Troia Tusan Hotel

E-posta Gönder

  • Merkez, Çanakkale.

Kapasite Bilgileri

Troia Tusan Hotel
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Troia Tusan Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Troia Tusan Hotel Özellikler

Otel Türü
4* Otel
Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Kır manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Troia Tusan Hotel Sık Sorulan Sorular

Troia Tusan Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Troia Tusan Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Troia Tusan Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Troia Tusan Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Troia Tusan Hotel 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Troia Tusan Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Troia Tusan Hotel düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Troia Tusan Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Troia Tusan Hotel düğün dışında baby shower, nişan, açılışlar, kurumsal etkinlikler, doğum günü, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, parti ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Troia Tusan Hotel Hakkında

Çanakkale’nin en güzel semtlerinden biri olan Güzelyalı’da faaliyet gösteren otelimiz, görkemli düğünlere ev sahipliği yapıyor. Birbirinden farklı özelliklere sahip organizasyon alanlarımız, birbirinden lezzetli yemek menülerimiz ve nitelik personelimiz sayesinde hep hayalini kurduğunuz düğünü Troia Tusan Hotel Çanakkale’de yaşama fırsatı bulacaksınız.

Peki süreç nasıl ilerliyor?

Tamamen içinize sinen bir organizasyon süreci geçirmeniz en önem verdiğimiz konulardan bir tanesi. Bu nedenle bizimle iletişime geçtiğinizde istek ve beklentilerinizi öğrenebilmek için hemen bir ön görüşme tarihi belirliyoruz. Görüşme gününde ilk olarak size etkinlik alanlarımızı gezdiriyoruz. Daha sonra aklınızdaki düğün konseptini soruyoruz. Bu konuda kararsız olan çiftlerimize danışmanlık hizmeti de verebiliyoruz. Düğün konseptinize de karar verdikten sonra verebileceğimiz hizmetleri tüm detaylarıyla anlatıyoruz. Siz de ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak dilediğiniz imkândan faydalanabiliyorsunuz.

Etkinlik alanlarımızı merak eden çiftlerimiz için daha detaylı bilgi verelim!

Kır düğünü hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek 600 kişilik havuz başı alanımız bulunuyor. Burada dilediğiniz gibi oturma düzeni oluşturabiliyoruz. Aşkınızı yansıtan, kişiliğini temsil eden, en güzel aksesuarları kullanarak süslemeler yapmayı da ihmal etmiyoruz.

Mevsim şartlarının kır düğününe elverişli olmadığı zamanlarda 350 kişilik restoranımızı tercih edebiliyorsunuz. Kendine öz, şık bir dekorasyona sahip bu alan yüksek tavanlı yapısıyla dikkat çekiyor. Bu kapalı mekânımıza ek olarak; 120 kişilik Hektor Salonumuz, 60 kişilik İlayda Barımız ve 60 kişilik Troia Gurme A La Carte restoranımız da bulunuyor. Davetli sayınıza, organizasyon konseptinize ve hayallerinize göre dilediğiniz alanı seçerek, kusursuz bir davet için ilk adımı atabilirsiniz.

Hizmetlerimizi çok beğendiyseniz ve hemen hakkımızda daha fazla bilgi alarak ön görüşme randevusu oluşturmak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan bilgileri kullanarak Troia Tusan Hotel Çanakkale iletişim sağlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.