Assos Hayat Ağacı Otel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Assos Hayat Ağacı Otel
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Assos Hayat Ağacı Otel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Assos Hayat Ağacı Otel Özellikler

Otel Türü
Butik Otel
Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Dere kenarında Havuz başı Teras
Manzara
Dere/Nehir manzaralı Panoramik manzara Orman manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı Tarihi yerler
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Assos Hayat Ağacı Otel Sık Sorulan Sorular

Assos Hayat Ağacı Otel düğün fiyatları ne kadar?

Assos Hayat Ağacı Otel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Assos Hayat Ağacı Otel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Assos Hayat Ağacı Otel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Assos Hayat Ağacı Otel 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Assos Hayat Ağacı Otel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Assos Hayat Ağacı Otel düğününüz için vale hizmeti, yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Assos Hayat Ağacı Otel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Assos Hayat Ağacı Otel düğün dışında parti, piknik, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, baby shower, bayi toplantısı, açılışlar, kına, mezuniyet törenleri, nişan, davet ve resepsiyon ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Assos Hayat Ağacı Otel Hakkında

Keyifli bir düğün töreni yaşamak ve muhteşem bir atmosferde dinlenmek istiyorsanız Assos Hayat Ağacı Oteli’nde sizinle tanışmak için bekliyoruz.

Profesyonel ekibimizle birlikte uzun yıllardır otelimizde hizmet veriyoruz. Güler yüzlü yaklaşımımız ve misafirperverliğimizle isteklerinizi iyi anlıyor ve size beklentilerinizi karşılayacak şekilde yardımcı oluyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı bir tutum benimseyerek her şeyin tam da düşlediğiniz gibi olmasını sağlıyoruz.

Athena Tapınağı’nı, Hüdavendigar Köprüsü’nü Assos Hayat Ağacı Oteli’nden izlerken yemyeşil doğanın size selam durduğu, kuş seslerinin ve yıldızların aşkınıza şahitlik ettiği bir ortamda hayatınızın en anlamlı “Evet!” yanıtını verebilirsiniz. En mutlu gününüzü özel hatıralara dönüştürecek her şeyin mevcut olduğu otelimizde içinize sinen bir düğün yapabilirsiniz.

Düğününüz öncesi sizinle tanışarak nasıl bir hizmet almak istediğinizi tüm detaylarıyla öğreniyoruz. Sizden önce otelimizde özel kutlamalar yapmış misafirlerimize sunduğumuz ayrıcalıklı imkanlardan bahsederek size de yardımcı oluyoruz. Davetli sayınıza uygun olan kapasitede salonlarımızı göstererek tercih yapmanızı istiyoruz. Beğendiğiniz salonu zevkleriniz doğrultusunda süsleyerek size özel bir düğün konsepti oluşturuyoruz. Dilerseniz dışarıdan anlaşmış olduğunuz bir organizasyon firması da getirebilirsiniz.

Otelimiz içerisinde düğününüz için ses, sahne ve ışık sistemlerinin kurulumunu yapıyoruz. Sorunsuz bir hizmet alacağınızdan emin olmak için düğün saatinize kadar tekrar tekrar kontrollerini yapıyoruz. Yemekli bir davet verecekseniz otelimizin hijyenik mutfağında birbirinden lezzetli yemekler hazırlayarak özenli sunumlarla tabaklarınıza getiriyoruz. Düğününüz öncesi menü tadımı yaparak damak zevkiniz doğrultusunda menü listenizde değişiklik yapabiliyoruz. Yönlendirmeleriniz doğrultusunda hazırlanan müzik repertuvarıyla kendinizi tarihi bir antik kentte masallardan fırlamış gibi hissedeceğinize emin olabilirsiniz.

Siz de Assos hotelleri arasında yer aldığımız Assos Hayat Ağacı Otel’inin etkileyici doğasına eşlik eden kaliteli hizmetinden yararlanmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim kanallarıyla bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Behram Kale Behramköyü No:357 Ayvacık Çanakkale

 • Nasıl gelinir?

  Çanakkale - Ayvacık Beyramkale istikameti. Balıkesir - Edremit Küçükkuyu istikameti.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Assos Hayat Ağacı Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.