için şık nedime kıyafetleri de tasarlayabiliriz, volkan ve konfeti gösterisi gerçekleştirebilir hatta farklı dansçılarımız veya kına ekibimiz de gecenize katılabilirler. Aslında geceyi tamamen istekleriniz doğrultusunda tasarlarken eksiksiz olmasına özen gösteriyoruz!

Orkestramız gecenizi eşsiz kılmak için geleneksel kına gecesi müzikleri ile ya da tarzınız olan müzikler ile kına resitalinizi tamamlıyor. Hayallerinizdeki her detayı özenle planlayarak unutulmaz bir gece tasarlıyoruz. Orkestramıza sanatçımız da eşlik edebiliyor ve canlı müzik keyfini gece boyunca yaşayabiliyorsunuz.

Siz de Lidya Park ayrıcalıkları ile kına gecesi organizasyonlarınızı düzenlemek isterseniz formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle istekleriniz dahilinde fiyat teklifleri alabilir hatta banket birimimiz ile görüşmeler de yapabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Atatürk Blv.Shell Petrol Arkası Odunpazarı

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Beyoğlu Hotel Eskişehir Gelin Hamamı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.