Akçaabat Hakkı Zeki Başaran Öğretmenevi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Akçaabat Hakkı Zeki Başaran Öğretmenevi
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Akçaabat Hakkı Zeki Başaran Öğretmenevi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Akçaabat Hakkı Zeki Başaran Öğretmenevi Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Şehir merkezinde
Manzara
Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Akçaabat Hakkı Zeki Başaran Öğretmenevi Sık Sorulan Sorular

Akçaabat Hakkı Zeki Başaran Öğretmenevi düğün fiyatları ne kadar?

Akçaabat Hakkı Zeki Başaran Öğretmenevi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Akçaabat Hakkı Zeki Başaran Öğretmenevi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Akçaabat Hakkı Zeki Başaran Öğretmenevi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Akçaabat Hakkı Zeki Başaran Öğretmenevi 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Akçaabat Hakkı Zeki Başaran Öğretmenevi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Akçaabat Hakkı Zeki Başaran Öğretmenevi düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Akçaabat Hakkı Zeki Başaran Öğretmenevi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Akçaabat Hakkı Zeki Başaran Öğretmenevi düğün dışında davet ve resepsiyon, açılışlar, kurumsal etkinlikler ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Akçaabat Hakkı Zeki Başaran Öğretmenevi Hakkında

Uygun fiyatlarla düğün gerçekleştirmek için bir mekân mı arıyorsunuz. Trabzon Hakkı Zeki Başaran Akçaabat Öğretmenevi sizler için biçilmez kaftan. Hem kaliteli ve güler yüzlü hizmetimiz hem de konumumuz sayesinde birçok konuğumuzu buradan mutlu bir şekilde uğurladık. Uzun zamandır hizmet vermenin gururu ve memnuniyeti içindeyiz. Sizlerin de en özel anlarınıza ev sahipliği yapmak için sabırsızlanıyoruz.

Tesisimiz özel araçlarınızla gelindiğinde oldukça kolay bir ulaşım sağlamakta. Trabzon Hakkı Zeki Başaran Öğretmenevimizin geniş bir otoparkının bulunduğunu ve burayı ücretsiz olarak kullanabileceğinizi de belirtelim. Toplu taşımayla gelmek isterseniz de ilçe dolmuşlarıyla yakın bir yerde inebilir ve öğretmenevimize ulaşabilirsiniz. Akçaabat’ta rengarenk çiçekler ve ağaçlar arasında yer alıyor ve şehrin gürültüsünden uzak duruyoruz.

Düğününüzü tesisimizdeki restoranımızda gerçekleştiriyorsunuz. Bu restoran için sizinle önceden iletişime geçiyor ve isteklerinizi en ayrıntılı şekilde öğreniyoruz. Gelecek kişi sayısını, taleplerinizi öğrendikten sonra masalarımızı buna göre yerleştiriyoruz. Bu masa sandalye ve mekânın detaylı süslenmesini isterseniz, alanında uzman olan organizasyon firmalarından yardım alabilir ve tesisimizde kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda yemekli bir düğün düşünüyorsanız catering şirketi ile anlaşabilir ve profesyonel ekibin lezzetli yemekleri misafirlerinize sunmasını sağlayabilirsiniz.
Gecenin en unutulmaz anlarını ölümsüzleştirmek için bir fotoğrafçı kiralayabilir ve hem fotoğraf hem de video çekimi konusunda yardım alabilirsiniz. Böylelikle bu mutlu gününüzdeki eğlenceli anlarınızı hatırlamak isterseniz bir fotoğraf albümüne sahip olabileceksiniz.

Tesisimizde organizasyonunuzdan önce ya da sonra konaklamak isterseniz, toplamda 10 oda ve 25 yatak kapasitemiz ile sizleri ağırlıyoruz. Tesisimizin restoranının da bulunduğu söyleyelim. Konforun ve uygun fiyatların buluştuğu odalarımızda gecenin yorgunluğunu atacak, mutlu bir sabaha uyanacaksınız.

Fırsatlarımızdan faydalanmak ve Hakkı Zeki Başaran Akçaabat Öğretmenevi hakkında bilgi almak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Orta mah. Hacımusaoğlu sk. No.9 Akçaabat/TRABZON

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Akçaabat Hakkı Zeki Başaran Öğretmenevi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.