Trabzon Yemekli Düğün

Düğün organize eden Trabzon restoranlarını, hayalinde samimi bir kutlama ve leziz menüler olan çiftler için bir araya topladık! Oturduğun yerden restoranların menü ve servisleri hakkında bilgi sahibi olabilir, fiyat teklifi isteyebilirsin.

Esnek sözleşme Mercan Korupark Restaurant

Akçaabat

Mercan Korupark Restaurant

Adının zengin yer anlamına geldiği Trabzon’un il merkezi kadar ünlü, görülmeye değer ilçesi Akçaabat’ta düğün ve benzeri etkinlikler için akla hemen Mercan Korupark Restaurant Trabzon gelir!...

750-1.000 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

%30 indirim
45
5
5
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Restoran Düğünleri
Tüm Şehirler Restoran Düğünleri

Trabzon Restoranlar - Sıkça Sorulan Sorular

Düğün Yapılacak Yemekli Mekanlar

Kimi çift nikah sonrası bir kokteyl vermeyi tercih ederken kimi çiftler ise yemekli düğünlerden vazgeçemiyor. Eğer siz de yemekli düğün yapmayı planlayan çiftlerdenseniz düğününüz için mekan seçerken lezzetli menüler sunan otellere, restoranlara, kır düğünü mekanlarına göz gezdirmelisiniz. Her mekanın kendine göre farklı hizmetleri ve tarzları vardır. Bu özellikleri değerlendirerek kendinize uygun yemekli düğün mekanını seçebilirsiniz.

Restoranda Düğün Yapmanın Avantajları

Yemekli düğün yapmayı planlıyorsanız restoranlar bakmanız gereken ilk mekanlardan olmalı. Restoranlar, usta şefleri ve deneyimli garsonlarıyla düğününüzde en lezzetli yemekleri en iyi şekilde sunmanızı sağlar. Restoran düğünleri sadece uzman çalışanları değil aynı zamanda zengin menü çeşitleriyle de yemekli düğün yapmak isteyen çiftlere avantaj sağlıyor.

Yemekli Düğünlerde Uygun Fiyatlı Menü Nasıl Oluşturulur?

Yemekli düğünlerde yaptığınız seçimlere göre uygun fiyatlı menüler oluşturabilirsiniz. Ordövr tabağınızda 6-7 çeşit bulundurmak yerine 3-4 çeşit bulundurabilirsiniz. Örneği; zeytinyağlı dolma, havuç tarator, acılı ezme ve patlıcan salatasından oluşan bir ordövr tabağı tercih edebilirsiniz. Ana yemek seçiminizi kırmızı et yerine tavuk eti kullanılarak yapılan lezzetli bir yemekten yana yapın. Tavuk eti içeren menüler, kırmızı et içeren menülere göre daha bütçe dostudur. Düğününüzde kimsenin alkol tüketmeyeceğini düşünüyorsanız alkolsüz bir düğün yaparak oldukça uygun bir fiyata menü oluşturabilirsiniz. Misafirleriniz için alkol seçeneği bulunsun istiyorsanız sınırlı alkol içeren bir menü belirleyerek masrafınızı azaltabilirsiniz.

Trabzon’da yemekli düğün yapabileceğiniz restoranlara bu sayfa üzerinden ulaşabilir, ücretsiz fiyat teklifi alarak yemekli düğün fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.