Aterina Balık Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Aterina Balık Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Aterina Balık Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Aterina Balık Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Aterina Balık Restaurant Sık Sorulan Sorular

Aterina Balık Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Aterina Balık Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Aterina Balık Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


Aterina Balık Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Aterina Balık Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Aterina Balık Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Aterina Balık Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Aterina Balık Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Aterina Balık Restaurant düğün dışında kına, parti, nişan, doğum günü, baby shower, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Aterina Balık Restaurant Hakkında

İstanbul’u birbirine bağlayan bir konumda yer alıyor Aterina Balık Beşiktaş adresimizde misafirlerimize hizmet veriyoruz.

Uzun yıllardır İstanbul halkının akşamlarına renk katmak adına çalışmalarımızı sürdürüyor, şehir stresinden onları biraz da olsun uzaklaştırıyoruz.


Grup organizasyonlarına da ev sahipliği yaptığımız restoranımız Beşiktaş çarşıda bulunuyor. Kendimize has havamızla misafirlerimize huzurlu bir deneyim sunuyor, keyifli saatler geçirmelerine aracılık ediyoruz.


Organizasyonlara da yer verdiğimiz salonumuzun iç tasarımı da alınan keyfi destekler niteliktedir. Beyaz renginin ağırlıklı olarak kullanıldığı dekorumuzla ferah bir atmosfer sunuyoruz. Misafirlerimizi ağırlamak için 2 ayrı alanımız bulunuyor. Kış sezonunda kapalı alanımızda samimi bir ortam yaratırken; yaz sezonunda havadar masalarımızı tercih ediyoruz. Beşiktaş’ın hareketli sokakları eşliğinde lezzetli yemeklerimizin tadına bakabilir, sevdiklerinizle neşe dolu saatler geçirebilirsiniz.


Son dönemlerde düğün organizasyonunun yerini nikah sonrası yemeğine bırakmasıyla birlikte; çiftler tarafından bu noktada da yoğun talep görmeye başladık. Bazen ilk görüşmelerini restoranımızda gerçekleştirmiş bazen de daha önce restoranımız ziyaret etmiş misafirlerimiz bu mutlu günleri için bizi tercih ediyorlar. Biz ise ekip olarak böylesine güzel bir organizasyona ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Böyle anlamlı bir organizasyon için tercih edilmenin sevinciyle davetlerinize çok daha özenli yaklaşıyoruz. Gece gözler tamamen çiftimizin üzerinde oluyor. Tüm isteklerine hızlı bir şekilde cevap vermek için çalışıyoruz. Bu gecenin kusursuz geçmesi için hummalı bir çalışma yürütüyoruz.


Önceden davetiniz için belirlediğiniz menüyü misafirleriniz için hazırlıyor, davet masanızı da rezerve etmeyi ihmal etmiyoruz. Geldiğiniz ilk andan itibaren güler yüzlü bir şekilde hizmete başlıyor, keyifli saatler geçirmeniz için var gücümüzle çalışıyoruz.


Nikah sonrası yemeği organizasyonunuz için doğru adres olduğumuzu düşünüyorsanız; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden Aterina Balık Restaurant ekibiyle iletişime geçebilir, aklınıza takılan sorulara hızlıca yanıt bulabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Sinanpaşa Mahallesi, Köyiçi Meydanı Sk. No:4, 34353 Beşiktaş/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Aterina Balık Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.