Komshu Restaurant*

Komshu Restaurant
Kaliteli hizmet anlayışının ve hijyenin ön planda tutulduğu restoranımızda, sağlık taramasından periyodik olarak geçirilmekte olan güleryüzlü personelimizle, lezzetin en güzel sunumunu bulabilirsiniz.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
SE Selma Düğün Tarihi: 22/08/2015

Kır düğünü gerçekleştirdik biz. Mekan merkezi bir yerde, çarşıya yakın. Düğün yaparken böyle düğün salonunda gibi hissetmiyorsun. İsteğe göre renk seçeneği sunuluyor, ben mor beyaz istedim. Nikah kıyıldığı zaman havai fişekler falan patlattılar. Bahçesi geniş ve ferah, etrafını ağaçlarla çevirmişler. Yeşil çimenler falan temiz ve güzeldi. Seyhan nehrinin yanında zaten. 200 kişilik bir organizasyon oldu. İkramları çok güzeldi. Ben en çok su olayına dikkat ediyordum ve sürekli konuklarun sularını tazelediler. Sürekli soğuk sular dağıtıldı, normalde çünkü bir çok mekan para ile satıyor suları ama burada ücretsizdi. Adana sıcak bir yer sonuçta. Daha öncede arkadaşımın düğünü olmuştu burada oradan görmüştüm burayı. Otoparkıda var mekanın, kapıda çelenkler var gelinle damat girerlerken volkanlar patlatıyorlar falan. Her şey çok güzeldi yani.

DE derman Düğün Tarihi: 13/09/2014

Mekan bizimle son derece ilgiliydi ve sorunsuz bir düğün olması için ellerinden geleni yaptılar. Mekanın konumu manzarası burayı tercih etmemizde etkili oldu. Yemekleri çok güzeldi ve herkesin hoşuna gitti. Mekan iyi hizmet anlayışıyla çok başarılı bir yer.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Komshu Restaurant ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Komshu Restaurant hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap