Tarihi Mekanlar Eskişehir

Abacı Konak Otel

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Abacı Konak Otel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Abacı Konak Otel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Abacı Konak Otel Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Çim alan Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Doğa manzaralı Tarihi yer manzaralı

Abacı Konak Otel Sıkça Sorulan Sorular

Abacı Konak Otel düğün fiyatları ne kadar?

Abacı Konak Otel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Abacı Konak Otel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Abacı Konak Otel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Abacı Konak Otel 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Abacı Konak Otel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Abacı Konak Otel düğününüz için vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Abacı Konak Otel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Abacı Konak Otel düğün dışında davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, açılışlar, kurumsal etkinlikler, kına, nişan, parti, doğum günü, baby shower, sünnet düğünü ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Abacı Konak Otel Hakkında

Abacı Konak Otel tarihi dokusu ve Bağdağdi Mimarisi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Özel davetlerinize de ev sahipliği yapan konak Eskişehir’in kültürel mirasları arasında yerini alan eşsiz yapılardan oluşuyor. Dilerseniz hem konağın tarihi hakkında hem de düzenlediğimiz davetler hakkında önemli bilgiler aktarmak isteriz:

Bağdağdi Mimari tekniğiyle inşa edilmiş tipik Türk evleri 1920’li yılların başında Yunanlılar tarafından yakılmıştır. 1923 yılında ise aslına uygun olacak şekilde tekrar inşa edilmiştir. Abacı Grup tarafından 2000’li yıllarda restore edilen konaklar, 2009 yılında tamamlanmıştır. Yapılan düzenleme ve restorasyon çalışmalarının sonunda faaliyete açılan otel hızla Eskişehir’de beğeni kazarak düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapmaya başlamıştır. 11 farklı konaktan oluşan Abacı Konak Otel odaların 56 tanesi Asaf Oda olmakla birlikte; 6 tanesi Paşa, 3 tanesi Valide, 4 tanesi Şehzade, 1 tanesi de Sultan Süit olarak tasarlanmıştır.

Davetlerinize ise birbirinden farklı açık ve kapalı alanlarda ev sahipliği yapıyoruz. Geleneksel söz, nişan, kına gecesi ve düğün organizasyonlarınız için birbirinden farklı konseptler hazırlıyoruz. Tarihi dokuya uygun süslemeler ve modern esintilerle başka bir mekânda kolaylıkla elde edemeyeceğiniz bir atmosfer yaratıyoruz… Beyaz renk ağırlıklı olarak süslemeler tercih ediyor, konseptinize uygun renklerle zarif dokunuşlar yapıyoruz. Canlı çiçeklerle masaları, ayakta nikâh platformunu ve gelin yolunu dekore ediyoruz. Çiçekli takların altında baharı ve doğanın huzurunu gecenize taşıyor, mutluluğunuza tanıklık ediyoruz!

Abacı Konak Otel Eskişehir ve Türk mutfağından eşsiz lezzetleri de konuklarınıza sunuyor. Benzersiz geceniz enstrümantal müzik ve davet menüleriyle ziyafete dönüştürülüyor. Üstelik siz gelin ve damat odalarımızda son hazırlıklarınızı yaparken biz de konuklarınızı ikramlarla ağırlamaya başlıyoruz!

Yıllarca konuşulacak benzersiz bir gece tasarlamak için yapmanız gereken sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurmak ve anlaşma sağlamak! Davetiyelerinize Abacı Konak Otel adresini yazmanın ayrıcalıkları sizi bekliyor.

Ekiple Tanışın


 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Akarbaşı Mah. Türkmen Hoca Sok. No: 29 Odunpazarı/ Eskişehir

 • Haritadaki Konumu

  Abacı Konak Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.