Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Sivas Restoran Düğünü

Samimi bir restoranda, sevdiklerinizle beraber hem yemek yiyeceğiniz hem de dans edeceğiniz bir düğün mü yapmak istiyorsunuz? O zaman şu an tam olarak aradığınız sayfadasınız! Sivas’taki birbirinden güzel restoranlar ve düğün konusunda verdikleri hizmetleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Sivas restoranlarında 100 kişiden 500 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyorsunuz. Bu da standart düğünler için ideal bir kapasite.

Restoranların kapalı salonları ve bahçe gibi açık alanları oluyor. Birçok Sivas restoranı kapalı salonlarında hizmet verirken, bazıları bahçelerinde bir kır ortamı da oluşturabiliyorlar. Siz düğün yapacağınız mevsime göre istediğiniz alanı tercih edebilirsiniz. Zaten restoranların çoğunun kapalı alanı bile boydan boya camla çevrili olduğu için asla darlanacak bir ortamda karşılaşmıyorsunuz.

Sivas’ta restoran düğünü yapmanın en büyük avantajı, yemek lezzetlerinin çok iyi olması diyebiliriz. Yani uzman aşçılarla çalışıyorlar ve yıllardır yemek sektöründe hizmet verdikleri için bu konuda çiftleri mağduriyete uğratmıyorlar.

Restoran deyince aklınıza sadece yemek gelmesin tabii. Bir düğün mekanından talep edeceğiniz ne kadar çok hizmet varsa restoranlarda da bulunuyor. Ses ve ışık sistemleri, süsleme, after parti alanı, fotoğraf ekibi, DJ, canlı müzik… Bu hizmetlerin çok daha üstüne çıkan ve özel şovlarıyla düğününüze renk katan mekanlar da var.

Sivas Restoranlarının Menü Seçenekleri

Kokteyl: Sivas’taki restoranların bir kısmında kokteyl menü seçeneği bulunuyor. Bu menüler, uygun fiyatlı olmaları açısından çiftler tarafından tercih ediliyor. Kokteyl menülerde; cips, kuruyemiş, peynir, kanepe, söğüş sebze gibi kolay ve hızlı yenebilir atıştırmalıklar yer alıyor. Bunlar genelde masa ortalarına birer ikişer tabak halinde servis ediliyorlar. Menülerin yanında da alkollü veya alkolsüz içecek sunulmasını isteyebiliyorsunuz.

Kokteyl Prolange: Kokteyl menüden daha doyuran ama tam olarak da yemekli olmayan bir menü isterseniz, karşınıza kokteyl prolange çıkıyor! Bu menüye tam olarak kokteylin daha doyurucusu diyebiliriz. Kokteyl prolange menüde; soslu tavuk parçaları, mini köfte, şiş kebap ve pizza gibi lezzetler yer alıyor. Ayrıca milföyden hazırlanmış mini börekler, soslu mozarella stickleri ve tatlı olarak da çikolata soslu minik brownie dilimleri sunulabiliyor.

Yemekli: Ordövr tabağı, ara sıcak, ana yemek ve tatlıdan oluşan bu seçeneğe set menü adı da veriliyor. Bu menü, yemekli düzende oturan davetlilere garsonlar tarafından sırasıyla servis ediliyor. Ana yemek olarak kırmızı et, beyaz et veya balık seçebiliyorsunuz. Ayrıca bazı restoranlar; davetlilere özel diyabet, vegan ve çocuk menüsü gibi seçenekler de sunabiliyorlar.

Sivas’ta Restoran Düğünü Fiyatları

Sivas’taki restoranlarda düğün yapmak isteyen çiftlere kişi başı fiyatlar veriliyor. Çiftin seçtiği menünün içeriğine göre fiyatlandırma yapılıyor. Siz de davetli sayınızla bu kişi başı fiyatı çarparak toplam rakama ulaşabiliyorsunuz. Düğününüzden önce çağırdığınız davetlilerin kesin olarak katılıp katılamayacağını mutlaka teyit etmelisiniz. Çünkü gelmeyen bir davetliniz için ödeme yapmak istemezsiniz.

Düğününüzde neler yapılmasını istiyorsunuz? Dansöz/zenne mi sahne alsın? Sadece DJ yeterli mi? Bunları mekanla konuşup, bütçenize uyduğu takdirde talep etmenizi öneriyoruz. Ayrıca bazı restoranlar ekstra talepleri anında karşılayabilirken, bazılarında isteklerinize karşılık bulamayabilirsiniz.

Düğün tarihinizin de fiyatları etkilediğini belirtmeden geçmeyelim. Yaz-kış, hafta sonu-hafta içi düğünleri arasında bariz bir fiyat farkı bulunuyor. Hatta bazı Sivas restoranlarında bu fark %30’u bulabiliyor. O nedenle eğer mümkünse kampanyalı dönemlerde düğün yapmayı tercih edebilirsiniz.

Siz en iyisi Sivas’taki restoranlardan beğendiklerinizi şimdiden incelemeye başlayın. “Bu mekan tam benlik” dediğiniz yerlerden de fiyat teklifi almayı asla ihmal etmeyin!

Tüm Şehirler Restoran Düğünleri

Sivas Restoranlar - Sıkça Sorulan Sorular

 • Sivas restoranlar fiyatları ne kadar?
  Sivas restoranlar fiyatları kişi başı ortalama 55 TL'den başlamaktadır. Sivas şehrinde ortalama düğün kapasitesi 241 kişidir. Sivas restoranlar toplam fiyatı ortalama 13.255 TL'dir. Sivas restoranlar fiyatlarının en popüler ilçelere göre nasıl değiştiğini aşağıda yer alan Sivas Restoranlar Fiyat Tablosu üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Sivas Restoranlar Fiyatları

  İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
  Merkez 241 55 TL 13.255 TL
 • Sivas restoranlar davet alanları dağılımı nasıl olmaktadır?
  Sivas şehrinde sadece kapalı alanı olan toplam 2, açık ve kapalı alanı olan toplam 1 restoran vardır.
 • Sivas restoranlar servis dağılımı nasıl olmaktadır?
  Sivas şehrinde kokteyl hizmeti veren toplam 3 ve yemekli düğün hizmeti veren toplam 3 restoran vardır.