Tekne Düğünü İstanbul

Acar Boğaz Turu

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Acar Boğaz Turu Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Acar Boğaz Turu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Acar Boğaz Turu Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde After Party alanı
Manzara
Deniz manzaralı Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Acar Boğaz Turu Sıkça Sorulan Sorular

Acar Boğaz Turu düğün fiyatları ne kadar?

Acar Boğaz Turu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Acar Boğaz Turu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Acar Boğaz Turu kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Acar Boğaz Turu 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Acar Boğaz Turu düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Acar Boğaz Turu düğününüz için vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi, catering firması getirme i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Acar Boğaz Turu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Acar Boğaz Turu düğün dışında sünnet düğünü, doğum günü, kına, nişan, kurumsal etkinlikler, açılışlar, parti, davet ve resepsiyon ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel, Vejetaryen

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Acar Boğaz Turu Hakkında

Şüphesiz ki en görkemli düğün organizasyonları teknede gerçekleşiyor. İstanbul boğazının güzelliğine karşı konumlanan teknemizde suyun sesiyle huzurlu ve keyifli saat geçiriyorsunuz. Üstelik Acar Boğaz Turu’nu tercih ettiğinizde birçok avantajla davetlileri ve sizi buluşturuyoruz. Sunduğumuz hizmetlerle peri masalını andıran bir düğün töreni yaratıyoruz.

Düğünleriniz için 9 farklı teknemiz bulunuyor. Farklı kapasitelere sahip teknelerden hangisini tercih etmek isterseniz ekibimizle buluştuğunuzda inceleyebilir, dilediğinizi seçme sansına da sahip olabilirsiniz. Tekne 1 850, Tekne 3 ve 9 320, Tekne 2,4,6 ve 5 300, Tekne 5 325, Tekne 8 120 kişi kapasiteye sahip. Kapasite ve sunduğumuz hizmetler dikkate alındığında dilediğinizi tercih edebilir, davetlilere lezzet şöleni yaşatabilirsiniz. Tüm süreci beraber planlayacağımız için içiniz rahat olsun, deneyimli ekibimiz gerekli bilgi ve donanıma sahip.

Teknelerde nikâh ve davetli masalarının yerine yerleştirilmesi ve süslenmesi gibi tüm süreçlerde size danışıyoruz. Böylece hayallerinizden bile güzel olmasını sağlıyoruz. Düşüncelerinizden ilham alarak hazırladığımız masa örtüleri ve sandalye giydirme seçeneklerini size danışmadan mekânımıza konumlandırmıyoruz. Sunum tabakları, şamdan, aksesuar ve süslemeleri de beraber seçiyoruz. Dilerseniz dışarıdan organizasyon firmasıyla da anlaşabiliyor, mekânımızda dekor değişikliği yapabiliyorsunuz.

Yemekli ve kokteylli olarak hizmet veriyoruz. Hünerli aşçılarımızın ellerinde hazırlanan lezzetleri size sunuyoruz. Davetli yemek listelerini sizin hazırlamanızı istiyor, eşsiz menülere sahip olmanızı sağlıyoruz. Kokteyller için farklı atıştırma tabaklarımız bulunuyor. Ana yemek, ara sıcak, başlangıç tabakları ve salatalardan oluşan lezzet menülerini de yemekli düğünlerimizde sunuyoruz. 6 farklı menü seçeneği sunuyoruz.

Düğün organizasyonlarının oldukça masraflı olduğunu biliyoruz. Çiftlerimizin yeni bir hayata başlarken bütçesel açıdan zorlanmamaları için de İstanbul tekne düğünü gerçekleştiren firmalar arasında avantajlı düğün paketleri sunuyoruz. Bütçenize uygun paketi seçmek üzere bizimle buluşmaya ne dersiniz? Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak bizimle buluşmak için randevu alabilir, hakkımızda da daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Fiyat teklifi almadan sayfamızdan ayrılmayın.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Cibali Mahallesi, Kadir Has Ünv., 34083 Fatih/İstanbul, Türkiye

 • Haritadaki Konumu

  Acar Boğaz Turu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.