Halıcı Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Halıcı Hotel
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Halıcı Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Halıcı Hotel Genel Özellikler

Otel Türü
4* Otel

Halıcı Hotel Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Havuz başı Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı Orman manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Halıcı Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Halıcı Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Halıcı Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Halıcı Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Halıcı Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Halıcı Hotel 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Halıcı Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Halıcı Hotel düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, yemek servisi, vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Halıcı Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Halıcı Hotel düğün dışında açılışlar, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, doğum günü, bayi toplantısı, baby shower, nişan, parti, kına ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Halıcı Hotel Hakkında


Halıcı otel olarak apart otel statüsünde 1988 yılında kurulduk. Gösterdiğimiz üstün başarı ve hızlı büyüme sayesinde aradan çok zaman geçmeden otelimizin yenileyip büyüterek 3 yıldızlı bir tesis haline getirdik. Artık daha büyük bir konaklama kapasitesi ve hizmet alanı ile faaliyet gösteriyoruz. Bunu borçlu olduğumuz kişiler bizi tercih eden ve hizmetlerimizden memnun kalıp tekrar tekrar gelerek adımızı duyuran sadık misafirlerimizdir. Bizim için her zaman en önemli olacak faktör insan faktörüdür ve misafirlerimizi memnun etmek için elimizden gelenin en iyisini yaparız. Deneyimli ve işini severek yapan profesyonel ekibimiz ile birlikte sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz.


Halıcı Otel Pamukkale’de konaklama ve termal faaliyetler haricinde bir de toplu organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz. Gerek açık gerek ise kapalı alanlarımız ile düğünler başta olmak üzere birçok konuda etkinlik düzenleyebiliyoruz. Nişan törenleri, kına geceleri ve sünnet düğünleri için de bizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz çünkü aynı özeni gösterip sizi en iyi şekilde ağırlayacağımızdan şüpheniz olmasın. Otelimizin büyük ve görkemli bir havuzu var ve en güzel havuz başı düğünleri için oldukça uygun. Geniş kapasitemiz ile çok kalabalık kitleleri burada rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Büyük bir aileniz ve geniş bir çevreniz varsa burası tam size göre. Zira en mutlu gününüzde yanınızda görmek istediğiniz herkesi korkusuzca çağırabilirsiniz. Bir de dört mevsim faaliyete açık olan balo salonumuz var ve burayı şık bir şekilde otel konseptinde dekore ederek misafirlerimizi ağırlıyoruz.


Yemekli bir düğün yapmak isterseniz usta şeflerimizin hazırladığı lezzetli yemeklerden misafirlerinize ikram edebiliriz. Damak zevkinize ve bütçenize uygun bir yemek menüsünü birlikte belirleyebiliriz. Pamukkale Halıcı Otel fiyatlarını öğrenmek için bizimle yandaki formu kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Fatih Cd. No:18 Karahayıt / DENİZLİ

 • Nasıl gelinir?

  Karahayıt girişinde sağ taraftayız.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Halıcı Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.