Söz, Nişan Mekanları Sakarya

Picasso Garden

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Yemekli
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Söz veya nişanın için nasıl bir yer aradığını anlat, ücret düğün asistanımız, kriterlerine uygun 5 mekandan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Picasso Garden Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisimiz Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisimiz Yoktur

Picasso Garden Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Picasso Garden Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Bahçe manzaralı
Nişan süslemesi
Evet
Boş mekan kiralanabilir mi?
Evet
Dışarıdan Fotoğrafçı Getirilebiliyor mu?
Evet
Dışarıdan Organizasyon Firması Getirilebiliyor mu?
Evet
Işıklandırma mevcut mu?
Evet
Organizasyon Danışmanı var mı?
Evet
Menüde değişiklik yapılabiliyor mu?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet

Picasso Garden Sıkça Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Picasso Garden Hakkında

Söz ve nişan organizasyonlarınız için Sakarya'da salon arayışı içerisindeyseniz, Picasso Garden hakkında bilmeniz gerekenler var!

Butik davetlerinize ev sahipliği yaptığımız şık bir restoran olan Picasso Garden Serdivan’da yer alıyor. Merkezi konumu ile herkes tarafından biliniyor, fakat aynı zamanda şehirden uzakta... Bu sayede bahçesinde veya restoranın iç kısmında gerçekleştireceğiniz davetlerde huzurlu bir atmosfere sahip olmanızı sağlıyor. Aileniz ve dostlarınızla gerçekleştireceğiniz nişan törenlerini daha da anlamlı kılıyor!

Hazırlıklara başladığımızda seçtiğiniz davet alanını konuklarınızın sayısına göre düzenlemek ilk adımımız oluyor. Konseptiniz belirleniyor, bu sayede masalarda istediğiniz renklerde örtülere, birbirinden şık aksesuarlara, çiçek ve dekorlara yer veriyoruz. Organizasyon firmaları ile yaptığınız anlaşmaya bağlı olarak; şamdanlar, mumluklar, isimlerinin yazılı olduğu karşılama panoları ve nişan masası da dekore ediyoruz. Hem bahçemiz hem de salonumuzun iç kısmı bunun için yeterince geniş ve ferah alana sahip. Farklı oturma düzenlerinde ağırladığımız konuklarınıza nişan törene platformu da stilize edildikten sonra 100 ila 200 kişilik bir alan kalıyor. Siz de davetli sayınıza ve bütçenize uygun planlamayı yapabilirsiniz.

Yeşillikler arasında bulunan çim alanımızda Sakarya nişan mekanları arasında fark yaratacak rengârenk atmosferi yaratıyoruz. Usta aşçılarımızın hazırladığı özel tatlarla nişan törenlerinizi taçlandırıyoruz. Mutfak ekibimizin maharetli ellerinde harmanlanan yemek listesi damak tadınıza uygun lezzetler seçilerek bir araya getiriliyor. Düzenlediğimiz menü tadımları karar aşamasında son derece önemli!

Hafif müzik ve eğlenceye de yer verilen davetleriniz konuklarınız tarafından çok konuşulacak. Sunduğumuz hizmetlerin yanı sıra sayfanın üst kısmında yer alan fotoğraflarımızı incelerseniz, Picasso Garden konseptleri ve şıklığı hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz...

En doğru kararı verebilmek ve Picasso Garden ailesiyle tanışmak için iletişim formunu doldurabilirsiniz. Bu sayede Sakarya nişan organizasyonlarınız için avantajlı fiyatlarımızı da öğrenebilirsiniz!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No: 61/ B Serdivan/ Sakarya

 • Haritadaki Konumu

  Picasso Garden Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.