Araklı Öğretmenevi

E-posta Gönder

Araklı Öğretmenevi

Kapasite Bilgileri

Araklı Öğretmenevi
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Araklı Öğretmenevi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Araklı Öğretmenevi Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Araklı Öğretmenevi Sık Sorulan Sorular

Araklı Öğretmenevi düğün fiyatları ne kadar?

Araklı Öğretmenevi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Araklı Öğretmenevi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Araklı Öğretmenevi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Araklı Öğretmenevi 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Araklı Öğretmenevi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Araklı Öğretmenevi düğününüz için yemek servisi, catering firması getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Araklı Öğretmenevi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Araklı Öğretmenevi düğün dışında açılışlar, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Araklı Öğretmenevi Hakkında

Trabzon’da çok uygun fiyatlarla bir düğün organizasyonu düzenlemek isterseniz, sizi Araklı öğretmeneviyle tanıştırmak istiyoruz. Mütevazı yapısı, güler yüzlü personeli ve daha birçok avantajı ile konuklarımızın en özel anlarına ev sahipliği yapıyor ve bu mutlu günlerinde yanlarında oluyor.

Tesisimiz özel araçlarınızla gelindiğinde oldukça kolay bir ulaşım sağlamakta. Trabzon Araklı Öğretmenevinin geniş bir otoparkının bulunduğunu ve burayı ücretsiz olarak kullanabileceğinizi de belirtelim. Toplu taşımayla gelmek isterseniz de ilçe dolmuşlarıyla yakın bir yerde inebilir ve öğretmenevimize ulaşabilirsiniz. Lokasyon olarak Uzungöl ve Sümela Manastırı gibi tarihi ve turistik yerlere 70 kilometre uzaklık yer alıyoruz. Deniz kenarında ve doğayla iç içe bir konumda bulunduğumuzu belirtelim. Yeşilin ve mainin her tonunu bulabileceğiniz bir manzaraya sahibiz.

Tesisimizde toplantı salonu, yemek salonu ve lokal gibi salonların bulunduğunu söyleyebiliriz. Toplantı salonumuz 150 kişi kapasiteli olarak hizmet veriyor. Teknolojik donanımının oldukça yeterli olduğunu ve yüksek tavanıyla ferah bir salon olma özelliği taşıyor. Bir de yemek salonumuz bulunmakta. Bu salonumuz da tıpkı toplantı salonumuz gibi 150 kişilik bir kapasiteye sahip. Düğünlerinizi bu iki salonumuzdan birinde yapabiliyorsunuz. Masa ve sandalyelerin dizaynı gelecek kişi sayısına göre yapılıyor. Aynı zamanda süslemeleri için ekstra bir isteğiniz olursa bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarından yardım alabilirsiniz. Bünyemizde bir de lokal bulunmakta. Bu salonun ise 80 kişilik olduğunu ve kokteyller, bayi toplantıları, açılışlar, kurumsal etkinlikler gibi toplu davetlerin de düzenlenebildiğini söyleyelim.

Tesisimizde organizasyonunuzdan önce ya da sonra konaklamak isterseniz, toplamda 28 oda olarak sizleri ağırlıyoruz. 2 odamız double, 18 odamız iki kişilik, 7 odamız üç kişilik ve 1 odamız da 4 kişilik aile odası olarak dizayn edildi.

Bizi tercih etmek ister ve Araklı Öğretmenevi fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Yolgören Mahallesi, Muhtar Ahmet Cd. 40a, 61700 Araklı/Trabzon

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Araklı Öğretmenevi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.