Nikah Sonrası Yemeği Eskişehir

Teras Balık

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Teras Balık Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Teras Balık Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Teras Balık Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Açılır kapanır tavan Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı

Teras Balık Sıkça Sorulan Sorular

Teras Balık düğün fiyatları ne kadar?

Teras Balık düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Teras Balık düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Teras Balık kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Teras Balık 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Teras Balık düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Teras Balık düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi, vale hizmeti ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Teras Balık düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Teras Balık düğün dışında kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, doğum günü, davet ve resepsiyon ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

01:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

01:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Teras Balık Hakkında

2015 yılında doğanın sunduğu en kaliteli deniz ürünlerini değişik bir konseptte Teras Balık Eskişehir’de sunuyoruz. “Sağlık için balık ye, balık için Teras Balık’ı tercih et” sloganıyla yılın her günü hizmet veriyoruz.


Yenibağlar Mahallesi’nde yer alarak modern dekorasyonumuz ve lezzetli menümüz ile misafirlerimizi ağırlıyoruz. Sağlığın ve lezzetin ön planda olduğu yerli, taze ve doğal ürünler tercih ediyoruz. Her damak tadına uyan bir menüye sahibiz.


Tanımlaması oldukça güç bir mekânız. Ama şunu söyleyebiliriz ki, kendinizi evinizde hissettiğiniz bir misafirperverliğe sahibiz. Gurme bir mekân mı? Güvenilir bir gastro kulüp mü? gibi sorularınıza cevap veremeyiz. Gelin ve yaşayın!


110 kişilik açık 70 kişilik kapalı alanlara sahibiz. Kapalı alanımız oldukça şık olmakla birlikte beyaz ağırlıklı bir konsepte sahip. Tavandaki avizelerden duvarlardaki fotoğraflara canlı bitkilerden özel odalara kadar bu şıklığı fark edeceksiniz. Açık alanımızda ise, beyazın arasında yer alan yeşilin, kırmızının, mavinin uyumunu seveceksiniz. Küçük bir palmiye ağacımızın ile olduğu restoranımızda, dekorasyon anlamında bitkilere çokça yer verdik. Mekâna ferahlık ve güzellik kattığına inandık.


Özel günlerinizde size özel menüler hazırlıyoruz. Öncesinde görüşmeye geldiğinizde birlikte karar vererek bir menü oluşturuyoruz. Hatta tadım ve değişiklik dahi yapabiliyorsunuz. Ayrıca böyle günler de bir de özel masa servisine sahibiz. Bu sebeple kendinizi ayrıcalıklı hissedeceksiniz.


Sanıldığı üzere Teras Balık Eskişehir fiyatları çok yüksek değil. Herkesin bu hizmete ve lezzete şahit olmasını istediğimizden bu konuyu önemsiyoruz. Kendimi çok anlattık. Şimdi sıra sizde! Bizimle iletişime geçmek ve bu ayrıcalıklı hizmetten yararlanmak istiyor musunuz? O zaman yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli. Böylece bizimle iletişime geçebiliyor ve merak ettiğiniz soruları sorabiliyorsunuz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Yenibağlar Mh. Türkaslan Sokak No: 20

 • Haritadaki Konumu

  Teras Balık Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.