Söz, Nişan Mekanları Aydın

Korumar Hotel De Luxe

Korumar Hotel De Luxe
  • Kapasite
    100 - 450 Kişi

  • Min. Yemekli
    3.000 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Söz veya nişanın için nasıl bir yer aradığını anlat, ücret düğün asistanımız, kriterlerine uygun 5 mekandan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Korumar Hotel De Luxe Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
3.000 TL'den fazla
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
3.000 TL'den fazla
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
3.000 TL'den fazla
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
3.000 TL'den fazla

Korumar Hotel De Luxe Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Korumar Hotel De Luxe Özellikler

Mekan Özellikleri
Deniz kenarında Havuz başı Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Deniz manzaralı Şehir manzaralı Kır manzaralı Doğa manzaralı
Dilek feneri
Hayır
Hint kınası
Hayır
Müzik/DJ
Evet
Nişan süslemesi
Hayır
Nişan tepsisi
Hayır
Zenne / Oryantal / Dans Ekibi
Hayır
Alkol servisi
Var
Boş mekan kiralanabilir mi?
Hayır
Nişan Çikolatası Hizmeti veriliyor mu?
Hayır
Dışarıdan Fotoğrafçı Getirilebiliyor mu?
Evet
Dışarıdan Organizasyon Firması Getirilebiliyor mu?
Evet
Işıklandırma mevcut mu?
Evet
Organizasyon Danışmanı var mı?
Evet
Menüde değişiklik yapılabiliyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet

Korumar Hotel De Luxe Sıkça Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Korumar Hotel De Luxe Hakkında

Korumar Hotel De Luxe, açıldığı günden beri sunmakta olduğu üstün misafirlik deneyimini 5 yıldızıyla tescilliyor. Profesyonel hizmetimizle çiftlerimizin mutluluğuna da destek oluyor, Kuşadası nişan mekanları arasında faaliyet gösteriyoruz. En güçlü yönlerimiz deniz kenarında konumlanarak dingin bir atmosfer yaratmamız ve açık ya da kapalı sayısız davet alanı arasından size seçim şansı vermemiz.

Davet Alanları

Korumar Hotel De Luxe bünyesinde faaliyet gösteren, tören ve kutlamalarınız için yararlanabileceğiniz davet alanlarımızı aşağıda tanıtıyoruz.

●Havuz başı davetlere uygun açık alanımız, denizi uzansanız dokunabileceğiniz kadar yakınınıza getiriyor. Burada oturma düzenini davetinizin özelliklerine ve konuk sayınıza göre ayarlayarak en uygun ortamı oluşturuyoruz.
●Efes Restoran, açılır kapanır tavanı sayesinde farklı hava koşullarına karşı koruma sağlıyor. 460 kişilik hizmet kapasitesine sahip restoranımız deniz manzarasıyla gönüllerde taht kuruyor.
●Orient Restoran, 450 kapalı alan kişilik kapasitesiyle geniş katılımlı davetler için ideal hale gelen mekanımızda nefes kesen bir manzara eşliğinde eğlenebilirsiniz.
●Sedir Restoran, otelimizin özel koy alanının hemen üzerinde yer alıyor. 80 kişilik kapasitesiyle butik davetlerin aranan adresi haline gelen restoranımız üstü kapalı ve yanları açık halde hizmet veriyor.
●Manzara Restoran da otelimizin diğer tüm davet alanları gibi denizin yanı başında konumlanıyor. 80 kişilik kapasiteyle konuklarınızı ağırlayabileceğiniz bu restoranımız, denizle bütünleşen gün batımı manzarasıyla beğeni kazanıyor.
●Bar konseptli butik davetleriniz için barlarımız hizmetinizde.
●Toplantı salonlarımızın genişliği 80 metrekareyle 320 metrekare arasında değişiyor. 3 ila 4 metre tavan yüksekliğine sahip bu 5 adet salonda en ferah davetler mümkün hale geliyor.

Dekorasyon

●Korumar Hotel De Luxe Kuşadası’nın en berrak deniz manzaralarından birine sahip havuz başı alanında cıvıl cıvıl bir dekorasyona yer veriyor. Mavi örtülü ve üzeri beyaz çiçeklerle süslü yuvarlak masalarımız, sırtı çubuklu beyaz sandalyelerimizle bir araya geliyor.
●Efes Restoran’da dikkatleri siyah ferforje detaylı ahşap sandalyelerimiz çekiyor. Dikdörtgen masalarımıza beyaz örtüler sererek hizmet veriyoruz.
●Orient Restoran’ın hem sade hem de göz alıcı bir ortamı var. Uzun dikdörtgen masaları mavi Hilton sandalyelerle bir arada kullanıyor, yeşil bitkilere restoranımızın her köşesinde yer açıyoruz.
●Sedir Restoran, koyu renklerin asil şıklığını taşıyor. Döşemede ahşaba yer verdiğimiz bu restoranımızı kare ahşap masalar ve bordo deri sandalyelerle donatıyoruz.
●Manzara Restoran, yuvarlak ahşap masalar ve şezlong stilindeki beyaz minderli sandalyelerle tam bir yaz mekanı haline geliyor. Ahşap zemin ve yeşil bitkiler gibi doğal dokunuşlara sahip bu restoranımızda cam tırabzan kullanımı sayesinde deniz manzarasını hiçbir engel olmadan görebilmenizi sağlıyoruz.

Hizmetler

Korumar Hotel De Luxe’de eğlencenin hiç hız kesmediği davetler verebilmeniz için ışık hizmetimiz ve DJ ile müzik yayınımız mevcut. Yemek servisi gerçekleşmesini isterseniz dünya mutfağına hakim şeflerimiz sizin için birbirinden leziz menüler hazırlıyor. Otelimiz tören öncesi ve sonrası size ve misafirlerinize konaklama imkanı sunmasıyla da ayrıcalıklı bir seçim haline geliyor.

Korumar Hotel De Luxe, davet alanlarının çeşitliliğiyle benzersizlik kazanıyor. Deniz kenarında 5 yıldızlı bir tesis olarak faaliyet gösteren otelimizin sizin için doğru tercih olduğuna karar verdiyseniz hemen bizimle temasa geçebilirsiniz. İletişim bilgilerimiz aşağıda yer alıyor. Ayrıca sayfanın yan tarafında yer alan fiyat teklifi formunu doldurarak da bizimle iletişim kurabilir ve Korumar Hotel De Luxe nişan fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Türkmen Mah. Gazi Beğendi Mevkii Pk:18 09400

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.