Adana Yemekli Düğün

Sıcak ve samimi bir ortamda restoran düğünü planlamak isteyen çiftler için tüm Adana restoranları Düğün.com'da! Hemen mekanları ve hizmetlerini incele, oturduğun yerden fiyat teklifi iste!

Tüm İlçeler Restoran Düğünleri
Tüm Şehirler Restoran Düğünleri


Adana Restoranlar Fiyatları
İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
Çukurova 160 10 TL 1.600 TL
Seyhan 90 18 TL 1.620 TL
Yüreğir 200 10 TL 2.000 TL
Feke 100 10 TL 1.000 TL
Saimbeyli 100 10 TL 1.000 TL
Yumurtalık 100 10 TL 1.000 TL

Damak Zevkine Düşkün Çiftlere Yemekli Düğün!

Düğününüzde menünüz damak zevkinize uygun ve lezzetli olsun istiyorsanız mekan olarak bir restoran tercih etmek sizin için iyi bir seçim olabilir. Restoranlar uzman şefleri ve servis konusundaki deneyimli kadroları sayesinde yemekli düğünler için sıkça tercih edilen mekanlar arasında yer alıyor.

Bir restoranda düğün yapacaksanız menü seçiminizi yaparken konuklarınızın damak zevkini düşünerek bir tercih yapmanız daha iyi olacaktır. Başlangıç tabağında herkesin sevebileceği aperatifler tercih edebilirsiniz. Ana yemekte ise misafirlerinize alternatif sunmak hoş olabilir. Menünüzü belirlerken ana yemek için bir sebze bir de et seçeneği bulundurmayı deneyebilirsiniz. Bu şekilde et yemeyen misafirleriniz varsa kendi damak zevklerine uygun bir alternatif bulabilirler. Menünüze karar vermeden önce mutlaka anlaştığınız restorana bir tadım testi yapmak istediğinizi söyleyin. Bu şekilde yemeklerin lezzetinden emin olarak misafirlerinize en iyi menüyü ikram edebilirsiniz. Sonuçta düğününüzün en kilit noktalarından biri iştah kabartan yemekler olacak.

Yemekli restoran düğünlerinde masa düzeni en çok dikkat çeken dekorasyon unsurlarındandır. Seçeceğiniz tabak altlıkları, masa süslemeleri ve kişi sayısı büyük önem taşır. Masa süslemelerinizi seçerken masanızın boyutuna ve kişi sayısına göre bir seçim yapmanızı öneriyoruz. Eğer küçük masaların olduğu bir dekorasyonunuz varsa büyük süslemeler misafirlerinizi rahatsız edebilir. Masalardaki kişi sayısını belirlerken misafirlerinizin rahatça yemek yiyebileceği şekilde belirlemelisiniz. Eğer çok kişinin olduğu sıkışık masalar olursa konuklarınız bu durumdan hoşnut olmayabilir.

Şehrinizdeki yemekli düğün yapabileceğiniz restoranlara bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Aradığınız özelliklerdeki mekanlardan ücretsiz fiyat teklifi alarak Adana’daki yemekli düğün fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.