Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Malatya’da Restoran Düğünü

Malatya’da organizasyon yapabileceğiniz yerler düğün salonlarıyla sınırlı değil. Şehirde düğünlere kapısını açmış birçok restoran bulunuyor. Malatya restoranları, 200-300 kişilik düğün yapacak çiftler için ideal. Yani 1.000 kişilik bir düğün yapacaksanız daha geniş mekanları tercih etmelisiniz.

Restoranların kapalı alanında genelde düğün organizasyonları yapılıyor. Ancak bunun dışında teras ve bahçe bölümlerini de değerlendiren restoranlar bulunuyor.

Malatya’daki restoranların birçoğunda otopark bulunuyor. Böylece kendi aracıyla gelen davetlileriniz park yeri ararken vakit kaybetmemiş oluyor. Ayrıca dilerseniz restoranlardan vale hizmeti de talep edebiliyorsunuz.

Restoranda düğün yapmanın en büyük avantajı, yemek konusunda tecrübelerini konuşturmaları oluyor. Günlük hayatta da davetlilerine yemek servisi yaptıklarından, bu konuda artık uzmanlaşmış durumdalar.

Restoran düğünü deyince aklınıza sade bir organizasyon gelmesin. Süslemesinden müziğine kadar her detayı büyük bir özenle yapıp, dört dörtlük bir düğün organizasyonu ortaya çıkarıyorlar.

Malatya’da anlaşacağınız restoranın davetlilerinize yakın bir noktada konumlanmış olmasına dikkat edebilirsiniz. Yaşı büyük olan davetlilerinizin yorulmaması ve diğer davetlilerinizin de kolayca mekana ulaşabilmesi açısından bu önemli bir detay.

Malatya’da Restoranların Verdiği Hizmetler

Yemek Servisi: Malatya’da restoran düğünü yapacaksanız, davetlilerinize sunacağınız menüyü kesinlikle yemekli seçmenizi öneriyoruz. Restoranların hazır düğün menülerinden birini seçebileceğiniz gibi tamamen size özel bir menü oluşturmalarını da isteyebilirsiniz.

Organizasyon: Restoranlarda, düğününüzü başından sonuna kadar planlayan bir ekip bulunuyor. Sözleşme imzaladığınız andan düğün bitimine kadar bu ekip sizinle ilgileniyor. Süslemeler, şovlar, oturma düzeni ve daha birçok detay için sizin kafa yormanıza gerek kalmıyor.

DJ/Orkestra: Bir düğünün olmazsa olmazı her zaman müziktir! Malatya’daki restoranların da anlaşmalı olduğu DJ ve orkestralar bulunuyor. Sadece DJ eşliğinde eğlenebileceğiniz gibi canlı müzik talebinde de bulunabiliyorsunuz. Ayrıca çalışacağınız müzisyenler ile önceden görüşüp düğününüzde çalacakları şarkıları beraber seçebiliyorsunuz.

Ses ve Işık Sistemleri: Malatya’daki restoranların hemen hemen hepsinde ses ve ışık sistemleri bulunuyor. Bu sistemleri düğünden önce mekana gidip deneyebiliyor, beğenmediğiniz herhangi bir nokta varsa restoran yetkilisine bildirebiliyorsunuz.

After Parti: Yaşlısı genci demeden tüm yakınlarınızı çağırdığınız düğününüzden sonra sadece gençlerden oluşan bir ekiple eğlenmeye ne dersiniz? Fikir hoşunuza gittiyse mutlaka after parti yapmanızı öneriyoruz. Malatya restoranlarının birçoğu after parti hizmeti veriyor.

Ekstra Hizmetler: Restoranlarla görüşmeye gittiğinizde, ekstra talepleriniz varsa onları da bildirmelisiniz. Mesela dansöz/zenne, volkan gösterisi, havai fişek şovu gibi hizmetler ekstraya girebiliyor.

Malatya’da Restoran Düğünü Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Malatya’daki restoranlar, düğün yapmak isteyen çiftlere kişi başı fiyat veriyor. Bu kişi başı fiyatlar, seçeceğiniz menüye göre belirleniyor. Menüdeki ana yemek seçiminiz beyaz et olursa, kırmızı etli menülere göre daha az bir ödeme yapıyorsunuz. Hazır menüler yerine tamamen size özel bir menü oluşturulmasını isterseniz, bu noktada da fiyatlar değişiyor.

Restoran fiyatlarında dönemsel farklılıklar da oluyor. Şöyle ki en yoğun dönem yaz dönemi olduğu için bu aylarda yüksek fiyatlarla karşılaşabiliyorsunuz. Ancak bahar ve kış aylarında restoranlar tarafından indirimli fiyatlar talep edilebiliyor.

Malatya’daki restoranlardan talep ettiğiniz hizmetler de fiyatların belirlenmesinde etkili oluyor. Mesela restorandan DJ’in yanı sıra orkestra hizmeti de isterseniz, bu durumda ekstra bir ücretlendirmeyle karşılaşabiliyorsunuz. Mekanın standart süslemelerinin dışında size özel bir konsept oluşturmalarını isterseniz, bu durumda da fiyatlar artabiliyor.

Malatya’daki restoranların sayfalarından minimum kişi başı fiyatları, mekanın fotoğraflarını, hizmetlerini, özelliklerini ve daha birçok detayı öğrenebiliyorsunuz. Beğendiğiniz restoranlardan fiyat teklifi almayı da unutmayın. Ne kadar çok firmadan teklif alırsanız, o kadar iyi!

Tüm Şehirler Restoran Düğünleri

Malatya Restoranlar - Sıkça Sorulan Sorular

 • Malatya restoranlar fiyatları ne kadar?
  Malatya restoranlar fiyatları kişi başı ortalama 138 TL'den başlamaktadır. Malatya şehrinde ortalama düğün kapasitesi 271 kişidir. Malatya restoranlar toplam fiyatı ortalama 37.398 TL'dir. Malatya restoranlar fiyatlarının en popüler ilçelere göre nasıl değiştiğini aşağıda yer alan Malatya Restoranlar Fiyat Tablosu üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Malatya Restoranlar Fiyatları

  İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
  Yeşilyurt 175 134 TL 23.450 TL
  Merkez 562 150 TL 84.300 TL
 • Malatya restoranlar davet alanları dağılımı nasıl olmaktadır?
  Malatya şehrinde sadece kapalı alanı olan toplam 4, açık ve kapalı alanı olan toplam 3, sadece açık alanı olan toplam 1 restoran vardır.
 • Malatya restoranlar servis dağılımı nasıl olmaktadır?
  Malatya şehrinde kokteyl hizmeti veren toplam 2 ve yemekli düğün hizmeti veren toplam 8 restoran vardır.