Sosyal Tesisler Çanakkale

Çanakkale Polisevi

 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Çanakkale Polisevi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Çanakkale Polisevi Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500

Çanakkale Polisevi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Çim alan Deniz kenarında Teras
Manzara
Deniz manzaralı

Çanakkale Polisevi Sıkça Sorulan Sorular

Çanakkale Polisevi düğün fiyatları ne kadar?

Çanakkale Polisevi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Çanakkale Polisevi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Çanakkale Polisevi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Çanakkale Polisevi 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Çanakkale Polisevi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Çanakkale Polisevi düğününüz için yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Çanakkale Polisevi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Çanakkale Polisevi düğün dışında bayi toplantısı, piknik, doğum günü, davet ve resepsiyon, baby shower, kına, açılışlar, kurumsal etkinlikler, nişan ve parti hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Çanakkale Polisevi Hakkında

Birçok hizmeti bir arada bulacağınız Çanakkale Polis Evi düğün, nişan, kına gibi özel davetleriniz için üstün kalite de ve uygun fiyatlı hizmet veriyor. İster açık alanımızda isterse de kapalı alanımızda davetinizi düzenleyebiliyorsunuz.


Çanakkale’nin deniz manzarası eşliğinde üstelik uygun fiyatlarla düğün davetinizi gerçekleştiriyorsunuz. Profesyonel bir hizmetle davetinizden memnun kalmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Konusunda uzman ekibimiz, mutfaktan hizmete kadar oldukça hassas davranıyor. Önceden sağladığımız görüşmeler sayesinde ortaya istediğiniz bir düğün daveti çıkıyor. Çünkü ihtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda bir program hazırlıyoruz. Bunun ışığında hazırlıklarımızı gerçekleştiriyoruz. Gün gelip çattığında tek yapmanız gereken misafirlerinizle ilgilenmek oluyor. Geri kalan her şeyi sizin için hallediyoruz!


Tesisimiz içerisinde kadın kuaförü de bulunuyor. Böylece kuaför-mekân arası mekik dokumadan, yorulmadan düğün davetinizi gerçekleştiriyorsunuz. Üstelik kuaförümüz de gelinliğinize uygun saç ve makyaj yaparak düğün gününüzde parlamanızı sağlıyor. Yine bir diğer avantajlı hizmetimiz ise, pastane. Düğün pastanız için çok uzaklara gitmenize gerek yok. Bu iki hizmetimiz sayesinde hem uygun fiyatlardan yararlanıyor hem de aynı tesis içerisinde birden fazla ihtiyacınızı gideriyorsunuz.


1000 kişilik kır bahçemiz ve 400 kişilik kapalı salonlarımızın herhangi birinde düğün davetinizi gerçekleştirebilirsiniz. Her ikisinde de aynı kalite hizmeti alıyorsunuz ve birden fazla seçeneğe sahip oluyorsunuz. Çanakkale Polis Evi sosyal tesislerinde düğününüzü yaptığınız takdirde hem maliyet hem de hizmet açısından oldukça tatmin oluyorsunuz.


Bizimle iletişime geçmek de çok kolay. Tek yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmak! Bu sayede telefon ya da mesajla hızlı geri dönüş sağlıyor ve sizi mekanımıza davet ediyoruz. Bir kahve eşliğinde hayatınızın en önemli günlerinden biri olan düğününüzü planlamaya başlıyoruz. Şimdiden heyecanlandık peki ya siz?

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Kemalpaşa Mahallesi, Kayserili Ahmet Paşa Caddesi.Anafartalar Oteli yanı No:4

 • Haritadaki Konumu

  Çanakkale Polisevi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.