50-150 Kişi
100 - 200 TL
100-350 Kişi
100 - 200 TL
100-250 Kişi
100 - 200 TL
100-250 Kişi
100 - 200 TL
Sayfa 1 / 1
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Restoranda Düğün Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Pek çok çift, yemekli düğün için restoran tercihinde bulunuyor. Lezzetli yemekleri, tecrübeli garsonları sayesinde restoranlar, yemekli düğünlerin en iyi şekilde olmasını sağlıyor. Kısıtlı bir bütçe ile yemekli düğün vermeyi düşünüyorsanız restoranda yapılan düğünlerin fiyatlarını etkileyen faktörlerden haberdar olmanızda fayda var. Menü seçimi restoran düğünlerinde maliyeti en çok etkileyen unsurlardandır. Genellikle düğün menüleri; ordövr tabağı, ara sıcak, ana yemek ve pastadan oluşur. Ordövr tabağınızdaki çeşitlerin zenginliği ve ara sıcak tercihiniz menü fiyatlarını etkiler. Ancak menü fiyatlarında en büyük etkiyi ana yemek ve içecek seçiminiz yapar. Ana yemekte pirzola ya da biftek gibi kırmızı et seçmek yerine tavuk pirzola ya da sebze graten gibi bir seçim yaparak uygun fiyata bir menü oluşturabilirsiniz. Alkollü ve alkolsüz menü seçimleri de yemekli düğün maliyetlerini büyük oranda etkiler. Alkollü menüler alkolsüz menülere göre daha yüksek fiyatlıdır. Eğer düğününüzde az sayıda misafirinizin alkol tüketeceğini düşünüyorsanız, sınırlı alkollü bir menü tercih ederek tasarruf edebilirsiniz.

Sakarya’da Yemekli Düğün Mekanları Nasıl Seçilmeli?

Sakarya’da yemekli düğün için restoran tercihinizi yaparken tüm misafirlerinizin damak zevkine uygun menüler çıkarabilecek bir mekan tercih etmenizi öneriyoruz. Alternatifli menü imkanı sunan bir restoran ile anlaşabilirsiniz. Misafirlerinize alternatif sunmanız onların da kendi damak zevklerine uygun olan menüyü seçmesi hoş olabilir. Mekan seçiminizi yaparken restoranın konumunu, manzarası ve özelliklerini de göz önünde bulundurarak bir tercih yapabilirsiniz. Sonbaharda rustik tarzda bir düğün yapmak istiyorsanız göl, gölet ve nehir gibi bir su kenarında romantik düğününüzü gerçekleştirebilirsiniz.

Sakarya’da yemekli bir düğün yapmayı planlıyorsanız Adapazarı, Akyazı, Sapanca ve Sakarya’nın diğer ilçelerinde bulunan restoranlara bu sayfa üzerinden ulaşabilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Restoran Düğünleri

Tüm Şehirler Restoran Düğünleri

Sakarya Restoranlar - Sıkça Sorulan Sorular