Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Damak Zevkine Düşkün Çiftlere Yemekli Düğün!

Düğününüzde menünüz damak zevkinize uygun ve lezzetli olsun istiyorsanız mekan olarak bir restoran tercih etmek sizin için iyi bir seçim olabilir. Restoranlar uzman şefleri ve servis konusundaki deneyimli kadroları sayesinde yemekli düğünler için sıkça tercih edilen mekanlar arasında yer alıyor.

Bir restoranda düğün yapacaksanız menü seçiminizi yaparken konuklarınızın damak zevkini düşünerek bir tercih yapmanız daha iyi olacaktır. Başlangıç tabağında herkesin sevebileceği aperatifler tercih edebilirsiniz. Ana yemekte ise misafirlerinize alternatif sunmak hoş olabilir. Menünüzü belirlerken ana yemek için bir sebze bir de et seçeneği bulundurmayı deneyebilirsiniz. Bu şekilde et yemeyen misafirleriniz varsa kendi damak zevklerine uygun bir alternatif bulabilirler. Menünüze karar vermeden önce mutlaka anlaştığınız restorana bir tadım testi yapmak istediğinizi söyleyin. Bu şekilde yemeklerin lezzetinden emin olarak misafirlerinize en iyi menüyü ikram edebilirsiniz. Sonuçta düğününüzün en kilit noktalarından biri iştah kabartan yemekler olacak.

Yemekli restoran düğünlerinde masa düzeni en çok dikkat çeken dekorasyon unsurlarındandır. Seçeceğiniz tabak altlıkları, masa süslemeleri ve kişi sayısı büyük önem taşır. Masa süslemelerinizi seçerken masanızın boyutuna ve kişi sayısına göre bir seçim yapmanızı öneriyoruz. Eğer küçük masaların olduğu bir dekorasyonunuz varsa büyük süslemeler misafirlerinizi rahatsız edebilir. Masalardaki kişi sayısını belirlerken misafirlerinizin rahatça yemek yiyebileceği şekilde belirlemelisiniz. Eğer çok kişinin olduğu sıkışık masalar olursa konuklarınız bu durumdan hoşnut olmayabilir.

Şehrinizdeki yemekli düğün yapabileceğiniz restoranlara bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Aradığınız özelliklerdeki mekanlardan ücretsiz fiyat teklifi alarak Adana’daki yemekli düğün fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Tüm Şehirler Restoran Düğünleri

Adana Restoranlar - Sıkça Sorulan Sorular

 • Adana restoranlar fiyatları ne kadar?
  Adana restoranlar fiyatları kişi başı ortalama 55 TL'den başlamaktadır. Adana şehrinde ortalama düğün kapasitesi 124 kişidir. Adana restoranlar toplam fiyatı ortalama 6.820 TL'dir. Adana restoranlar fiyatlarının en popüler ilçelere göre nasıl değiştiğini aşağıda yer alan Adana Restoranlar Fiyat Tablosu üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Adana Restoranlar Fiyatları

  İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
  Çukurova 137 55 TL 7.535 TL
  Seyhan 90 55 TL 4.950 TL
  Yüreğir 175 55 TL 9.625 TL
  Yumurtalık 100 55 TL 5.500 TL
  Karataş 175 55 TL 9.625 TL
  Feke 100 55 TL 5.500 TL
 • Adana restoranlar davet alanları dağılımı nasıl olmaktadır?
  Adana şehrinde açık ve kapalı alanı olan toplam 13, sadece açık alanı olan toplam 1, sadece kapalı alanı olan toplam 1 restoran vardır.
 • Adana restoranlar servis dağılımı nasıl olmaktadır?
  Adana şehrinde kokteyl hizmeti veren toplam 1 ve yemekli düğün hizmeti veren toplam 14 restoran vardır.