Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Düğün Yapılacak Yemekli Mekanlar

Kimi çift nikah sonrası bir kokteyl vermeyi tercih ederken kimi çiftler ise yemekli düğünlerden vazgeçemiyor. Eğer siz de yemekli düğün yapmayı planlayan çiftlerdenseniz düğününüz için mekan seçerken lezzetli menüler sunan otellere, restoranlara, kır düğünü mekanlarına göz gezdirmelisiniz. Her mekanın kendine göre farklı hizmetleri ve tarzları vardır. Bu özellikleri değerlendirerek kendinize uygun yemekli düğün mekanını seçebilirsiniz.

Restoranda Düğün Yapmanın Avantajları

Yemekli düğün yapmayı planlıyorsanız restoranlar bakmanız gereken ilk mekanlardan olmalı. Restoranlar, usta şefleri ve deneyimli garsonlarıyla düğününüzde en lezzetli yemekleri en iyi şekilde sunmanızı sağlar. Restoran düğünleri sadece uzman çalışanları değil aynı zamanda zengin menü çeşitleriyle de yemekli düğün yapmak isteyen çiftlere avantaj sağlıyor.

Yemekli Düğünlerde Uygun Fiyatlı Menü Nasıl Oluşturulur?

Yemekli düğünlerde yaptığınız seçimlere göre uygun fiyatlı menüler oluşturabilirsiniz. Ordövr tabağınızda 6-7 çeşit bulundurmak yerine 3-4 çeşit bulundurabilirsiniz. Örneği; zeytinyağlı dolma, havuç tarator, acılı ezme ve patlıcan salatasından oluşan bir ordövr tabağı tercih edebilirsiniz. Ana yemek seçiminizi kırmızı et yerine tavuk eti kullanılarak yapılan lezzetli bir yemekten yana yapın. Tavuk eti içeren menüler, kırmızı et içeren menülere göre daha bütçe dostudur. Düğününüzde kimsenin alkol tüketmeyeceğini düşünüyorsanız alkolsüz bir düğün yaparak oldukça uygun bir fiyata menü oluşturabilirsiniz. Misafirleriniz için alkol seçeneği bulunsun istiyorsanız sınırlı alkol içeren bir menü belirleyerek masrafınızı azaltabilirsiniz.

Trabzon’da yemekli düğün yapabileceğiniz restoranlara bu sayfa üzerinden ulaşabilir, ücretsiz fiyat teklifi alarak yemekli düğün fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tüm Şehirler Restoran Düğünleri

Trabzon Restoranlar - Sıkça Sorulan Sorular

 • Trabzon restoranlar fiyatları ne kadar?
  Trabzon restoranlar fiyatları kişi başı ortalama 78 TL'den başlamaktadır. Trabzon şehrinde ortalama düğün kapasitesi 212 kişidir. Trabzon restoranlar toplam fiyatı ortalama 16.536 TL'dir. Trabzon restoranlar fiyatlarının en popüler ilçelere göre nasıl değiştiğini aşağıda yer alan Trabzon Restoranlar Fiyat Tablosu üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Trabzon Restoranlar Fiyatları

  İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
  Araklı 175 150 TL 26.250 TL
  Merkez 175 55 TL 9.625 TL
  Arsin 275 55 TL 15.125 TL
  Yomra 225 55 TL 12.375 TL
 • Trabzon restoranlar davet alanları dağılımı nasıl olmaktadır?
  Trabzon şehrinde açık ve kapalı alanı olan toplam 2, sadece kapalı alanı olan toplam 2 restoran vardır.
 • Trabzon restoranlar servis dağılımı nasıl olmaktadır?
  Trabzon şehrinde kokteyl hizmeti veren toplam 1 ve yemekli düğün hizmeti veren toplam 4 restoran vardır.