Diyarbakır Tarihi Düğün Mekanları

Diyarbakır'ın düğün yapan tarihi mekanlarını kolayca görüp iletişim kurmak için bu sayfayı incelemeye başla!

Üzgünüz bir sonuç bulunamadı. Devam etmek için tıklayın

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Tarihi Düğün Mekanları

Buram Buram Nostalji Kokan Diyarbakır Tarihi Mekan Düğünleri!

Diyarbakır’ın tarihi ve etnik havasından faydalanarak göz alıcı güzellikte nostaljik bir düğün yapabilirsiniz. Tarihi konaklar, köşkler, kaleler, saraylar bu tarz bir organizasyon için en güzel mekanlardandır. Bir köşk düğünü, konak düğünü ya da kalede düğün yapmayı düşünüyorsanız dekorasyonunuzda da eskitme tarzı ürünler kullanarak mekanın atmosferini destekleyebilirsiniz. Örneğin eski tarzda çatal bıçaklar, ince işlemeli kristal kadehler ve eskitme vazolar çok hoş durabilir. Mekan süslemenizin yanı sıra kıyafet ve aksesuarlarınıza da bu nostaljik havayı yansıtmanız hoş olacaktır. Krem rengi, eskitme altın ve boncuk işlemeleri olan vintage bir gelinlik tarihi mekanla muhteşem bir uyum yakalayabilir. Tabii gelinliğinizi seçerken vücut tipinize uygun bir model tercih etmeye özen göstermeniz gerektiğini unutmayın. Damat adayları ise kullandıkları damat aksesuarları ile o nostaljik havayı verebilir. Pantolon askıları, papyonlar hatta belki fötr bir şapka kullanabilirsiniz. Düğününüze giriş yaparken ve ilk dansınızda kullanacağınız parçaları yılların eskitemediği düğün müzikleri arasından bir seçim yaparak belirleyebilirsiniz. Bu şekilde düğününüz her açıdan geçmişi yad eden tarihi bir düğün olabilir.

Diyarbakır’ın büyüleyici etnik atmosferiyle sarılmış tarihi bir düğün yapmak istiyorsanız şehrinizdeki konak, köşk, kale gibi tarihi mekanları incelemenizi öneririz. Bu sayfa üzerinden aradığınız mekanları kolaylıkla bulabilirsiniz. Sonrasında onlardan ücretsiz fiyat teklifi alarak düğün bütçenizi düzenleyebilirsiniz.