Nikah Sonrası Yemeği Malatya

Tabbah Cafe Restaurant

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Tabbah Cafe Restaurant Hakkında

Şık ve görkemli tasarımıyla Tabbah Cafe Restaurant Malatya’da nikâh sonrası yemeğinize ev sahipliği yapmak için sizi de bekliyor.

Şehir merkezinde bulunan Tabbah Cafe Restaurant ulaşımı kolay olan bir mekândır. Her zaman en iyisini yapmayı hedeflediğimiz işimizde kafe dekorasyonu olarak da fazla titiz davrandığımızı belirtmeliyiz. Yumuşak kumaştan tercih ettiğimiz koltuklarımız, taş duvar dekorumuz ve renkli tablo ve duvar süsleri ile baştan sona farklı ve modern bir atmosfer oluşturduğumuz mekânımızda uzun zamandır çeşitli etkinliklerin organizasyonuna imkân sağlıyoruz.

Düğün sonrası kaç kişilik konuk listesi ile kafemize geleceğinizi söylemeniz bizim için yeterli oluyor. Ferah ve manzaralı restoranımızın içinde sizin için önceden ayırdığımız masalara oturarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Size etkinliğiniz için yapabileceğimiz imkânlardan bahsediyoruz. Daha önce yapmış olduğumuz konuk ağırlama ve davet organizasyonlardan örnekler anlatıyor, fotoğraflar gösteriyoruz. Mekân içini kırmızı balon ve güllerle süsleyerek nikâh sonrası davetinize uygun hale getiriyoruz. Mumlarla da aydınlatma sağlayarak romantik bir ortam oluşmasını sağlıyoruz. Zengin menü seçeneklerimiz ile de her damak zevkine uygun yiyecek ve içeceği sizin ve davetlilerinizin tercihi doğrultusunda hızlı bir şekilde hazırlayarak servis ediyoruz.

Birlikteliğinize ‘’Evet’’ dediğiniz en özel günlerinizden biri olan nikâhınız sonrasında sizi ve sevdiklerinizi ağırlayarak, size hizmet sunmaktan mutluluk duyacağımıza emin olabilirsiniz. Kalitenin ve şıklığın bir arada buluştuğu Tabbah Cafe Restaurant sizi de hem ferah hem de eşsiz lezzetlerle mutlu edelim istiyoruz. Aşkınızın taçlandığı nikâhınız sonrası profesyonel aşçılarımız ve servis elemanlarımızla kusursuz bir davet yaşayacağınızı söyleyebiliriz.

Tabbah Cafe Restaurant hakkında daha detaylı bilgiler almak ve fiyat tekliflerini öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    İsmet Paşa Cad., Aşşağı Bağlar Mah., Malatya/ Yeşilyurt

  • Haritadaki Konumu

    Tabbah Cafe Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.