Calidus Hotel

E-posta Gönder

  • Ayvacık, Çanakkale.

Kapasite Bilgileri

Calidus Hotel
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Calidus Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Calidus Hotel Özellikler

Otel Türü
3* ve altı
Mekan Özellikleri
Bahçe Deniz kenarında Yüksek tavan
Manzara
Deniz manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Calidus Hotel Sık Sorulan Sorular

Calidus Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Calidus Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Calidus Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Calidus Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Calidus Hotel 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Calidus Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Calidus Hotel düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi, vale hizmeti ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Calidus Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Calidus Hotel düğün dışında mezuniyet törenleri, parti, doğum günü, açılışlar, kurumsal etkinlikler, kına, baby shower, davet ve resepsiyon ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Calidus Hotel Hakkında

Assos'ta faaliyet gösteren Calidus Hotel, geniş arazinin üzerine kurulmuş 200 metre sahil şeridi ile beraber denize sıfır konumda ve eşsiz bir doğa manzara sunuyor!

Otelimiz bünyesinde 30 odamız konforunuzu sağlamak için tasarlanıyor. Üstelik yenilenen teknoloji ve hijyen koşulları da göz önünde bulundurularak belirli periyodlarda tekrar düzenleniyor. Çanakkale’nin eşsiz taşları ile özel olarak tasarlanmış olan otelinizde hayalinizdeki gibi bir tatil ve daha fazlası için yüksek kalite standartlarında hizmet sunuyoruz!

Ayrıca otelimizde konaklamanın yanı sıra düğün ve özel gün organizasyonlarınızı da gerçekleştiriyoruz.

Nasıl mı?

Denize sıfır bir konumda bulunmasıyla organizasyonlarınızda eşsiz bir deniz manzarasının eşlik etmesini ile huzurlu bir atmosfer yaratıyor Calidus Hotel!

Arzu eden çiftlerimiz için açık hava da şık bir kır düğünü gerçekleştiriyoruz. Siz değerli çiftlerimizin kır düğün fikirlerine uygun olacak şık tasarımlar yapıyoruz. Gecenizi düzenlemek ve her şeyin eksiksiz bir şekilde devam etmesi için organizasyon sorumlumuz ile birlikte çalışıyoruz. Her anınızı özel kılmak için tamamen size özel bir organizasyon düzenliyoruz…

Konuklarınız ile unutulmaz anlar yaşayacağınız otelimizde arzu ederseniz plaj düğünü konseptinde organizasyonlar da düzenleyebiliriz. Özel geceleriniz de hayallerinizi gerçekleştirmek için biz sizi dinliyor ve özel planlamalar da yapıyoruz.

Sıra eşsiz tatlar ile gecenizi bir ziyafete çevirmeye geldiğinde ise konuklarınıza sunmak üzere menüleri de çiftimizin tercihi ile belirliyoruz. Restaurantımızda aşçılarımız tarafından hazırlanan eşsiz tatların her biri Türk ve dünya mutfağından özenle seçilerek beğeninize sunuluyor. Ege’nin eşsiz mezeleri ve Çanakkale’den taze sebze ve meyveler ile menülerimizde lezzet garantisi veriyoruz!

Üstelik otelimizde yalnızca kır düğünü hayallerinizi değil arzu ettiğiniz neredeyse her organizasyonu hayallerinizdeki gibi gerçekleştiriyoruz. Mesela restaurantımızda aile sıcaklığında şık bir nikah sonrası yemek, nişan veya söz davetleriniz hatta iş toplantılarınız için de uygun alanlarımız bulunuyor.

Konuklarımıza benzersiz ve sakin bir tatil vaat eden doğa ile iç içe birçok doğa aktivitesi de gerçekleştiriyoruz. Balayı çiftlerimiz için de böylelikle keyifli bir tatil planlaması şansı sunmuş oluyoruz.

Eğer siz de Calidus Hotel Assos ayrıcalıkları ile benzersiz bir organizasyon ve özel bir tatil düzenlemek isterseniz yapmanız gereken yalnızca formu doldurarak banket birimimiz ile iletişim sağlamak…

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Sazlı Köyü Ayvacık İlçesi Sahil Kesimi İğdeli Burun mevki Ayvacık

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.