• Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Yemekli
  250 TL'den az

Botanik Park Düğün ve Davet Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Botanik Park Düğün ve Davet Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Botanik Park Düğün ve Davet Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Bahçe Şehir merkezinde
Manzara
Park manzaralı Orman manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Müzik/DJ
Evet
Nişan süslemesi
Evet
Zenne / Oryantal / Dans Ekibi
Evet
Boş mekan kiralama
Evet
Fotoğrafçı Getirme İmkanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme İmkanı
Evet
Işık Hizmeti
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menüde Değişiklik İmkanı
Evet
Yemek Servisi
Evet

Botanik Park Düğün ve Davet Sıkça Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Botanik Park Düğün ve Davet Hakkında

Orman manzarası eşliğinde organizasyonlara kim hayır diyebilir ki? Eşsiz manzarası ve doğa ile iç içe geçmiş mekanımızla beraber özel günlerinizi tasarlamak için Eskişehir’deyiz. Odunpazarı mevkiinde nişan mekânı arayışında olan çiftlerimiz için faaliyet gösteriyor, Botanik Park Düğün Davet ismiyle özel günlerine ortak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Sevdiklerinizle beraber organizasyonlar gerçekleştirmek için açık alanımızda 1000 kişilik organizasyon hizmeti sunabiliyor, yemekli oturma düzeninde lezzetlerimiz ulaştırabiliyoruz. Kapalı alanımızın kapasitesi ise 500-750 kişi arasında değişiyor. Özel günlerinize ortak olmak için çıktığımız bu yolda yılların verdiği tecrübe ile kusursuz organizasyonlar geçiyor, istediğiniz her detaya mekanımızda yer verebiliyoruz. Tüm isteklerinize cevap verebilen bir mekanız. Eskişehir kır nişan mekanları arasında en iyi hizmeti verdiğimizi iddia ediyor, bu iddiamız için yıllardır çalışıyoruz.
Gönül rahatlığı ile organizasyonlarınızı emanet edebileceğiz ve sevdiklerinizle keyifli organizasyonlar geçirebildiğiniz Botanik Park Düğün Davet Odunpazarı/Eskişehir olarak size neler sunuyoruz? Organizasyonlarınızın başlangıcından itibaren ekip üyelerimiz etrafınızda pervane oluyor, kendinizi özel hissetmenizi sağlıyor. Özel hissetmeniz ve kusursuz bir organizasyon geçirmeniz için dışarıdan fotoğraf sanatçı ve organizasyon firması getirebilirsiniz. Nişan masanızı en iyi yere konumlandırabilir, ister organizasyon firmasıyla isterseniz de çözüm ortaklarımızla masanızı dizayn edebiliriz. Bohem, elit, lavanta, rustik ve ilkbahar olmak üzere birçok konsept mekanlarımıza uyum sağlayacak. Özel organizasyonlar geçirirken hayallerinizi de gerçekleştireceksiniz.

Yıldız, deniz, mor konseptlerini de uygulayabileceğiniz mekanımızda kozalak, limon konseptleri de sizin için bir seçenek olacak. Konseptinizi belirledikten sonra uygun renklerde balonlar, çiçekler ve kişiye özel karşılama panoları tasarlayabiliriz. Organizasyon sorumlumuz ile iletişim kurduğunuzda bütün isteklerinizi dile getirebilir, planlı ve programlı şekilde dilediğiniz geceyi tasarlayabiliriz. Nişan tepsisi, nişan masası ve nişan masası arka planı gibi detayları da unutmayalım.

Fotoğraflarınızı güzelleştirecek önemli detaylar ile modern ve şık bir geceye sahip olacaksınız. Sağladığımız avantajları beğendiyseniz en uygun fiyatlarımız hakkında bilgi alamaya ne dersiniz?

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Orhangazi Mah. Karacaşehir Yolu Sk. No:43- Odunpazarı

 • Haritadaki Konumu

  Botanik Park Düğün ve Davet Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.