Üsküdar Tarihi Düğün Mekanları

Eşsiz İstanbul tarihini davetine taşıyabileceğin, Acıbadem, Selimiye ve diğer semtlerdeki Üsküdar tarihi mekanlarını incele, firmalarla iletişime geç!

Gül Sultan Yalısı
Üyelere
Özel Fiyat
113
10
Gül Sultan Yalısı

30 yorum

Üsküdar

 • 8. yıl
 • Düğünleriniz için tarihi bir yalı tercih etmek isterseniz, Gül Sultan Yalısı hem tarihi hem konumu hem de eşsiz manzarası ile sizlere unutamayacağınız bir organizasyon vadediyor. İki köprünün tam...

  Üyelere Özel

  Hafta Sonu, Yemekli Kişi Başı

  80 USD Fiyat Al

  Hediye
  Bosphorus Palace Hotel
  92
  1
  Bosphorus Palace Hotel

  14 yorum

  Üsküdar

 • 5. yıl
 • Boğaziçi'nin eşsiz güzelliğini Beylerbeyi kıyısındaki göz kamaştıran yapısıyla tamamlayan Beylerbeyi Bosphorus Palace Hotel düğünleri Neo Osmanlı mimarisinin tarihi atmosferinde ağırlıyor. İnşası...

  Kapasite
  120-500 Kişi
  Min. Yemekli
  1500 TL'den fazla

  Diğer Firmalar

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  Üsküdar yüzyıllardır medeniyetlere kucak açmış eski bir yerleşim yeridir. Hem Osmanlı, hem de Osmanlı öncesi uygarlıklar Üsküdar’da izlerini ve miraslarını bırakmışlardır. Eğer sen de tarih sevdalısı isen ve kendin için tarihi düğün mekanı arıyorsan, Anadolu yakasının incisi Üsküdar’da aradığın tarihi mekanları bulacaksın. Her ne kadar çok eski olsa da Üsküdar’daki tarihi mekanlar hiç ummadığın kadar güzel korunmuş. Abdullah Ağa’daki Beylerbeyi Sarayı, Merkez mahallesindeki Adile Sultan Kasrı ve daha bir sürü tarihi mekan, düğününü gerçekleştirmen için seni bekliyor. Eğer detaylarını merak ettiğin bir tarihi mekan varsa profiline girip fotoğraflarına bakabilir, diğer çiftlerin yazdığı yorumları okuyabilir ve fiyat teklifi alabilirsin.

  Üsküdar Tarihi Mekanlar - Sıkça Sorulan Sorular

  Tüm İlçeler Tarihi Düğün Mekanları

  Tüm Şehirler Tarihi Düğün Mekanları