Balıkesir Yemekli Düğün

Zengin menüleri ve sundukları kaliteli hizmetleriyle en iyi Balıkesir restoranları Düğün.com'da! Tek bir tıkla, en kaliteli restoranları gör, mekanları incele ve beğendiklerinden fiyat teklifi al!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Restoran Düğünleri
Tüm Şehirler Restoran Düğünleri


Balıkesir Restoranlar Fiyatları
İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
Merkez 360 18 TL 6.480 TL
Edremit 200 50 TL 10.000 TL
Bandırma 50 50 TL 2.500 TL
Erdek 200 50 TL 10.000 TL
Burhaniye 750 50 TL 37.500 TL
Altıeylül 300 10 TL 3.000 TL

Yemekli Düğün Fiyatları Neye Göre Değişir?

Yemekli düğünler, çiftler tarafından en çok tercih edilen davetler arasında yer alıyor. Yemekli düğün maliyeti, menü seçimi ile doğrudan alakalıdır. Menünün içeriğindeki başlangıç tabağı, ana yemek, alkol seçimi gibi faktörler yemekli menülerde fiyatları belirleyen unsurların başında gelir. Kısıtlı bir bütçe ile yemekli düğün vermeyi düşünüyorsanız menü seçiminizi yaparken tercihlerinizi uygun fiyatlı alternatiflerden yana yaparak tasarruf edebilirsiniz. Bütçe dostu bir menü hazırlarken öncelikle ordövr tabağınızdaki ikramların sayısını belirleyerek işe başlayabilirsiniz. Bu tabaklarda genellikle 7-8 tane başlangıç yiyeceği bulunur. Başlangıçta sunulan ikramları 4-5 çeşide indirebilirsiniz. İkram çeşitlerini kısıtlayacağınız için tüm misafirlerinizin damak zevkine uygun seçimler yapmaya özen göstermenizi tavsiye ederiz. Ana yemek, menü fiyatı belirlenirken en büyük etkiyi yaratan seçimlerden biridir. Tasarruf edebileceğiniz bir menü hazırlamak için kırmızı et yerine tavuk eti tercih edebilirsiniz. Yemekli düğün fiyatlarını etkileyen unsurların başında gelen bir diğer şey de alkol tercihidir. Menüye alkol eklendiğinde yemekli düğünün fiyatında artış meydana gelir. Alkollü bir yemek istiyor ama aynı zamanda da tasarruf etmeniz gerekiyorsa, sınırsız alkol yerine limitli alkol seçeneğini tercih etmenizi öneririz. Böylece yemekli düğününüzün maliyetini düşürebilirsiniz.

Balıkesir Yemekli Düğün Mekanları

Yemekli düğünler için çiftler tarafından genellikle restoranlar, oteller ve sosyal tesisler tercih ediliyor. Yemekli düğün yerleri arasından ise usta şefleri, deneyimli garsonları ve zengin yemek seçenekleri ile restoranlar öne çıkıyor. Balıkesir’de yemekli düğününüzü yapmak için bir restoran arayışındaysanız bu sayfa üzerinden aradığınız özellikteki mekanı bulabilirsiniz.