İlişkinize Renk Katın: Sevgiliyle Oynanacak Oyunlar

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

2:58 dakika

08.02.2024

İlişkinizi güçlendirmenin en temel koşullarından biri birlikte keyifli vakit geçirmek! Beraber eğlenceli oyunlar oynamak da bunun en renkli yollarından! Birbirinizin bazen rakibi, bazen ekip arkadaşı olacağınız, sevgiliyle oynanabilecek mobil oyunlardan, masa oyunlarına kadar detaylı bir yazı hazırladık!

sevgiliyle oynanacak oyunlar

Sevgiliyle Oynanacak Oyunlar

İster yan yana ister uzakta olun, çoklu oyuncu özelliği bulunan sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar eğlence ve rekabeti birlikte yaşayabilirsiniz. Çiftler arasında en popüler olan mobil oyunlara hızlıca bakalım:

 • Kafa topu: Sevgiliyle oynanacak mobil oyunlar arasında en popüler olanlardan Kafa Topu’nda ister rakip olabilir ister birlikte turnuvalara katılabilirsiniz. Oyunun mantığı basit; karakterinizle rakibinizden fazla gol atarak onu yenmeye çalışıyorsunuz.

 • Kelime Savaşı: Sevgiliyle oynanan online oyunlar arasında Kelime Savaşı da var. Oyunun amacı verilen kategoride karşı taraf bilemeyene kadar en çok kelimeyi bilmek.

 • Glow Hockey: Oynaması oldukça zevkli olan Glow Hockey aslında eğlence parklarından bilinen bir oyun. Sevgiliyle telefonda oynanacak oyunların en sevilenleri arasında yer alan Glow Hockey’de bir diski kaydırarak karşı takım oyuncusuna gol atmaya çalışılır.

 • Satranç: Klasik masa oyunlarından olan satranç da sevgili ile oynanacak mobil oyunlardan… Satranç bilen ve oynamasını seven bir çiftseniz, mobil üzerinden de birbirinize rakip olabilirsiniz. Oyunu oynamak için ilk öncelikle indirip sonrasında birbirinizi arkadaş olarak eklemeniz gerekiyor. Bu adımları yaptıktan sonra başlasın zihin savaşları!

sevgiliyle oynanacak oyunlar

Partnerinle birlikte izleyebileceğin film önerilerimizi de şu yazımızda bulabilirsin: Sevgiliyle İzlenecek Filmler

 • The Sims Mobile: Bilgisayarda sevgiliyle oynanan oyunlar denince ilk olarak akla Sims gelir. Mobil tarafta da sevgiliniz ile Sims oynamanız mümkün. Gerçek hayat simülatörü olan oyunda, karakterlerinizin hayatını iyi bir şekilde devam ettirmesini sağlamaya çalışıyorsunuz.

 • 2 Players Games: The Challenge: Adı üzerinde iki kişilik oyunların olduğu bir uygulama. Farklı farklı oyunların bulunması kolay kolay sıkılmamanızı sağlıyor. Tek bir oyunu sürekli oynamaktan sıkıldıysanız ve bir uygulama içinde birçok oyun olsun istiyorsanız bu uygulamayı denemelisiniz.

 • Trivia Crack: Sevgiliyle oynanacak online oyunlar mobilde birçok seçenekle çiftlerin karşısına çıkıyor. Bunlardan biri de Travia Crack. Genel kültür üzerine kurulu olan oyunda her kategoriden sorular bulunuyor ve siz karşınızdaki kişiden daha çok puan yapmaya çalışıyorsunuz.

Çift kombinleriyle ilişkinizdeki uyumu herkese gösterebilirsiniz: Tarzınızı Konuşturun: En Şık Sevgili Kombinleri

Sevgiliyle Evde Oynanacak Oyunlar

Evde birlikte keyifli vakit geçirmek için konsol ve masa oyunlarından da yararlanabilirsiniz:

 • Lego Dimensions: Eğer Playstation, Xbox veya Wii U sahibiyseniz Lego Dimensions keyifli vakit geçirmek için ideal bir seçenek. Bulmaca çözmek, gizli yerleri keşfetmek hoşunuza gidiyor, Lego'nun çizimlerini de beğeniyorsanız denemenizde fayda var.

 • Cezalı Denge Oyunu Jenga: Sevgiliyle oynanacak cezalı oyunlardan en popüleri olan Cezalı Jenga’ya da değinmeden geçmeyelim. Toplam 51 ahşap bloktan oluşan, her blok üzerinde cezalar yer alan oyunda eğer dengeyi bozarsan eğer çektiğin ceza senin olacaktır.

 • Clinter Crush: Oldukça basit fakat zevkli bir oyun olan Clinter Crush, ilk başta sıkıcı gibi gözükse de hızlı oyun akışı ve tatlı grafikleri ile çiftler için eğlenceli olabilir. Mobil versiyonu da olduğunu belirtelim.

Sevgiliyle Oynanacak Online Oyunlar – PC/Mac

Mobil uygulamalar yerine birlikte bilgisayardan oyun oymak isterseniz Mac ve PC’de oynanabilecek oyunlar listemiz de çok işe yarayacak:

 • Tricky Towers: Tetris'in farklı, ilginç bir versiyonu diyebiliriz Tricky Towers için. Olay çökmeyen bir kule kurarak bitiş çizgisine herkesten önce ulaşmak. sevgili ile oynanacak online oyunlardan olan Tricky Towers, dört kişiye kadar oynanabildiği için eş dost da davet edilebilir.

 • Portal 2: "Portal" serisinin ikinci oyunu olan bu oyunda bulmacaları çözüp bölümleri geçmeye çalışırken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Sevgiliyle yüz yüze oynanacak oyunlardan olan bu oyunu uzaktan bağlanarak da oynamanız mümkün.

 • Don’t Starve Together: Oyunun teması adından da belli; beraber açlıktan ölmeyin. Hayatta kalma oyunlarından biri olan Don't Starve Together’da yiyecek toplayarak yaşamaya çalışıyorsunuz. Fakat yiyecek bulmak da hayatta kalmak da o kadar kolay değil.

sevgiliyle oynanacak online oyunlar

Sevgilinle birlikteyken dinlemelik ya da uzaktayken ona göndermelik şarkılar arıyorsan Romantizmin Dorukları: Sevgiliyle Dinlenecek Şarkılar yazımızdaki önerilerimize göz atmalısın:

Birlikte eğlenceli anlar yaşamak istiyorsanız, önerdiğimiz oyunları deneyebilirsiniz. Daha fazla keyifli anı biriktirebilmek için şu yazımızda önerdiğimiz aktiviteleri de deneyebilirsiniz: Sevgiliyle Yapılacak Aktiviteler

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Diğer makaleleri de görüntüleyin

2 Yorum

Simal

Düğün Tarihi: 16.02.2021


Çok kötü bir şey


Arda

Düğün Tarihi: 15.09.2023


git