Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Düğün Yemeği Vermeden Önce Bilmeniz Gerekenler

Yemekli düğün organize edecekseniz, menü seçimi konusunda titiz olmalısınız. Anlaşacağınız restoranın sunduğu menüyü beğenmediyseniz alternatif menü seçenekleri olup olmadığını sormanızı tavsiye ederiz. Öncelikle kabul etmelisiniz ki, düğününüze davetli tüm konuklarınızın yüzde yüz beğeneceği bir menü hazırlamak neredeyse imkansızdır. Çünkü herkesin damak tadı farklılık gösterir. Ancak menüyü hazırlarken, ordövr tabağı, ara sıcak, ana sıcak ve tatlılarda en az ikişer seçenek sunarak, ortak damak tadına ulaşmaya çalışabilirsiniz.

Düğün menünüzde yöresel Konya mutfağı yemeklerine de yer vererek, konuklarınıza ziyafet çekebilirsiniz. Arabaşı çorbası, bamya çorbası, çebic, fırın kebabı, mevlana böreği, etli ekmek, sacarası gibi lezzetler davetlilerinizi de oldukça memnun edecektir. Düğününüze katılabilecek diyabet hastası, hamile, vejeteryan ya da ileri yaştaki konuklarınızı da iyi ağırlamak için onlara özel bir menü hazırlamak istemez misiniz? Bunun için menünüzün altında sağlıklı yiyeceklerin olduğu bir kısım oluşturabilirsiniz.

Anlaşacağınız restoran ile mutlaka düğün organizasyonunuzun yapılacağı gün sizinle kaç personelin ilgileneceğini netleştirmenizi öneririz. Bu, servisin aksamaması ve yemeklerin zamanında konuk masalarına ulaştırılması açısından önemlidir. Unutmayın düğün yemeği veriyorsanız, organizasyonda en fazla özen göstermeniz gereken şeylerin başında yemeklerin lezzeti, sunumu ve hijyen kurallarına uyulması gelecektir.

Konya düğün yemeği fiyatları ile ilgili araştırma yapmak için bulunduğunuz sayfayı kullanarak, firmaları listeleyebilirsiniz. Beğendiğiniz firmaların hizmetlerini detaylı şekilde inceleyerek, dilediklerinizden ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tüm Şehirler Restoran Düğünleri

Konya Restoranlar - Sıkça Sorulan Sorular