Taşlıhan Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Taşlıhan Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Taşlıhan Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Taşlıhan Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Balkon Çim alan Orman içinde Teras
Manzara
Boğaz manzaralı Deniz manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Taşlıhan Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Taşlıhan Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Taşlıhan Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Taşlıhan Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Taşlıhan Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Taşlıhan Restaurant 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Taşlıhan Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Taşlıhan Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı, vale hizmeti, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Taşlıhan Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Taşlıhan Restaurant düğün dışında mezuniyet törenleri, doğum günü, kurumsal etkinlikler, baby shower, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, nişan, sünnet düğünü ve kına hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Taşlıhan Restaurant Hakkında

Sevdiğiniz kişiyle hayatlarınızı birleştiremeye karar verdiniz ve planlarınızı yapmaya başladınız. Sıra geldi, nikah sonrası yemeğiniz için mekan arayışına. Bu noktada sizin üzerinizden yükü alıyoruz ve size muhteşem bir mekan imkanı sunuyoruz: Taşlıhan Restaurant.

Taşlıhan Restaurant Beykoz’da siz değerli çiftlerimiz için yıllardır hizmet veriyor. Deneyimli ekibimizle birlikte sizin memnuniyetiniz için çalışıyoruz. Tercih edilme sebebimiz de bu. Önceliğimiz her zaman sizin ve konuklarınızın mutluluğu.

Şehir merkezine yakın fakat bir o kadar da şehrin dışındaymış hissi veren restoranımız yemyeşil ağaçlarla çevrili muhteşem bir manzarada yer alıyor. Sadece bununla kalmıyor ve manzaraya bir de İstanbul’un eşsiz boğazını ekliyoruz. Böylece, yemeğinizi yerken hem bedeninizi hem de ruhunuzu doyurabiliyorsunuz.

Yaklaşık 300 kişilik kapasitemiz sayesinde davetli sayısını düşünmenize gerek kalmıyor. Oldukça fazla kişiyi bile mekanımızda ağırlayabiliyoruz. Alakart menü şeklinde servisimiz bulunuyor. Misafirleriniz, diledikleri yemek seçimini yapabiliyorlar. Bunun yanında vejeteryan ve vegan gibi menü seçeneklerimiz de mevcut. Bu sayede konuklarınızın tümüne hitap etmeyi hedefliyoruz.

Her biri alanında uzman ve kendini yetiştirmiş mutfak ekibimiz, sizin için eşsiz lezzetleri ustaca hazırlıyor. Servis ekibimiz ise bunları hemen servis ediyor. Dilerseniz, bir catering firmasıyla da anlaşabiliyorsunuz. Biz lezzetlerimize sonsuz güveniyoruz fakat sizin istediğiniz farklı konseptte ikram seçenekleri olabilir, buna saygı duyuyoruz.

Taşlıhan Restaurant’a ulaşım ise oldukça kolay. Eğer toplu taşıma kullanacaksanız, Kavacık merkezden 15 D Dereseki/Anadolu Feneri otobüslerine binip son durakta inebilirsiniz. Kendi aracınızla gelecekseniz, yaklaşık 150 araç kapasiteli otoparkımız mevcut.

Bizimle iletişime geçmek, Taşlıhan Restaurant adres bilgilerine ulaşmak ve hizmetlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için sayfanın hemen yanında bulunan iletişim formunu doldurmanız yeterli. Alanımızı yakından görmek isterseniz de sizi kahve içmeye bekleriz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Anadolufeneri Mahallesi, Menekşe Sk. No:6, 34829 Anadolufeneri Köyü/Beykoz/Beykoz/Istanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Taşlıhan Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.