Esnaf Kefalet Liman Restaurant

E-posta Gönder

  • Merkez, Çanakkale.

Kapasite Bilgileri

Esnaf Kefalet Liman Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350

Esnaf Kefalet Liman Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Esnaf Kefalet Liman Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Esnaf Kefalet Liman Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Esnaf Kefalet Liman Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Esnaf Kefalet Liman Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Esnaf Kefalet Liman Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Esnaf Kefalet Liman Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Esnaf Kefalet Liman Restaurant 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Esnaf Kefalet Liman Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Esnaf Kefalet Liman Restaurant düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Esnaf Kefalet Liman Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Esnaf Kefalet Liman Restaurant düğün dışında baby shower, doğum günü, açılışlar, parti, kına, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Esnaf Kefalet Liman Restaurant Hakkında

Hayallerinizdeki düğün töreni için Esnaf Kefalet Liman Restaurant Kepez’de sizi bekliyoruz! Avantajlı düğün paketleri ve fiyat teklifleriyle düşlediğiniz her şeyi gerçekleştirme şansı sunuyoruz. Detayları da merak ediyor olmalısınız. Hemen söz edelim:

Rüya gibi bir gece için ışıklar, tül ve çiçeklerle süslü taklar altından geçmeye hazır olun… Kusursuz bir gecede bolca eğlence için biz hazırız. Elbette bunun için detaylı bir çalışma süreci yönetiyor ve bunun için sizinle görüşmeler de düzenliyoruz. Bu süreçte tüm isteklerinizi öğrenerek gelin yolundan geçtiğinizde nasıl bir geceyle karşılaşacağınızı da planlıyoruz. Hazırlıklarımızı profesyonel ekibimiz ve organizasyon firmasıyla birlikte yapıyoruz. Her detayla özel olarak ilgileniyor, eksik bir gece geçirmenizi sağlıyoruz.

Esnaf Kefalet Liman Restaurant ayrıcalıklarıyla tasarladığımız bahçede konuklarınızı en iyi şekilde ağırlıyoruz. O gün gelip çattığında, kapıda özel bir karşılama töreniyle konuklarınızı yerlerine buyur ediyoruz. Masaları dikdörtgen ve sandalyeleri de napolyon modellerden seçiyoruz. Şıklık ve konforun bir arada olmasını sağlıyor, beyaz rengin zarafetiyle kibar bir davet alanı dekore ediyoruz. Renkli organze kurdelelerle sandalye süslemesi yaparak konseptinize uygun aksesuarlarla uyumlu bir atmosfer yaratıyoruz. Nikâh masası, dans pisti ve sahne kurulumuyla gece boyunca eğleneceğiniz bir alan tasarlıyoruz. Her şey hazır olduğunda bahçemizde adeta büyüleneceğiniz bir ambiyansla karşılanacaksınız. Dilerseniz, kapalı alanımızda da sizi ağırlayabileceğimizi unutmayın!

Enfes tatlarla konuklarınızı ağırlayabileceğiniz güzel bir gecede sizi bekliyoruz. Damak tadınıza ve bütçenize uygun lezzetlerle hazırlanan menülerden memnun kalacaksınız. Eğlenceyi taçlandırmak için müzisyenlerimiz de sahnede yerlerini aldılar. Bolca eğlendiğiniz gecenin sonunda gülen yüzleriniz fotoğraf kareleri olarak ölümsüz anılara dönüşecek.

Siz de tüm bu hizmetlerden yararlanmak için Çanakkale Esnaf Kefalet Liman Restaurant düğün paketlerini öğrenmelisiniz. Yapmanız gereken tek şey sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri veya iletişim formunu kullanmak.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.