Nikah Sonrası Yemeği İstanbul

Winner Sports Pub

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Winner Sports Pub Hakkında

İstanbul’un Bakırköy ilçesinde hatırı sayılır bir süredir Ataköy Teras Cafe Bistro adı ile varlığımızı sürdürüyoruz. Geniş bir yüz ölçümüne sahip mekânımızda çok sayıda çalışanımız ile birlikte misafirlerimizi karşılıyoruz. Her biri prezentabl ve alanında uzman personelimiz sayesinde şimdiye dek bizi tercih eden tüm konuklarımızı memnun etmesini bildik ve günden güne hem kendimizi yeniledik hem de hizmetlerimizi geliştirdik. Çeşitli eğlence ve kutlamalara ev sahipliği yaptığımız mekânımızda bir süredir bazı özel gün ve gecelerde de sizinle birlikte oluyoruz. Doğum günü kutlaması, çeşitli partiler ve toplantı gibi organizasyonların yanı sıra söz ve nişan törenleri ile kına ve bekarlığa veda gecelerinde de aynı özenle hizmet veriyoruz.

Biliyoruz ki nişan veya söz organizasyonunuzu yapmak amacı ile kendinize uygun ve tam da hayal ettiğiniz gibi bir mekân arayışındasınız. Biz de bu arayışınıza bir son verebileceğimizi düşünmek ile birlikte seçimi tabii ki size bırakıyoruz. Dilerseniz kafemizden bahsettiğimiz yazımızın devamını okuyarak karar verme sürecinde size yardımcı olacak bilgilere sahip olabilirsiniz.

Özel günler ve geceler için ayırdığımız ve butik organizasyonlar için birebir olan bir salonumuz mevcut. Burada tamamen size özel ve dışarıdan izole bir şekilde dilediğiniz kutlamayı ve töreni yapabilirsiniz. İster sessiz ve sohbet ile dolu yemekli bir davet isterseniz de müzikli ve bol eğlenceli bir kutlama, her iki çeşidi de bizimle birlikte gerçekleştirebilirsiniz. Salonun oturma düzenini ve planlamasını sizin tercihinize göre özenle hazırlayacağımızdan şüpheniz olmasın.

Kafemizde usta aşçılar ve deneyimli mutfak ekibi tarafından hazırlanan zengin bir menüye sahibiz. Organizasyonunuzu yemekli bir şekilde yapmak isterseniz hem sunumu hem de lezzeti ile göz dolduran yemeklerimizi servis etmekten mutluluk duyarız.

Salon süslemesini dilerseniz bize emanet edebileceğiniz gibi, organizasyon firmalarından destek alarak da yaptırabilirsiniz. Teras Bistro Ataköy olarak sizi bekliyoruz. Sayfa üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Ataköy 9-10 Kısım Karanfil Sk. Atrium A.V.M Teras Katı Bakırköy / İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Winner Sports Pub Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.