Kuşadası Risus Resort Hotel’de Denize Karşı "Evet" Deyin!

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

4:21 dakika

28.07.2020

Hem deniz kenarında hem de havuz başı alanı olan bir otelle tanıştırmak istiyoruz sizi! Kuşadası’ndaki Risus Resort Hotel; şık süslemeleri ve balayı odasında konaklama hediyesiyle evlenecek çiftleri bekliyor. Tüm detaylar yazıda!

Risus Resort Hotel

Havuz Başından Kumsala Birçok Alan

Risus Resort Hotel, uzun yıllardır konaklamanın yanı sıra düğün sektöründe de hizmet veriyor. Yılların getirmiş olduğu tecrübe ve hızlı çözüm üretme özellikleri sayesinde çok başarılı organizasyonlara imza atıyorlar!

Risus Resort Hotel’in Aydın Kuşadası’nda çok güzel bir konumu var. Denize sıfır bir noktada yer alıyor ve davetlilerine birçok rengi bir arada sunan manzara vadediyor.

Otelde organizasyonların düzenlendiği 4 farklı alan bulunuyor: 150 kişilik Sahil, 500 kişilik Budha, 400 kişilik Çimlik ve 2.000 kişilik Aqua! Yani davetli sayınız kaç olursa olsun Risus’ta kendinize uygun bir alan bulabiliyorsunuz. Bu alanların hepsi arasında mesafe bulunuyor. Ayrıca tüm alanların ayrı girişleri, otoparkları ve mutfakları var. Bu sayede aynı gün içerisinde düzenlenen organizasyonlar arasında hiçbir karışıklık yaşanmıyor.

Risus Resort Hotel

Birbirinden Lezzetli Düğün Menüleri

Risus Resort Hotel, organizasyon dışında da kişilere yemek sunumları yaptığı için bu konuda ekstra tecrübeli. Kendi mutfaklarında, uzman aşçılarla çalışıyorlar!

Otelin düğün paketinde; yemek, içecek, ordövr tabağı, masa ve masa örtüsü sunuluyor. Fiyat dahilinde bu hizmetlerin hepsini alıyorsunuz. Dilerseniz düğün paketinde değişiklik yapmalarını isteyebiliyorsunuz.

Risus Resort Hotel’de fiyatlar kişi başı 85-150 TL arasında değişiyor. Yemek seçimi, içecek sayısı, tarih ve gün faktörleri fiyatların belirlenmesini sağlıyor.

Otelde alkollü içecek servisi de yapılıyor. Çift, alkol servisi yapılacak masaları kendisi belirleyebiliyor. Belirlenen masalara alkollü, diğer masalara ise alkolsüz içecek servisi yapılıyor. Mekan, 1 adet alkollü içecek başına 15 TL gibi bir ücret talep ediyor.

Risus Resort Hotel, çiftlerin bütçesini sarsmamak adına taksitli ödeme seçeneği sunuyor. Toplam rakamı 3 seferde ödenecek şekilde taksitlendirebiliyorlar. Dileyen çiftlere kredi kartına taksitlendirme yapmaları da mümkün.

Risus Resort Hotel

Risus Resort’un 4 farklı menü seçeneği bulunuyor:

Tek Tabak: Tek bir tabak içerisinde 3 soğuk meze, ara sıcak, ana yemek sunuluyor. Ayrıca 1 içecek ve dilim pasta servisi de yapılıyor.

Özel İkram Menüsü: Ordövr tabağı, 2 ara sıcak, 1 içecek ve dilim pastadan oluşuyor.

Tavuk Menüsü: Ordövr tabağı, 2 ara sıcak, 2 içecek, tavuklu ana yemek ve dilim pasta bu menüye dahil.

Et Menüsü: Bu menüde ise ordövr tabağı, 2 ara sıcak, 2 içecek, etli ana yemek ve dilim pasta sunuluyor.

Seçeceğiniz düğün menüsündeki lezzetleri önceden denenebiliyor. Davetlilerine sunulacak yemeklerin lezzetinden emin olmaları için çiftlere menü tadımı yaptırıyorlar. Bu sayede damak tadınıza uymayan yemeklerin değiştirilmesini talep edebiliyorsunuz.

Risus Resort Hotel’de seremoni esnasında maket pasta kesiliyor. Ama çift dilerse dışarıdan kendi pastasını da getirebiliyor.

Özel yeme alışkanlıkları olan davetlileri ve çocukları da düşünüyorlar! Belirtilen sayıya göre; Kosher, vegan, vejetaryen, diyabet ve çocuk menüleri hazırlayabiliyorlar. Yemekli menü tercih etmiyorsanız, kokteyl ve ikram menüler arasından da seçim yapabiliyorsunuz.

Risus Resort Hotel

Risus Resort’ta Konsept Düğünler

Risus Resort Hotel’de düğün yapacaksanız, tüm detayların size özel olacak şekilde tasarlanacağını bilmelisiniz. Masalarda yer verdikleri rengarenk örtülerden mumluklara, şamdanlardan çiçek, supla ve servis takımlarına kadar her şeyin uyumlu olmasını sağlıyorlar.

Genellikle altın sarısı, bronz, gümüş ve beyaz tonlarının hakim olduğu zarif davet alanları oluşturuyorlar. Mesela nikah töreni için tasarladıkları alanda bronz renk detaylar varsa aksesuarları da aynı renk tercih ediyorlar.

Düğün Fotoğraflarınızı Risus’ta Çektirin!

Çiftler, düğün sürecinde fotoğraf çekimi için de mekan arayışına girerler. Ancak Risus Resort Hotel’de düğün yapan çiftlerin buna ihtiyacı kalmıyor. Otel zaten denize sıfır bir noktada yer aldığından ortaya birçok güzel kare çıkmasını sağlıyor.

Ayrıca otelin yemyeşil alanlarını ve havuz başını da düğün fotoğrafı çekimleriniz için değerlendirebiliyorsunuz.

Risus Resort Hotel

After Party ile Eğlence Durmuyor!

Risus Resort Hotel’de düğün organizasyonları saat 00:00’a kadar devam ediyor. Eğlenceye doyamayan ve devam etmek isteyen çiftlere after party imkanı sunuluyor. Otelde 400 kişilik bir after party alanı bulunuyor. Bu alanda gerçekleşen organizasyonlar gece 03:00’e kadar devam edebiliyor.

Otelin anlaşmalı olduğu müzik firmasından, after party için DJ talebinde bulunabiliyorsunuz. Dilerseniz cezai şart karşılığında dışarıdan bir ekiple de çalışabiliyorsunuz.

Risus Resort Hotel’in ses, ışık, müzik, DJ, süsleme ve fotoğraf gibi organizasyon anlamında her süreci yürüten bir ekipleri var. Onlar da size after party için destekte bulunabiliyor.

Risus Resort Hotel

Balayı Odasında Konaklama Hediyesi

Otelde düğün yapmanın en büyük avantajlarından biri kesinlikle balayı odasında konaklama imkanı oluyor! Bazı oteller bunu ücret karşılığında sunarken, Risus Resort Hotel gibi mekanlar düğün yapan çiftlere hediye ediyor.

Düğün günü size özel hazırlanan balayı odasında konaklıyor ve sabahına da açık büfe kahvaltıyla evlilik hayatınıza güzel bir başlangıç yapıyorsunuz.

Ayrıca size düğün günü hazırlanabilmeniz için bir oda da tahsis edebiliyorlar. Kuaför ve makyözünüzü çağırarak, tüm hazırlıklarınızı bu odada yapabiliyorsunuz.

Çiftler Risus Resort Hotel Hakkında Ne Diyor?

Risus Resort Hotel’de düğün yapan çiftler, otelden büyük bir memnuniyetle ayrılıyor. Firma sayfasına çiftler tarafından yapılan yorumlardan birkaçını fikir vermesini için paylaşmak istiyoruz:

Kıvılcım & Bülent: "Biz yetkiliyle konuşunca 'Yok canım bu kadar olur mu' dedik. Sonrasında gördük ki yetkililer her talebimize anında bir çözüm üretiyor. Her şey çok güzel oldu."

Suna & Aydın: "Biz her şey güzel olsun istemiştik. Ama bu kadar güzel olabileceği aklımıza gelmemişti. Sağ olun."

Risus Resort Hotel

Risus Resort Hotel İletişim Bilgileri

Risus Resort Hotel Telefon: 0256 234 02 49

Risus Resort Hotel Adres: Karaova Mh. Did-Ku Sitesi Küme Evler No:17 Kuşadası / Aydın

Nasıl Gidilir: Buraya toplu taşıma araçlarıyla kolaylıkla ulaşılabiliyor. 6 nolu dolmuş tam mekanın kapısının önünden geçiyor. Otel; özel araç ile Kuşadası ve Söke’den 15 dakika mesafede yer alıyor. Kuşadası AVM’nin arkasında ve long beach üzerinde bulunuyor.

Otopark: Yaklaşık 500 araçlık ücretsiz otoparkları mevcut. Vale hizmeti de bulunuyor.

Risus Resort Hotel

Risus Resort Hotel hakkında bahsetmek istediklerimiz bunlardı. Keyifli bir otel düğünü ve kaliteli hizmet için siz de Risus Resort Hotel’den fiyat teklifi alabilirsiniz!

Yorum yap