Laylilom.com

E-posta Gönder

  • Merkez, Adana.

Ekiple Tanışın

  • İşletme Sahibi

Laylilom.com Genel Özellikler

  • Kategori

    Kişiye özel ürün

Laylilom.com Hakkında

İsminize özel bir şarkı ile düğün salonunuzda eğlenceye ne dersiniz? Hatta yine isminize özel kına türküleri ile duygulu anlar da sizi bekliyor desek?


Aslında yapılan çalışmalar sonucunda tespit edilen neredeyse 4000 tane isim ile hazırlanan doğum günü şarkıları ile tanıyor olabilirsiniz Laylilom.com ailesini. Şimdi ise çiftlerimize özel Laylilom.com fiyatları ile fırsat ürünleri sunuyoruz. Bunlar; Laylilom.com kına gecesi türküleri, yöresel şarkılar ve hatta düğün organizasyonlarınız için farklı kategorilerde yer alan şarkılar ile belirleniyor. Üstelik isminize özel bir tane kına türküsü tercih ederseniz 14,90 TL’den başlayan fiyatlar sizi bekliyor. Fakat fırsat kuponlarımız veya avantajlı paketlerimizden yararlanabilirsiniz.


Paketlerimiz ise şöyle:


  • Düğün şarkıları derlemeleri ile 10 şarkılık paketimiz,

  • Kına şarkılarımızdan oluşan 4 şarkılık kampanya,

  • İsme özel doğum günü şarkıları alternatifleri ile 4 şarkı seçerek 1 de video,

  • Evlenme teklifi için kadın isimleri ile romantik şarkı ve slayt gösterisi,

  • Duygusal bir hatıra, romantik bir özür için de erkek ya da kadın isimleri ile slaytlar da alternatifler arasında yer alıyor.Elbette yalnızca romantik tercihler yapmak zorunda değilsiniz. Eğlence kategorimizde yer alan parçalar ile yeni çiftlere düğünlerinde komik bir hediye sunabilirsiniz. Stres atacakları bir slayt gösterisi ile konukların da eğleneceği bir atmosfer yaratabilirsiniz. Ayrıca isme özel ve dijital ortamda bir hediye olduğu için sonsuza kadar hatıra olarak saklamak isteyenler için bir tercih olacaktır!


Siz de tamamen kendinize özel ve Laylilom.com indirimleri ile şarkılar tercih etmek isterseniz 8,90 TL’den başlayan avantajlı fiyatlarımızı değerlendirin deriz! Yapmanız gereken ise sayfa üzerindeki bilgileri kullanarak bizimle iletişime geçmek. Aklınızdaki soruların cevaplarını ve istekleriniz dahilinde fiyat tekliflerini sayfanın yan kısmında bulunan teklif formu ile de alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.