Oteller Aydın

Palm Wings Beach Resort & Spa

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Palm Wings Beach Resort & Spa Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Palm Wings Beach Resort & Spa Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Palm Wings Beach Resort & Spa Özellikler

Otel Türü
5* Otel
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Palm Wings Beach Resort & Spa Sıkça Sorulan Sorular

Palm Wings Beach Resort & Spa düğün fiyatları ne kadar?

Palm Wings Beach Resort & Spa düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Palm Wings Beach Resort & Spa düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Palm Wings Beach Resort & Spa kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Palm Wings Beach Resort & Spa 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Palm Wings Beach Resort & Spa Hakkında

Değerli çiftlerimizin isteklerini gerçekleştirebilmek için yıllardır düğün organizasyonları düzenliyor, toplantı ve davet alanımızın kapılarını açıyoruz. Sevdiklerinizle beraber unutulmaz anlara sahip olun diye otelimizde hizmet veriyoruz. Palm Wings Beach Resort Spa olarak ekibimizle beraber düğün organizasyonları için gerekli olan bilgiye sahibiz.


Hayallerinizdeki düğün organizasyonuna bizimle beraber kavuşacak, yıllar geçse de unutulmayacak bir gece yaşatacağız.


Modern donanıma sahip davet alanlarımızdan hangisini seçmek isterseniz profesyonel ekibimizle beraber hizmet vermeye hazırız!


Butik organizasyonlarınızı gerçekleştiriyor, 3 farklı alan ile hizmet veriyoruz. Konferans salonumuz 210 metrekare alana sahip olmakla beraber çok amaçlı salonumuz ise 250 metrekare alana sahip. Sevdiklerinizle beraber unutulmaz olmanız için çıktığımız bu yolda sizlere unutulmaz organizasyonlar yaşatacağız. Söz ve nişan merasimleri için daha çok tercih edilen küçük salonumuz ise 50 metrekare alana sahip.


Sadece düğün organizasyonlarınızda değil, nişan törenlerinizde de sizlerleyiz. Her organizasyonda istediğiniz renklere ve düzenlemelere yer veriyor, gecenizin tam da istediğiniz gibi geçmesini sağlıyoruz. Düğün organizasyonlarınızı düzenlerken sizlerden yardım alıyor, isteklerinizi beraber planlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.


Gelin yolu ve konuk masası süslemelerinde çözüm ortaklarımızdan ve organizasyon firmalarından yardım alıyor, istediğiniz konseptte düğün organizasyonları düzenliyoruz.


Hemen geceniz için sağladığımız diğer avantajlardan bahsedelim.


En deneyimli müzisyenler ile çalışıyor, istediğiniz müzik listelerini beraber oluşturuyoruz. Sevdiklerinizle beraber pistti doldurmanızı sağlıyoruz. Hayallerinizdeki düğün organizasyonu bizlerle mümkün. Düğün dansınızı en romantik şarkı eşliğinde edebilecekken, gecenin sonuna doğru ritmi arttırıyor ve hareketli saatlere geçiş yapıyoruz.


Fotoğraf ve video hizmeti sunuyoruz. Gecenize ait anıları hatıralara olarak saklayabiliyor, aileniz ve dostlarınızla beraber eğlendiğiniz anları fotoğraf karelerine dönüştürüyoruz. Düğün videonuzla beraber gecenizin heyecanını tekrar yaşamanızı sağlıyoruz.


Düğün organizasyonlarınızda istediğiniz lezzetleri bir araya getiriyor, davetlilerinize unutulmaz lezzetler sunuyoruz. Lezzetlerimizi deneyimlemek için düğün öncesinde tadım standı kuruyoruz. Böylece istediğiniz lezzetleri deneyimleme şansınız oluyor.


Sevdiklerinizle beraber unutulmaz düğün organizasyonları düzenlemek istiyorsanız tek yapmanız gereken Palm Wings Beach Resort & Spa Kuşadası için ücretsiz fiyat teklifi al butonuna tıklamak!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Davutlar Mahallesi, Adnan Kahveci Cad., 09430 Kuşadası/Aydın

 • Haritadaki Konumu

  Palm Wings Beach Resort & Spa Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.