Yaren Kır Bahçesi

E-posta Gönder

Söz, Nişan Mekanları

Kategori

Merkezefendi, Denizli

Lokasyon


Hakkında

Mutlu bir gelecek için ‘’Evet’’ dediniz ve düğün hazırlık süreciniz başladı. Tabii düğünden önce aileniz ve sevdiklerinizle birlikte hem yüzük takacağınız hem de eğlenebileceğiniz bir mekan arıyorsunuz. O halde doğru yerdesiniz! Çünkü biz Yaren Kır Bahçesi ailesi olarak yanınızda olmaktan ve nişan organizasyonunuzun tüm detayları ilgilenmekten mutluluk duyacağız.

Tecrübeli ekibimiz aracılığıyla uzun zamandır hayalini kurduğunuz nişan törenini en güzel şekilde gerçeğe dönüştürmek için buradayız. Tarzınızı yansıtacak detaylar, açık veya kapalı alanlarımızdan seçtiğiniz mekanla birleşiyor. Bu sayede muhteşem bir etkinlik alanında ağırlıyorsunuz misafirlerinizi. Dekorasyon ve süsleme konusunda elimizden geldiğince size yardımcı olacağımızı bilmenizi isteriz. Geniş ve ferah yapısıyla dikkat çeken kır bahçemiz ve yüksek tavanlı kapalı alanımızda ister yemekli düzende isterseniz de kokteyl düzeninde organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yaren Kır Bahçesi Merkezefendi’de faaliyet gösteriyor. Burasının gayet merkezi bir nokta olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu nedenle misafirleriniz toplu taşıma kullanarak kısa bir süre içerisinde davet alanımıza ulaşabilir. Şahsi araçlarıyla gelmek isteyen misafirlerinizin ise otopark sorunu yaşamayacaklarına emin olabilirsiniz.

Heyecanla beklediğiniz nişan töreninize ev sahipliği yapmak için buradayız. Tecrübeli ekibimizle birçok nişan törenine ev sahipliği yapmış bir firma olarak size kusursuz bir gün veya gece yaşatmak ve memnuniyetinizi kazanmak için elimizdeki bütün imkanları kullanmaya hazırız. Eğer siz de nişan yapacağınız mekanı hâlâ bulamadıysanız, Yaren Kır Bahçesi’ni görmeden kararınızı vermeyin!

Denizli nişan yerleri arasında fark yaratacak özelliklere sahip Yaren Kır Bahçesi’nin sunduğu hizmetler bu saydıklarımız ile sınırlı değil. Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve bütçenize dost olacak fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Barbaros Mah.ekrem Başer Cad. Göveçlik, DenizliYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!