Acar Boğaz Turu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Acar Boğaz Turu
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Acar Boğaz Turu Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Acar Boğaz Turu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Deniz manzaralı Şehir manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Acar Boğaz Turu Sıkça Sorulan Sorular

Acar Boğaz Turu düğün fiyatları ne kadar?

Acar Boğaz Turu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Acar Boğaz Turu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Acar Boğaz Turu kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Acar Boğaz Turu 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Acar Boğaz Turu düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Acar Boğaz Turu düğününüz için vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi, catering firması getirme i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Acar Boğaz Turu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Acar Boğaz Turu düğün dışında sünnet düğünü, doğum günü, kına, nişan, kurumsal etkinlikler, açılışlar, parti, davet ve resepsiyon ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Acar Boğaz Turu Hakkında

Şüphesiz ki en görkemli düğün organizasyonları teknede gerçekleşiyor. İstanbul boğazının güzelliğine karşı konumlanan teknemizde suyun sesiyle huzurlu ve keyifli saat geçiriyorsunuz. Üstelik Acar Boğaz Turu’nu tercih ettiğinizde birçok avantajla davetlileri ve sizi buluşturuyoruz. Sunduğumuz hizmetlerle peri masalını andıran bir düğün töreni yaratıyoruz.

Düğünleriniz için 9 farklı teknemiz bulunuyor. Farklı kapasitelere sahip teknelerden hangisini tercih etmek isterseniz ekibimizle buluştuğunuzda inceleyebilir, dilediğinizi seçme sansına da sahip olabilirsiniz. Tekne 1 850, Tekne 3 ve 9 320, Tekne 2,4,6 ve 5 300, Tekne 5 325, Tekne 8 120 kişi kapasiteye sahip. Kapasite ve sunduğumuz hizmetler dikkate alındığında dilediğinizi tercih edebilir, davetlilere lezzet şöleni yaşatabilirsiniz. Tüm süreci beraber planlayacağımız için içiniz rahat olsun, deneyimli ekibimiz gerekli bilgi ve donanıma sahip.

Teknelerde nikâh ve davetli masalarının yerine yerleştirilmesi ve süslenmesi gibi tüm süreçlerde size danışıyoruz. Böylece hayallerinizden bile güzel olmasını sağlıyoruz. Düşüncelerinizden ilham alarak hazırladığımız masa örtüleri ve sandalye giydirme seçeneklerini size danışmadan mekânımıza konumlandırmıyoruz. Sunum tabakları, şamdan, aksesuar ve süslemeleri de beraber seçiyoruz. Dilerseniz dışarıdan organizasyon firmasıyla da anlaşabiliyor, mekânımızda dekor değişikliği yapabiliyorsunuz.

Yemekli ve kokteylli olarak hizmet veriyoruz. Hünerli aşçılarımızın ellerinde hazırlanan lezzetleri size sunuyoruz. Davetli yemek listelerini sizin hazırlamanızı istiyor, eşsiz menülere sahip olmanızı sağlıyoruz. Kokteyller için farklı atıştırma tabaklarımız bulunuyor. Ana yemek, ara sıcak, başlangıç tabakları ve salatalardan oluşan lezzet menülerini de yemekli düğünlerimizde sunuyoruz. 6 farklı menü seçeneği sunuyoruz.

Düğün organizasyonlarının oldukça masraflı olduğunu biliyoruz. Çiftlerimizin yeni bir hayata başlarken bütçesel açıdan zorlanmamaları için de İstanbul tekne düğünü gerçekleştiren firmalar arasında avantajlı düğün paketleri sunuyoruz. Bütçenize uygun paketi seçmek üzere bizimle buluşmaya ne dersiniz? Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak bizimle buluşmak için randevu alabilir, hakkımızda da daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Fiyat teklifi almadan sayfamızdan ayrılmayın.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Cibali Mahallesi, Kadir Has Ünv., 34083 Fatih/İstanbul, Türkiye

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Acar Boğaz Turu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.