İlgün Moda

İlgün Moda Hakkında

Yaşamınızın en mutlu günlerinde göz alıcı olmak ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise İlgün Modaevi’nde sizi birbirinden güzel abiyelerimize göz atmaya davet ediyoruz. Balıkesir modaevleri arasında yer alan markamızın çatısı altında tarzınızı en iyi yansıtan abiye ve nişanlık modellerini bulabilir, muhteşem görünebilirsiniz.

Özel günlere hazırlık aşamalarının en güzel kısımlarından biri de abiye seçmek. Doğru abiye modeline karar vermek için zevkli biri olmanızın yanı sıra size doğru yönlendirmelerde bulunacak kişilerle de bir arada olmalısınız. Profesyonel bir ekiple birlikte hizmet veriyor, birbirinden güzel modellerimizle size yardımcı oluyoruz.

Farklı pek çok renk ve kalitede kumaşı bünyemizde bulunduruyoruz. İster hazır abiye modellerimizden birini özel günleriniz için tercih edebilir isterseniz de özel dikim bir hizmet alabilirsiniz. Sade, zarif modellerimizin yanı sıra ihtişamlı kabarık abiyelerimizle de size yardımcı oluyoruz. Balık kesim, prenses kesim ve düz modellerimizin yanı sıra dekolteli, taş aksesuarının yoğun olarak kullanıldığı pek çok modeli beğeninize sunuyoruz.

Hazır modellerimiz içerisinde beğendiğiniz olursa hemen deneyip satın alabiliyorsunuz. Eğer özel dikim bir hizmet almak isterseniz bize istediğiniz modeli tarif edebilir ya da gösterebilirsiniz. İstediğiniz abiyeyi kısa sürede dikiyoruz. Vücut ölçülerinizi alıyor, isteklerinize göre abiyenizi tasarlıyoruz. Kullanılacak kumaş türü ve renginden aksesuarlara kadar her detayda sizin fikrinizi alıyoruz. Siz nasıl bir abiye istiyorsanız size tam olarak onu sağlıyoruz. Provalarla abiyenizi dikiyoruz. Provalar esnasında değişiklik yapmak istediğiniz detaylar olursa bize rahatlıkla iletebilirsiniz.

Siz de modaevimizin çalışmaları hakkında daha fazla bilgi almak, modellerimize göz atmak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Bunun için hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Eskikuyumcular Mah. Atalar Cad. No:23 Karesi

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.