Oteller Çanakkale

Troia Tusan Hotel

  • Kapasite
    100 - 625 Kişi

  • Kişi Başı
    500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Troia Tusan Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Troia Tusan Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Troia Tusan Hotel Özellikler

Otel Türü
4* Otel
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Troia Tusan Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Troia Tusan Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Troia Tusan Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Troia Tusan Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Troia Tusan Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Troia Tusan Hotel 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Troia Tusan Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Troia Tusan Hotel düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Troia Tusan Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Troia Tusan Hotel düğün dışında baby shower, nişan, açılışlar, kurumsal etkinlikler, doğum günü, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, parti ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Troia Tusan Hotel Hakkında

Çanakkale’nin en güzel semtlerinden biri olan Güzelyalı’da faaliyet gösteren otelimiz, görkemli düğünlere ev sahipliği yapıyor. Birbirinden farklı özelliklere sahip organizasyon alanlarımız, birbirinden lezzetli yemek menülerimiz ve nitelik personelimiz sayesinde hep hayalini kurduğunuz düğünü Troia Tusan Hotel Çanakkale’de yaşama fırsatı bulacaksınız.

Peki süreç nasıl ilerliyor?

Tamamen içinize sinen bir organizasyon süreci geçirmeniz en önem verdiğimiz konulardan bir tanesi. Bu nedenle bizimle iletişime geçtiğinizde istek ve beklentilerinizi öğrenebilmek için hemen bir ön görüşme tarihi belirliyoruz. Görüşme gününde ilk olarak size etkinlik alanlarımızı gezdiriyoruz. Daha sonra aklınızdaki düğün konseptini soruyoruz. Bu konuda kararsız olan çiftlerimize danışmanlık hizmeti de verebiliyoruz. Düğün konseptinize de karar verdikten sonra verebileceğimiz hizmetleri tüm detaylarıyla anlatıyoruz. Siz de ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak dilediğiniz imkândan faydalanabiliyorsunuz.

Etkinlik alanlarımızı merak eden çiftlerimiz için daha detaylı bilgi verelim!

Kır düğünü hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek 600 kişilik havuz başı alanımız bulunuyor. Burada dilediğiniz gibi oturma düzeni oluşturabiliyoruz. Aşkınızı yansıtan, kişiliğini temsil eden, en güzel aksesuarları kullanarak süslemeler yapmayı da ihmal etmiyoruz.

Mevsim şartlarının kır düğününe elverişli olmadığı zamanlarda 350 kişilik restoranımızı tercih edebiliyorsunuz. Kendine öz, şık bir dekorasyona sahip bu alan yüksek tavanlı yapısıyla dikkat çekiyor. Bu kapalı mekânımıza ek olarak; 120 kişilik Hektor Salonumuz, 60 kişilik İlayda Barımız ve 60 kişilik Troia Gurme A La Carte restoranımız da bulunuyor. Davetli sayınıza, organizasyon konseptinize ve hayallerinize göre dilediğiniz alanı seçerek, kusursuz bir davet için ilk adımı atabilirsiniz.

Hizmetlerimizi çok beğendiyseniz ve hemen hakkımızda daha fazla bilgi alarak ön görüşme randevusu oluşturmak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan bilgileri kullanarak Troia Tusan Hotel Çanakkale iletişim sağlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Tusan Cd, D:No:85, 17060 Merkez/Çanakkale

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.