Nikah Sonrası Yemeği İstanbul

Sokak Restaurant Cengiz'in Yeri

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Sokak Restaurant Cengiz'in Yeri Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Sokak Restaurant Cengiz'in Yeri Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Sokak Restaurant Cengiz'in Yeri Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı

Sokak Restaurant Cengiz'in Yeri Sıkça Sorulan Sorular

Sokak Restaurant Cengiz'in Yeri düğün fiyatları ne kadar?

Sokak Restaurant Cengiz'in Yeri düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Sokak Restaurant Cengiz'in Yeri düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Sokak Restaurant Cengiz'in Yeri kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Sokak Restaurant Cengiz'in Yeri 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Sokak Restaurant Cengiz'in Yeri düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Sokak Restaurant Cengiz'in Yeri düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Sokak Restaurant Cengiz'in Yeri düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Sokak Restaurant Cengiz'in Yeri düğün dışında kına, bayi toplantısı, açılışlar, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, nişan, baby shower, doğum günü, parti ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

01:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

01:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Sokak Restaurant Cengiz'in Yeri Hakkında

‘’Sokakta hayat var!’’ mottosuyla yola çıktık ve bunun ışığında yıllardır Sokak Restaurant Cengizin Yeri Beşiktaş / İstanbul adresimizde hizmet veriyoruz.

Cengiz’in Yeri olarak da bilinen restoranımızda bugüne dek sayısız davet düzenledik, sayısız özel günde yanınızda olduk.

Beşiktaş gibi merkezi bir konumda olmamız çoğu zaman avantaj sağlıyor.

Misafirlerimiz mekânımıza oldukça kolay bir şekilde ulaşabiliyorlar. Hele ki İstanbul gibi ulaşım problemi olan bir şehirde misafirlerimiz için büyük bir avantaj oluyor. Onların içini rahatlatan bu durumu eğlenceli atmosferimizle de desteklemeyi ihmal etmiyoruz. Kolay ulaşıyorlar ve doyasıya eğleniyorlar…

Sokak kültürünün içerisinde yeşeren mekânımızın samimi ortamında güzel vakit geçiriyorlar. Hem de bunu eşsiz lezzetlerimizle birlikte yapıyorlar.

Bir restoran olduğumuz için lezzet noktasında oldukça iddialı olduğumuzu söylememiz mümkün. Hele ki balık söz konusu ise… Taze balıklarımızı bambaşka yöntemlerle pişiriyor, görsel açıdan da keyif verici bir şekilde servis ediyoruz. Misafirlerimizin masalarını donatmak bizim işimiz! Bin bir çeşit mezemiz, bambaşka içecek alternatiflerimiz ve tatlılarımız… Aradığınız tüm lezzetleri Sokak Restaurantta bulabileceğinize eminiz. Üstelik bu lezzetleri dilediğiniz şekilde bir araya getirmeniz ve kutlamanıza özel bir menü oluşturmanız da mümkün.

Son dönemlerde evlenen çiftler evliliklerini nikah sonrası yemek organizasyonu ile kutlamayı tercih ediyorlar. Daha uygun fiyatlı olan bu alternatif yeni nesil eğlence anlayışı için de çok daha makul bir seçenek oluyor.

Sevdiklerinizi davet ediyorsunuz; size özel masa hazırlıyoruz ve isteklerinize göre bu masayı donatıyoruz. Doyasıya eğlenmek ve evliliğinizle ilgili güzel dilekleri dinlemek ise size kalıyor!

Nikâh sonrası yemek organizasyonunuzda neler yapabileceğimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz; “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonu üzerinden Sokak Restaurant Beşiktaş ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Hem böylelikle aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz ve sorularınıza hızlı bir şekilde yanıt bulabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Sinanpaşa Mahallesi, Köyiçi Mektep Sk. No:8, 34353 Beşiktaş/İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Sokak Restaurant Cengiz'in Yeri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.