Söz, Nişan Mekanları Eskişehir

Simirna Düğün Davet Salonları

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Yemekli
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Söz veya nişanın için nasıl bir yer aradığını anlat, ücret düğün asistanımız, kriterlerine uygun 5 mekandan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Simirna Düğün Davet Salonları Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Simirna Düğün Davet Salonları Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Simirna Düğün Davet Salonları Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Park manzaralı Orman manzaralı Kır manzaralı Doğa manzaralı
Dilek feneri
Hayır
Hint kınası
Evet
Müzik/DJ
Evet
Nişan süslemesi
Evet
Nişan tepsisi
Evet
Zenne / Oryantal / Dans Ekibi
Hayır
Alkol servisi
Yok
Boş mekan kiralanabilir mi?
Hayır
Nişan Çikolatası Hizmeti veriliyor mu?
Hayır
Dışarıdan Fotoğrafçı Getirilebiliyor mu?
Hayır
Dışarıdan Organizasyon Firması Getirilebiliyor mu?
Hayır
Işıklandırma mevcut mu?
Evet
Organizasyon Danışmanı var mı?
Evet
Menüde değişiklik yapılabiliyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet

Simirna Düğün Davet Salonları Sıkça Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Simirna Düğün Davet Salonları Hakkında

Eskişehir söz nişan mekanları arasında yer alan Simirna Düğün Davet Salonu evlilik yolunda ilk adımı attığınız bu özel günde kapılarını sizin için açıyor. Birden fazla davet alanına sahip olan mekanımız süslemeleriyle masalsı bir nişan töreni organize ediyor. Şehrin enerjisi ve dinamizmini salonlarına yansıtan Simirna misafirlerinize unutulmaz bir akşam yaşatıyor.

Davet Alanları

Tek bir alan içerisinde 2 farklı davet salonuna sahibiz. Tüm sevdiklerinizin bir arada olduğu söz ve nişan töreni hayal ediyorsanız 750 kişilik salonumuzu tercih edebilirsiniz. En yakınlarınızın yanında olduğu samimi bir organizasyon içinse 250 kişilik salonumuz mevcut. Her iki salonumuzda bulunan balkonlarla alanımızı genişletiyoruz. Kolonsuz ve yüksek tavanlı olan salonlarımız görüş alanını kısıtlamıyor, sahneyi her yerden görebiliyorsunuz.

Dekorasyon

Mekanımızın dekorasyonunu gerçekleştirirken romantik bir ambiyans yakalamaya çalışıyoruz. Bunun için sıklıkla masa ve gelin tagı süslemelerinde kır çiçeklerinden faydalanıyoruz. Süslemelerimizde fenerler kullanarak bir bütünlük sağlıyoruz. Masalarımızda beyaz rengi ana renk olarak tercih ediyor, renkli tüllerle görüntüye hareket katıyoruz. 7 kişilik yuvarlak masalarımızı tiffany sandalyelerle tamamlıyoruz. Kullandığımız vazoların kullanılan tüllerle uyumlu olması için ekstra özen gösteriyoruz.

Hizmetler

Evlilik yolunda atılan bu ilk adımın sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz, biz de bu farkındalıkla hizmet veriyoruz. Mutlu gününüzde kesintisiz bir eğlence ortamı sağlayabilmek için profesyonel ses ve ışık hizmeti sağlıyoruz.DJ, sizin hazırladığınız çalma listelerini çalıyor. Volkan gösterisi ve konfeti şovlarıyla unutulmaz anlar yaratıyoruz. Alanında uzman fotoğrafçılarımız nişanınızı fotoğraf, videoyla kayıt altına alıyor. Ölümsüzleştirilen nişan töreninize ait görüntüler dijital ortamlar aracılığıyla sizinle paylaşılıyor.

Gece boyunca konuklarınıza çay, kahve ve gazlı içecek servisi yapıyoruz. Misafirlerinizin geceden memnun ayrılması için onlarla yakından ilgileniyor, servislerimizi oldukça hızlı gerçekleştiriyoruz. Yemekli davetleriniz için önceden tadım yapabilir, menüde değişikliğe gidebilirsiniz. Minik konuklarınızı düşünerek ayrı ikramlar hazırlıyoruz. Simirna Düğün Davet Salonları olarak misafirlerinizin geceden memnun ayrılmasını en az sizin kadar önemsiyoruz.

Eskişehir’in en güzel semtlerinden biri olan Odunpazarı’ nda bulunan mekanımız evlilik yolunda ilk adımını atacak olan çiftlerimize şık tasarımın hakim olduğu balkonlu salonlarıyla hizmet veriyor. Sevdiklerinizin yanında olduğu samimi bir ortamda sözlenmek ve beraber eğlenmek için sizi bekliyoruz. Konumu itibariyle kolaylıkla salonlarımıza ulaşabilirsiniz. Eskişehir’de nişan yapılacak mekanlar arasında bulunan Simirna Düğün Davet Salonları hakkında daha fazla bilgi almak için ücretsiz bilgi alma formunu doldurun.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Sahibi

 • Zeynep Demirel
  İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres::

  Yenikent mah. Sinanalaağaç cad. No:23/A ODUNPAZARI ESKİŞEHİR

 • Haritadaki Konumu

  Simirna Düğün Davet Salonları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.