Oteller Eskişehir

Leto City Hotel

Firma artık düğün yapmıyor
Leto City Hotel
  • Kapasite
    50 - 150 Kişi

  • Kişi Başı
    250 - 500 TL

Leto City Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Leto City Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Leto City Hotel Özellikler

Otel Türü
3* ve altı
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Doğa manzaralı

Leto City Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Leto City Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Leto City Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Leto City Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Leto City Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Leto City Hotel 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Leto City Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Leto City Hotel düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı, vale hizmeti ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Leto City Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Leto City Hotel düğün dışında kına, mezuniyet törenleri, doğum günü, baby shower, parti, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, nişan, açılışlar, sünnet düğünü ve piknik hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Leto City Hotel Hakkında

Eskişehir’de düğün yapmak için hangi mekânı tercih edeceğinize henüz karar veremediyseniz kafanızdaki soru işaretlerini giderecek bir önerimiz var. Eskişehir’de bulunan Leto Şehir Oteli adres olarak şehir merkezinde ve ulaşımı kolay bir alanda hizmet veriyor. Düğün, kına, nişan, söz, davet ve balo gibi tüm etkinliklere kapılarımızı açarak %100 müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz. Şehir manzaramız ve geniş salonumuzla ilk girdiğiniz andan itibaren kalbinizi fethedeceğimize eminiz.

Açık ve kapalı alan hizmetimizle ve farklı konseptlerde içerik üretiyoruz. 200 kişiye kadar olan kapasitemizle yakınlarınızla olan kutlamanızı samimi bir eğlenceye dönüştürebilirsiniz. Davetli sayınıza göre masa düzeninizi oluşturuyoruz. Süslemelerle mekân atmosferini tamamlıyoruz. Dilediğiniz renkte ve kumaşta masa, sandalye süslemesi yapıyoruz. Şık bir görünüm sağladığımız salonumuzun içerisinde profesyonel kadromuzla yemekli davetleriniz de menülerinizi sunuyoruz. Önceden menü tadımı yaparak usta aşçılarımızın ellerinden çıkan lezzetli yemekleri tadabilirsiniz. Her bütçeye ve damak tadına uygun seçeneklerle en iyisini tercih edeceğinize şüphe duymuyoruz. Başarılı müzisyenlerimiz gecenize renk katmak ve sizi eğlendirmek için gece boyu sahne alıyorlar. İsterseniz müzisyenlerimizle beraber istek parçalar belirleyerek kendi repertuvarınızı oluşturabilirsiniz. Organizasyon firmaları ile anlaşarak mekânımızda düzenleme ve etkinlik içeriği oluşturmanıza da izin veriyoruz.

Hem eğlenceyi hem de dinlenmek için konaklama imkanını tek çatı altında bulundurmak istiyorsanız sizin için doğru adres olduğumuza emin olabilirsiniz. Uzaktan gelen konuklarınıza da kaliteli hizmet sunarak ağırlayabiliyoruz. Zarafetin lüksle bir araya geldiği mekânımıza sizi de bekliyoruz.

Leto Şehir Oteli hakkında ayrıntılı bilgi almak, paket içeriklerini öğrenmek ve fiyat tekliflerini değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan salon iletişim bilgileri ile irtibat sağlayabilirsiniz. Bize ulaşmanın bir başka yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan formun eksiksiz bir şekilde doldurularak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

Leto City Hotel Düğün Yorumları (1)

Duygu & Mustafa

Düğün Tarihi: 30.08.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı

02.02.2019 tarihinde burada nişanımızı yaptık, kendi aramızda, 100 kişilik, çok şık bir organizasyondu. Her şeyden çok ama çok memnun kaldık, ekip ve personel arkadaşlar çok iyilerdi. Her şey için çok teşekkür ediyorum.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.