Avrupa Yakası Düğünleri İçin Uygun Fiyatlı Sosyal Tesisler

Sosyal tesislerdeki düğün fiyatları diğer mekanlara göre çok daha uygun olabiliyor. Belediyelerle ortak çalışmalar yürüttükleri için çoğu konuda avantajlılar. İstanbul Avrupa yakasında da uygun fiyatlı sosyal tesisler mevcut. Senin için 10 tanesini listeledik ve 2018 fiyatlarını da yazdık!

1- Florya Sosyal Tesisleri Havuzlu Bahçe

İBB Florya Sosyal Tesisleri düğün için Havuzlu Bahçe alanını aktif olarak kullanıyor. Yaz dönemlerinde düğün yapmak ve bütçesini çok da zorlamak istemeyen çiftler için ideal bir mekan. Ayrıca denizin hemen yanında yer alması da büyük avantaj.

Florya Sosyal Tesisleri düğün fiyatları şu şekilde:

Menü (Kişi Başı) Hafta İçi Hafta Sonu
Kokteyl 10-30 TL -
Yemekli 30-50 TL 30-50 TL

Çiftler tarafından sıklıkla tercih edilen mekan, 1.200 kişiye kadar davetli ağırlayabilecek kapasiteye sahip. Düğün.com çiftlerine özel olarak da ekstra indirimler sunuyorlar.

q90xc7xraoa0cms3 - avrupa yakası düğünleri için uygun fiyatlı sosyal tesisler

2- Gopark Tesisleri

Gaziosmanpaşa’da yer alan Gopark düğün salonu olarak kullanılan iki geniş alana sahip. Bu salonlar; az kolonlu olması, rahat ve şık bordo sandalyeleri, geniş dans pistiyle oldukça beğeniliyor. Masaları ise gösterişli çiçeklerle süslüyorlar. İçerisinde makyaj aynası, televizyon, klima gibi imkanları bulunan gelin odası da mevcut.

İstanbul Avrupa yakası sosyal tesislerinden Gopark’ın kişi başı menü fiyatları ise şöyle:

Menü (Kişi Başı) Hafta İçi Hafta Sonu
Kokteyl 10-30 TL 10-30 TL
Yemekli 30-50 TL 50-80 TL

Gopark’ı beğendiysen firma sayfasından ücretsiz olarak teklif alabilirsin.

34wudo1zhfvkqdam - avrupa yakası düğünleri için uygun fiyatlı sosyal tesisler

3- Eyüp Kültür Sanat Merkezi

Eyüp Kültür Merkezi düğün salonu, Pierre Loti tepesine yakın olması sayesinde davetlilere güzel bir manzara sunuyor. Ayrıca ulaşım açısından da gayet rahat. Mekanın sadece kapalı alanı var. Ancak girişlerde açık alanda kokteyl ile karşılama yapılabiliyor. Çiftin istekleri doğrultusunda da düğün konsepti değiştirilebiliyor.

Mekanın kişi başı düğün menüsü fiyatları şu şekilde:

Menü (Kişi Başı) Hafta İçi Hafta Sonu
Kokteyl 30-50 TL 30-50 TL
Yemekli 50-80 TL 50-80 TL

Menü fiyatlarında gayet avantajlı rakamlar sunan mekan, dönem dönem kampanyalar hazırlıyor. Firma sayfasından takip edebilirsin.

3brmfrpfg9e2glr5 - avrupa yakası düğünleri için uygun fiyatlı sosyal tesisler

4- Esenler Kültür Merkezi

İstanbul’da uygun fiyata düğün yapabileceğin sosyal tesislerden bir diğerine geldi şimdi sıra. Esenler Kültür Merkezi, açık ve kapalı alanıyla düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor. Ortalama 500 kişilik kapasiteleri olan salonlarda servis, müzik, teknik ve fotoğraf ekibiyle senelerdir çiftlerin mutluluğu için hizmet veriyorlar.

Esenler Kültür Merkezi düğün salonu fiyatları da tablodaki gibi:

Menü (Kişi Başı) Hafta İçi Hafta Sonu
Kokteyl 30-50 TL 30-50 TL
Yemekli 30-50 TL 30-50 TL

Ayrıca açık alanda yapılan düğünlerde, yağmur yağma ihtimaline karşı açılır kapanır tavanları olduğunu da belirtmeden geçmeyeyim.

m0udkmz5p7nqoviz - avrupa yakası düğünleri için uygun fiyatlı sosyal tesisler

5- Şişli Öğretmenevi Nişantaşı Teras

Eşsiz Boğaz manzarasıyla gönüllerde taht kuran Şişli Öğretmenevi, teras katındaki salonuyla düğün organizasyonları için hizmet veriyor. Üstü kapalı terası çevreleyen büyük pencereler sayesinde burada kötü hava koşullarında da dilediğince düğününü yapabilirsin. Mekan yetkilileri gelin takı, süslemeler ve ikramlar konusunda da hiçbir şeyden kaçınmıyor.

Şişli Öğretmenevi düğün fiyatları ortalama olarak şöyle:

Menü (Kişi Başı) Hafta İçi Hafta Sonu
Kokteyl 30-50 TL 50-80 TL
Yemekli 30-50 TL 50-80 TL

Mekanın atmosferini orada düğün yapan çiftlerden Eylül ve Volkan şöyle özetlemiş: "Manzara güzel, ortam güzel. Herkese teşekkürler."

lceckbqrgly35cdb - avrupa yakası düğünleri için uygun fiyatlı sosyal tesisler

6- 1453 Çırpıcı Sosyal Tesisi

Bakırköy’de yer alan 1453 Çırpıcı Sosyal Tesisi, kare masaları ve altın rengindeki sandalyeleriyle çok şık bir dekorasyona sahip. Metro, tramvay, metrobüs ve otobüslerin kesiştiği bir noktada yer almasından dolayı ulaşım açısından hiçbir problem yaşanmıyor. Tabii özel aracıyla gelen davetliler için otoparkı da mevcut.

Kolonsuz ve yüksek tavanlı salonuyla ferah bir alana sahip olması da güzel bir detay. 1453 Sosyal Tesisleri düğün fiyatlarını merak edersen onlar da şu şekilde:

Menü (Kişi Başı) Hafta İçi Hafta Sonu
Kokteyl 30-50 TL 30-50 TL
Yemekli 50-80 TL 50-80 TL

Buraya da Tuğçe ve Fatih’in yaptıkları yorumu bırakmak istiyorum: "28 Nisan 2018'de 1453 Çırpıcı Sosyal Tesisleri'nde evlendik. Kesinlikle tüm çiftlere tavsiye ederim. Mekan inanılmaz ferah, büyük, şık, her tarza uygun dekore edilmiş. Her şekilde ulaşımı çok kolay. Kendi aracınızla gelecekseniz otopark hem çok büyük hem de çok uygun. Yemekleri çok taze, hijyenik ve leziz."

ho6spsthknmqodl4 - avrupa yakası düğünleri için uygun fiyatlı sosyal tesisler

7- Paşa Köşkü

Bir diğer Gaziosmanpaşa mekanı da Paşa Köşkü. Mekanın açık ve kapalı alanı mevcut. Açık alanda büyük çınar ağaçları ve şelaleler var. Kapalı alanlarını tercih etmek istersen, onlarda da Osmanlı esintilerinin hakim olduğunu söyleyebilirim.

Paşa Köşkü düğün menüsü fiyatlarını da aşağıda bulabilirsin:

Menü (Kişi Başı) Hafta İçi Hafta Sonu
Kokteyl 30-50 TL 30-50 TL
Yemekli 50-80 TL 50-80 TL

Mekan; klasik et yemeklerinden ızgara ve kebap çeşitlerine, zeytinyağlılardan tatlılara farklı lezzetleri ile zengin bir menü sunuyor.

uet5fnq3xqx0vcb2 - avrupa yakası düğünleri için uygun fiyatlı sosyal tesisler

8- Salon Venedik / Cebeci Şehir Parkı

Sultangazi’deki Cebeci Şehir Parkı içerisinde yer alan Salon Venedik çiftlere doğayla iç içe bir mekan sunuyor. Açık ve kapalı alanları, havuz başı kafeteryası ve çocuklara özel alanları ile oldukça geniş bir bölgeye yayılmış durumda. Beyaz tiffany sandalye ve masalarının yemyeşil alanlarla birleşince ortaya çıkardığı görüntü çok hoş.

Venedik Düğün Salonu fiyatları şöyle:

Menü (Kişi Başı) Hafta İçi Hafta Sonu
Kokteyl 30-50 TL 30-50 TL
Yemekli 50-80 TL 50-80 TL

Açık alanındaki yapay havuzun önünde dilersen düğün albümün için birçok fotoğraf da çektirebilirsin.

uqugja7rab9tpszo - avrupa yakası düğünleri için uygun fiyatlı sosyal tesisler

9- Cankurtaran Öğretmenevi

Fatih’te birçok noktaya yakın merkezi bir bölgede yer alan Cankurtaran Öğretmenevi, kapalı alanıyla çiftlere düğün ve nişan organizasyonları için hizmet veriyor. Mekanın en güzel özelliği bana kalırsa denizin hemen yanında yer alması. Yani kapalı alanda olmana rağmen Boğaz manzarası ayaklarının altında oluyor.

Cankurtaran Öğretmenevi düğün organizasyonları için şöyle fiyatlar sunuyor:

Menü (Kişi Başı) Hafta İçi Hafta Sonu
Kokteyl 10-30 TL 10-30 TL
Yemekli 30-50 TL 30-50 TL

Mekan süslemeleri de çiftlerin sevdiği renklerde tüller ve aksesuarlarla yapılıyor.

34ha7wrajlparign - avrupa yakası düğünleri için uygun fiyatlı sosyal tesisler

10- Bahçelievler Öğretmenevi Balo Salonu

Bahçelievler Öğretmenevi, bünyesinde üç tane kapalı salonu bulunan bir sosyal tesis. Mekanın bahçesinde yapay havuz var ve buraya davetliler hava almaya çıkabiliyor. Mekan, ulaşım açısından da gayet rahat ve otoparkı mevcut.

Bahçelievler Öğretmenevi düğün salonu fiyatları ise şöyle:

Menü (Kişi Başı) Hafta İçi Hafta Sonu
Kokteyl 30-50 TL 30-50 TL
Yemekli 30-50 TL 30-50 TL

Firma sayfasına yapılan bu yorum da sana fikir verebilir: "Konumu itibari ile tercih ettik. Kokteyl tarzında olan düğünümüzde yiyecek ve içeceklerin kalitesi, sunumu, görselliği gayet güzeldi. Memnun kaldık. Yetkili ve çalışanlar da oldukça ilgiliydi."

omycgoipew0tec4u - avrupa yakası düğünleri için uygun fiyatlı sosyal tesisler

Bu mekanlardan beğendiklerin olduysa fiyat teklifi almanı öneririm. Böylelikle daha sonra aralarında en uygun olanı seçebilirsin.

İstanbul Avrupa yakasındaki diğer uygun fiyatlı düğün mekanları için de bu yazımızı inceleyebilirsin: İstanbul Avrupa Yakası Uygun Fiyatlı Düğün Mekanları

Şehrindeki 40 Sosyal Tesis Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.