Kırklareli Tarihi Düğün Mekanları

Kırklareli'nin tarihi düğün mekanlarını ve hizmet detaylarını öğrenebilir, ücretsiz fiyat teklifi alabilirsin. Hemen incelemeye başla, düğün mekanını seç!

Üzgünüz bir sonuç bulunamadı. Devam etmek için tıklayın

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Tarihi Düğün Mekanları

Kırklareli Tarihi Mekan Düğünleri

Geçmişin izlerini barındıran köşk, konak gibi tarihi mekanlarda düğün yapmak konsept bir düğün için harika bir fikir olabilir. Tarihi dokusunu kaybetmemiş olan bu mekanlar; dekorasyon, gelinlik, damatlık, davetiye ve nikah şekeri gibi detaylarla nostalji temalı bir düğünü başarıyla yansıtabilir. Konak düğünü ya da köşk düğünü yapmayı düşünüyorsanız seçtiğiniz mekanın davetli sayınızı kaldıracak kapasitede olmasına özen göstermenizi öneririz. Kalabalık bir misafir listeniz varsa büyük bir balo salonu tercih etmeniz misafirlerinizin daha konforlu olmasını sağlayacaktır. Tahmin edersiniz ki kimse sıkışık masaların olduğu bir mekanda bulunmak istemez.

Nostalji konseptli düğünlerde belli bir dönemi yansıtmak güzel bir fikir olabilir. Örneğin 1920’lerin şatafatlı günlerinden ilham alarak görkemli bir düğün yapabilirsiniz. Cam şamdanlar, tüy aksesuarlar, taşlı avizeler, gösterişli çiçekler bu temada kullanabileceğiniz dekorasyon süslemeleri arasında yer alıyor. Organizasyon firmanız istediğiniz temada düğün aksesuarı bulmanız konusunda size yardımcı olabilir. Düğün pastanızda altın ve inci detayları kullanarak büyük katlı bir pasta seçebilirsiniz. Özel tasarım yapan butik pasta firmaları size istediğiniz tarzda pasta bulmak konusunda yardımcı olacaktır. Gelinliğinizde de dönemi yansıtan bir seçim yapmalısınız. Parlak kumaşlar üzerine boncuklu püskül işlemeli, düz kesim bir gelinlik tercih edebilirsiniz. Tabii vücut tipinize uygun gelinlik seçtiğinizden emin olmalısınız. Dönemin meşhur sallantılı, tüylü ve boncuklu saç aksesuarlarını da denemenizi öneririz. Damat adayları ise şık bir smokinle 1920’lerin görkemini yansıtmalı.

Tarihin izlerini taşıyan retro bir düğün yapmak istiyorsanız Kırklareli’deki tarihi düğün mekanlarına bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Ücretsiz fiyat teklifi alarak düğün bütçenizi düzenleyebilirsiniz.