Kemer Botanik Park

31 Yorum

0212 963 39 06

E-posta Gönder

Üyelere Özel

Hafta Sonu, Yemeksiz, Paket

50.000 TL Fiyat Al

Kampanyalar (2)

 • Eyüp, İstanbul. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

 • 7 yıllık Düğün.com üyesi

En Popüler Yorum

Hande & Ekrem

Düğün Tarihi: 08.07.2018


Civarında olduğumuz bir gün kilometrelerce yürüdükten sonra, aklımızda en çok yer edinen mekânlardan olan Kemer Botanik Park'ı bir anda keşfettik ve o gün, düğün mekânı neredeyse kesinleşmiş oldu. Bu yaz düğünümüzü hep bir açık hava kır bahçesinde yapmak istemiş fakat ne çok fazla salaş ne de çok... devamı 

Üyelere
Özel Fiyat
Hafta Sonu, Yemeksiz, Paket
50.000 TL Fiyat Al
Son gün 31/03/2023
%25 i̇ndirim

Son gün 31/03/2023

200 Kişiye Kadar Hafta İçi İkramlı Kına Organizasyonları 45.000₺!

200 kişiye kadar yaş pasta kuru pasta meşrubat ikramı ile ses... devamı 

Kemer Botanik Park Fiyatlandırma

 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

  500 - 750 TL

 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

  350 - 500 TL

 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)

  350 - 500 TL

 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)

  350 - 500 TL

Kemer Botanik Park Kapasite

 • Yemekli Kapasite

  750-1.000 kişi

 • Kokteyl Kapasitesi

  1.000-2.000

 • Otopark araç kapasitesi ne kadar?

  50-75

Kemer Botanik Park Genel Özellikler

 • Davet Alanları

  Açık ve kapalı alan

 • Mekan Özellikleri

  Bahçe, Çim alan, Orman içinde
 • Manzara

  Orman manzaralı, Kır manzaralı, Bahçe manzaralı, Doğa manzaralı

Kemer Botanik Park Özellikler

 • Yemek Servisi
 • Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
 • Catering Firması Getirme
 • Engelli Girişi
 • Fotoğrafçı Getirme
 • After Party Alanı
 • Organizasyon Firması Getirme
 • Menü Tadımı
 • Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
 • Menüde Değişiklik
 • Organizasyon Sorumlusu
 • Vale Hizmeti
 • Hazırlık odası
 • Olumsuz hava koşullarına karşı önlem

Kemer Botanik Park Sıkça Sorulan Sorular

 • Kemer Botanik Park düğün fiyatları ne kadar?

  Kemer Botanik Park düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Kemer Botanik Park düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.


 • Kemer Botanik Park kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

  Kemer Botanik Park yemekli düğün için maksimum 750-1.000 kişi, kokteyl için ise maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir. Kemer Botanik Park açık alan kapasitesi maksimum 500-750 kişi, kapalı alan kapasitesi ise maksimum 400-500 kişidir. Kemer Botanik Park maksimum 50-75 araçlık otopark kapasitesine sahiptir.


 • Kemer Botanik Park düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

  Kemer Botanik Park düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti ve yemek servisi sunmaktadır.


 • Kemer Botanik Park düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

  Kemer Botanik Park düğün dışında bayi toplantısı, piknik, davet ve resepsiyon, kına, doğum günü, nişan, sünnet düğünü, parti, mezuniyet törenleri ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Kemer Botanik Park Hakkında

Her yanı tabiatın güzellikleriyle çevrili Kemer Botanik Park İstanbul çiftlerimiz ve konuklarını doğanın tam göbeğinde karşılıyor. Belgrat Ormanları’na yakın bir konumda yer alıyoruz. Kır düğünlerinin bir numaralı adresi olduğumuzu söyleyebiliriz. İşletmemizi öne çıkaran unsurlar arasında ilk olarak her karışı üzerinde saatlerce uğraşılan peyzaj tasarımımız ve bahçemizi daha da renkli hale getirecek dekoratif ürünlere dizaynımızda yer vermemiz. Kullandığımız her aksesuar ve bahçemizdeki Nilüfer Havuzumuz davetlilerimizden tam puan alıyor.

Davet Alanları

Kır düğünleri için geniş bir bahçemiz, salon davetleri için de konforlu bir kapalı alanımız bulunuyor. Açık alanımız yemekli düzende 1.000 kişiye kadar hizmet verilebilecek genişliğe sahip. Kokteyllerdeyse bahçemizde yaklaşık 2.000 kişinin ağırlanabileceği kapasitemizle davetlilerimizi misafir ediyoruz. Görüldüğü gibi açık havadaki çok katılımlı düğünlerde konuklarımızın rahat edeceği bir alanımız var. Kapalı salonumuzun kapasitesi de 500 kişiden oluşuyor.

Dekorasyon

Kemer Botanik Park Eyüp düğün salonu kır düğünlerine en çok yakışan rustik tarz üzerinden bir dekorasyon oluşturduk. Beyaz tiffany sandalyeler ve yuvarlak beyaz masalarımız zarif bir uyum içinde. Ağaçlarımızın gövdesine ve ahşap paletlerimize sizden aldığımız anlamlı fotoğrafları asıyoruz. Ağaçlarımız arasına yerleştirilen beyaz top avizelerimiz sade ve şık dizaynımızın önemli bir parçası.

Salonumuzun girişi yön gösteren ve çiftlerimizin isimlerinin yazılı olduğu ahşap tabelalarla renkleniyor. Fotoğraf çekilebileceğiniz farklı alanlarımız mevcut. Örneğin led ışıklı ya da yapraklarla canlandırılan beyaz tül arka fonlarımızın etrafına çiçeklerle süslenmiş tahta kasalar, minik mumluklar koyarak doğal bir atmosfer içinden gelen güzel kareler yaratıyoruz. Bahçemizde şıklık ve salaşlığın birleştirildiği birçok tasarımlara rastlayabilirsiniz.

Hizmetler

Organizasyon sorumlularımızla düşünce ve isteklerinizi paylaşarak düğününüzün hazırlıklarını başlatabilirsiniz. Menülerimizi tadarak şeflerimize ekleme veya değişiklik yapılmasını uygun gördüğünüz noktaları belirttiğiniz takdirde istediğiniz yemekler hazırlanacak. Fotoğrafçılarımız bu özel güne ait tüm anları fotoğraf ve video çekimleriyle ölümsüzleştiriyor. Şahsi araçla salonumuza gelen konuklarımız araçlarını otoparkımıza bırakabilir veya valelerimize teslim ederek direkt düğün alanına geçebilir.

Kemer Botanik Park Kır Düğünü hayal eden gelin damatlarımız için kaçırılmayacak bir fırsat. Gerek hizmet çeşitliliği ve kalitesiyle olsun gerek orman içindeki geniş davet alanıyla olsun size unutamayacağınız bir düğün yaşatacak sayılı mekanlardan. Sizin için hazırladığımız düğün paketleri ve fiyatlarımız hakkındaki detaylara iletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle irtibata geçerek hızlıca ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Telefon: 0212 963 39 06
 • Adres:

  Mithatpaşa, Istanbul Caddesi & Koru Sokak No:1, 34406 Eyüp/İstanbul

 • Nasıl gelinir?

  Orman Yolundan: Bahçeköy orman yolundan Kemerburgaz tabelaları izlenerek köy içine cıkılır. Caminin sağından 600 m ileride sağda kalır.<br/><br/>2.Köprü Yolundan: Mahmutbey istikametinden gelirken, Kemerburgaz-Göktürk tabelasından girip yaklaşık 8 km sonra 2. Kemerburgaz tabelasından girdikten sonra yolun bitimindeki ışıklardan ilk sol, ilk sağ yaparak gelinir.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kemer Botanik Park Yol Haritası

Kemer Botanik Park Düğün Yorumları (31)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Hande & Ekrem

Düğün Tarihi: 08.07.2018


Civarında olduğumuz bir gün kilometrelerce yürüdükten sonra, aklımızda en çok yer edinen mekânlardan olan Kemer Botanik Park'ı bir anda keşfettik ve o gün, düğün mekânı neredeyse kesinleşmiş oldu. Bu yaz düğünümüzü hep bir açık hava kır bahçesinde yapmak istemiş fakat ne çok fazla salaş ne de çok... devamı 

Zehra & Abbas

Düğün Tarihi: 03.09.2022Arif Bey ve ekibine çok teşekkür ederim..

Her sey planlandığı gibi oldu.

Aslı & Saygun

Düğün Tarihi: 05.09.2021Mekana girdiğiniz anda farklı bir dünyaya giriyorsunuz. Kır nikahı yapmak isteyenlerin tereddütsüz tercih edebileceği bir mekan. Çalışanların ilgisi en güzel gününüzü daha da muhteşem hale getiriyor. 5 eylül tarihinde en mutlu günümüzü unutulmaz kılan Arif beye beye ve çalışanlarına çok teşekkür... devamı 

Ferhat

Düğün Tarihi: 11.04.2020

Düğün.com üzerinden anlaştı


Mekan yemekli düğün isteyenler çok güzel. Kır düğünü için güzel ve şık bir yer

Yasemi̇n & Canberk

Düğün Tarihi: 01.09.2019

Düğün.com üzerinden anlaştıAhh nasıl başlasam... 01.01.2019 günü hep hayal ettiğimiz gibi hatta daha fazla güzel ve eğlenceli bir düğünümüz oldu. O kadar kır düğünü mekanı gezdikten sonra Anita hanım ile karşılaşınca evet istediğimiz muamele ve yer kesinlikle burası dedik. Anita hanımın soğukkanlılığı ve sakinliği o kadar... devamı 

Esra & Eren

Düğün Tarihi: 26.08.2017


Evlenmeye karar verdiğimiz ilk günden itibaren tek hayalimiz yemyeşil bir alanda olabilecek en doğal haliyle Evet! diyebilmekti, bize hayalimizden öte bir gece yaşattıkları için öncelikle Kemer Botanik ailesine ve her istediğimizi bizi memnun etmek için bir şekilde halleden Anita hanıma ne kadar... devamı 

Meltem & Selcuk

Düğün Tarihi: 22.07.2017


Mekan tam hayalimizdeki gibiydi.neredeyse sorunsuz bir organizasyon oldu. Kir dugunu yapmak isteyen herkese onerebiliriz.Fiyat performans dengesi de mekani secmek icin onemli bir neden.

Ezgi & Murat

Düğün Tarihi: 07.07.2017


Süper bir düğünümüz oldu Anita hanıma sonsuz teşekkürler inanilmaz biri ona nekadar teşekkür etsem azdır herşey çok güzel birdaha düğün yapsam yine aynı mekanda yapardım

Seren & Abdullah

Düğün Tarihi: 08.10.2016


Merhabalar,
Herkesin hayali olduğu gibi benimde hayalim kır düğünü yapmaktı.Ayrıca bizim düğünümüz alışılagelmiş bir düğün olsun istemedik.Herkesle birlikte en başta kendimizin eğlenmesi için organize ettik her şeyi.
Başta Arif bey olmak üzere bütün ekip bizle çok iyi çok güzel...
devamı 

Özlem & Rauf

Düğün Tarihi: 18.09.2016

Düğün.com üzerinden anlaştı


Sonbarin ortasında çok güzel bir düğüne ev sahipliği yaptı bize kemer botanik.Mekan çok güzeldi bütün misafirler çok memnun kaldı.Farklı konsep seçenekleri ile hayalinizdeki düğün gerçekleşiyor.Anıta hanim her animizda yanımızda olup bizimle ilgilendiği için teşekkür ediyoruz.Kesinlikle tavsiye... devamı 

Simge & Ümit

Düğün Tarihi: 05.09.2016

Düğün.com üzerinden anlaştı


Sevgili Taha,Arif ve Kemer botanik çalışanları,

Kır düğünü konseptini istediğimiz Düğünümüzde tek derdimiz samimi,sıcak,mutluluklarla dolu bir gün olmasıydı.

Kemer botaniği bulduğumuzda isteklerimiz doğrultusunda ki adımımız başlamıştı.....

Hele bir de Taha ve Arifi...
devamı 

Didem & Emre

Düğün Tarihi: 21.08.2016

Düğün.com üzerinden anlaştı


İlla kır düğünü isteyip,hem açık hem kapalı olsun,sahipleri abi kardeş gibi olsun,diger düğünlerle bi arada olmasın,mangalbaşından bozma kır olmasın,yemyeşil,ferah,retro,dekorlarda sınır olmayan harika bi düğün isteyenler başka yer aramasın,istanbulda gezmediğim kır düğünü mekanı kalmadı,arif,taha... devamı 

Tugba & Cem

Düğün Tarihi: 20.08.2016

Düğün.com üzerinden anlaştı


Her sey cok guzeldi cok memnun kaldik.Evlenecek ciftlere Kemer Botanik Park i tavsiye ediyoruz.

Riella & Güçlü

Düğün Tarihi: 19.06.2016

Düğün.com üzerinden anlaştı


Düğün günümüzde her şey istediğimiz gibiydi
Kemer botanik park ekibine düğün günümüzde gösterdikleri ilgi için ve tüm süreçteki yardımları için teşekkür ederiz

Sibel & Recep

Düğün Tarihi: 29.01.2016


Kemer Botanik park ta 29 ağustos 2015 tarihinde sünnet düğünü yaptık. Harika bir düğün oldu. Mekanı kesinlikle tavsiye ediyorum. Hizmet fevkalâdeydi. Misafirlerimiz çok güzel ağırlandi. Herkes çok memnun kaldı. Halâ düğün konuşmaları devam ediyor. Tüm ekibe ve taha beye tekrar tekrar tskler ....... devamı 

Arzu & Hasim

Düğün Tarihi: 25.10.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı


Bizim dugunumuz 25 Ekim'deydi, Ekim sonu oldugundan dolayı havanın soguk ve yagmurlu olacagından endiseliydim, ve dugun gunu hava biraz yagmurluydu. Fakat mekanın bir bolumunun ustunun ve yanlarının kapanıyor olması dugunun harika gecmesini sagladı. Isteyen konuklar dısarıda acık alanda isteyenler... devamı 

Müge & Osman

Düğün Tarihi: 12.09.2015


Yemekler şahane. Mekan sahipleri çok destekçi. Mekan zaten çok güzel. Yağışlı havalar için dev çadırlarının olması büyük avantaj. Şehre yakın.

Hale & Osman

Düğün Tarihi: 06.09.2015


Mekan bir kır düğünü için mükemmel. Herşey eksiksiz ve sahipleri çok ilgili. Düğünüm mükemmel oldu. Teşekkürler Kemer botanik ekibi.

Gizem & Erhan

Düğün Tarihi: 04.09.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı


Kır düğünü istiyorsanız eğer, mutlaka gidip görün derim. Şehrin içinde bir bahçe oluşu, ulaşılabilirlik açısından oldukça avantajlı. Sizi bir kalıba sokmadan, kendi hayallerinizi gerçekleştirmek için tüm olanakları sunuyorlar. İçerisinde bulunan büyük çadır "yağmur yağarsa naparız" derdini... devamı 

Sinem

Düğün Tarihi: 29.08.2015


Benim düğünüm burda gerçekleşmedi,düğünümün gerçekleştiği mekanı artık mekan sahipleri vermiyor düğünler için ama kemerburgazdaki botanik parkı herkese tavsiye edebilirim.Kır düğünü isteyenler için gerçekten çok güzel bir mekan.Benim tanıdıklarım burada düğün yaptılar ve herşeyden memnun kaldılar.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.