Oteller Aydın

Otium Sealight Beach Resort

  • Kapasite
    100 - 450 Kişi

  • Kişi Başı
    2.000 – 3.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Otium Sealight Beach Resort Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
2.000 – 3.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
2.000 – 3.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
1.500 - 2.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
1.500 - 2.000 TL

Otium Sealight Beach Resort Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Otium Sealight Beach Resort Özellikler

Otel Türü
5* Otel
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Deniz manzaralı Şehir manzaralı

Otium Sealight Beach Resort Sıkça Sorulan Sorular

Otium Sealight Beach Resort düğün fiyatları ne kadar?

Otium Sealight Beach Resort düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 2.000 – 3.000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 1.500 - 2.000 TL aralığından başlamaktadır.Otium Sealight Beach Resort düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 2.000 – 3.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 1.500 - 2.000 TL aralığından başlamaktadır.

Otium Sealight Beach Resort kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Otium Sealight Beach Resort 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otium Sealight Beach Resort düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Otium Sealight Beach Resort düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Otium Sealight Beach Resort düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Otium Sealight Beach Resort düğün dışında sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, kına, baby shower, açılışlar, kurumsal etkinlikler, doğum günü, parti, mezuniyet törenleri, nişan ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

250-500

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Otium Sealight Beach Resort Hakkında

2007 yılında büyük bir planlama ve hazırlık süreci sonucunda otelimizi açtık. 5 yıldızlı bir otel donanımı ve kalitesi ile faaliyet gösterdiğimiz tesisimiz Sealight Resort Hotel Kuşadası’nda en güzel koylardan birinde, denizin hemen yanı başında bulunuyor. Burada uzun yıllardır her sezon yerli ve yabancı pek çok turisti ağırlıyor, Türk misafirperverliğini dünya standartlarında bir otelcilik deneyimi ile buluşturuyoruz. Öyle ki bu başarılarımızın karşılığını aldık ve 2015’te Elite, 2016’da ise Family Club’ı açarak Sealight ailesini genişlettik.

Kuşadası’na dönecek olursak, burada turizm ve konaklama faaliyetleri haricinde de pek çok konuda farklı hizmetler veriyoruz. Bunlardan bir tanesi de düğün ve davet sektöründe özel ve güzel günlere ev sahipliği yapmamız. Düğünler başta olmak üzere; kurumsal etkinlikler, nişan merasimleri, kına geceleri, sünnet törenleri, özel davetler, toplantılar, kokteyller ve daha pek çok etkinliği sayabiliriz.

Organizasyonunuzu düzenleyebileceğiniz birkaç mekan alternatifimiz var ve her türe, her mevsime uygun seçenek sunabiliyoruz. Açık alanda da kapalı alanda da maksimum 400 ila 500 kişilik konuğun katıldığı davetleri rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Kalabalık aile ve arkadaş çevreleri olan çiftler tarafından çokça tercih ediliyoruz. Elbette ki bu denli büyük bir davet vermek zorunda değilsiniz, dilerseniz daha butik bir kutlama veya tören de düzenleyebilirsiniz, biz gerekli ayarlamaları sizin için yaparız. Her halükarda da hem zevkinize uygun hem de modern bir şıklıkla davet alanını süsleyeceğimizden şüpheniz olmasın.

Düğünü yemekli veya kokteyl tarzında yapabileceğiniz için seçiminize göre size bu konuda da seçenekler sunabiliriz. Deneyimli ve yetenekli şeflerimiz tarafından Türk ve dünya mutfağına özgü pek çok çeşitte lezzetli yemeklerimiz yapılıyor. Damak zevkinize ve bütçenize göre size de harika bir menü oluşturabiliriz.

Sealight Resort Kuşadası fiyatları ve hizmet detaylarımız hakkında bilgi almak isterseniz yandaki formu doldurmanız yeterli.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Yavansu Mahallesi Cennet Evleri No:46, 09400 Kuşadası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.