Abiye ve Nişanlık İstanbul

Closh Boutique

  • Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL

Closh Boutique Özellikler

Minimum Fiyat
7.500-10.000 TL
Teslim Süresi
3 hafta
Özellikler
Özel dikim Hazır model Kiralama

Closh Boutique Hakkında

Bizler Serli Keçoğlu ve Selvin Parunakyan bundan 5 sene önce başladık. Bu serüvene. Henüz çok genç ve bir o kadar da heyecanlıyken bizi sevgili dostumuz Natali Ohannesyan bir araya getirdi ve o günden beri arkamızda hep bizlere destek oldu.

Serli Keçoğlu: sanatçı bir aileden yetiştiğimden hep güzel sanatlara eğilimliydim. Öğrencilik yıllarımda aklımda hep resim, heykel, seramik, kısacası sanatla iç içe olmak vardı ve en nihayetinde Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü bitirdiğim yıl Artizan Modaevinde işe başladım. 2.5 yıl Bilge Mestci’nin asistanlığında moda sektörünü tanımaya başlarken ikinci ailem diyebileceğim Nerime Ercan’la tanıştım, kendisi Haute Couture alanında son derece başarılı bir usta hem de çok vefalı bir yol arkadaşımız oldu.

Selvin Parunakyan: 1984 İstanbul doğumluyum, üç nesildir tekstilci bir ailenin kızıyım. Haliyle hep kumaşların ve renklerin içinde büyüdüm. Küçükken barbilerime elbiseler, çantalar yapardım. Dikiş bilmediğim için de onları yapıştırıcı ile birleştirirdim. Eğitimimi bu yönde ilerletmeye karar verdim. Liseyi bitirdikten sonra Londra’da London College of Fashion’da moda eğitimimi aldıktan sonra İstanbul’a dönüp eğitimimi Yeditepe Üniversitesi Moda Tasarımı bölümünde tamamladım.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Atiye Sok. No:2 Teşvikiye

  • Haritadaki Konumu

    Closh Boutique Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.