Abiye ve Nişanlık Balıkesir

Bandırma Ay Işığı Gelinlik

  • Min. Fiyat
    2.000 TL'den az

Bandırma Ay Işığı Gelinlik Özellikler

Minimum Fiyat
2.000 TL'den az
Teslim Süresi
1 hafta
Özellikler
Özel dikim Hazır model Kiralama Hafta sonu hizmet

Bandırma Ay Işığı Gelinlik Hakkında

Tüm özel günlerinizde göz kamaştırıcı görünmeniz bizim işimiz. Bandırma Ay Işığı Gelinlik ailesi olarak önceliğimiz her zaman kaliteli hizmet sunmak. Rüyalarınızı süsleyen görüntüye ulaşmanız için özenle çalışıyor, düşlerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Gelinlik ve abiye sektöründe uzun zamandır başarılı bir şekilde varlığımızı sürdürüyoruz. Ay Işığı Abiye Bandırma çatısı altında pek çok güzel modeli rahatlıkla bulabilirsiniz. Tecrübelerimizle size aynı zamanda danışmanlık yapıyoruz. Profesyonel, işini severek yapan ve oldukça deneyimli bir ekiple birlikte çalışıyoruz. %100 müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunuyoruz. Beğendiğiniz tüm modelleri, dünya üzerinde yeni çıkmasına rağmen kısa sürede moda olan trendleri kısa sürede tasarlayabiliyoruz.

Abiyenizi kına gecenizde, nişanınızda, mezuniyetinizde ya da bir yakınınızın mutlu gününde giyebilirsiniz. Nasıl bir hizmet almak istediğinizi ve abiye giyeceğiniz ortamın öne çıkan bilgilerini sizinle tanışmamız esnasında konuşuyoruz. Bu görüşme esnasında nasıl görünmek istediğinizi öğreniyoruz. Çalışmalarımızdan da örnekler göstererek hizmet kalitemiz konusunda sizi aydınlatıyoruz. Hazır pek çok model mağazamız içerisinde bulunuyor. Abiyelerimizi üzerinize deneyebilir, eğer tadilat gerekirse kısa sürede gereken düzenlemeyi yapabiliriz.

Eğer özel dikim bir hizmet almak istiyorsanız, bu kez vücut ölçülerinizi alarak tasarım oluşturmamız gerekiyor. Kumaş seçiminden kullanılacak aksesuarlara kadar pek çok detayı birlikte planlıyoruz. Provalarla abiyenizin tasarımına şahit olurken, değişiklik yapmak istediğiniz noktaları da bize rahatlıkla belirletebilirsiniz. Görkemli, sade, Helenistik, romantik, gotik ya da bohem gibi pek çok tarzı bünyemizde bulabilir, tasarımcılarımıza özel olarak diktirebilirsiniz.

Siz de Bandırma’da abiye satan yerler arasında ismimizden başarıyla söz ettiren bir markayız. Bize ulaşmak için sayfanın üst kısmında yer alan firmamıza ait iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres::

    Günaydın mah.terziler cad.no.66 BANDIRMA

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.