Teras Balık

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Teras Balık
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Teras Balık Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Teras Balık Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Teras Balık Sık Sorulan Sorular

Teras Balık düğün fiyatları ne kadar?

Teras Balık düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Teras Balık düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Teras Balık kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Teras Balık 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Teras Balık düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Teras Balık düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi, vale hizmeti ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Teras Balık düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Teras Balık düğün dışında kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, doğum günü, davet ve resepsiyon ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Teras Balık Hakkında

2015 yılında doğanın sunduğu en kaliteli deniz ürünlerini değişik bir konseptte Teras Balık Eskişehir’de sunuyoruz. “Sağlık için balık ye, balık için Teras Balık’ı tercih et” sloganıyla yılın her günü hizmet veriyoruz.


Yenibağlar Mahallesi’nde yer alarak modern dekorasyonumuz ve lezzetli menümüz ile misafirlerimizi ağırlıyoruz. Sağlığın ve lezzetin ön planda olduğu yerli, taze ve doğal ürünler tercih ediyoruz. Her damak tadına uyan bir menüye sahibiz.


Tanımlaması oldukça güç bir mekânız. Ama şunu söyleyebiliriz ki, kendinizi evinizde hissettiğiniz bir misafirperverliğe sahibiz. Gurme bir mekân mı? Güvenilir bir gastro kulüp mü? gibi sorularınıza cevap veremeyiz. Gelin ve yaşayın!


110 kişilik açık 70 kişilik kapalı alanlara sahibiz. Kapalı alanımız oldukça şık olmakla birlikte beyaz ağırlıklı bir konsepte sahip. Tavandaki avizelerden duvarlardaki fotoğraflara canlı bitkilerden özel odalara kadar bu şıklığı fark edeceksiniz. Açık alanımızda ise, beyazın arasında yer alan yeşilin, kırmızının, mavinin uyumunu seveceksiniz. Küçük bir palmiye ağacımızın ile olduğu restoranımızda, dekorasyon anlamında bitkilere çokça yer verdik. Mekâna ferahlık ve güzellik kattığına inandık.


Özel günlerinizde size özel menüler hazırlıyoruz. Öncesinde görüşmeye geldiğinizde birlikte karar vererek bir menü oluşturuyoruz. Hatta tadım ve değişiklik dahi yapabiliyorsunuz. Ayrıca böyle günler de bir de özel masa servisine sahibiz. Bu sebeple kendinizi ayrıcalıklı hissedeceksiniz.


Sanıldığı üzere Teras Balık Eskişehir fiyatları çok yüksek değil. Herkesin bu hizmete ve lezzete şahit olmasını istediğimizden bu konuyu önemsiyoruz. Kendimi çok anlattık. Şimdi sıra sizde! Bizimle iletişime geçmek ve bu ayrıcalıklı hizmetten yararlanmak istiyor musunuz? O zaman yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli. Böylece bizimle iletişime geçebiliyor ve merak ettiğiniz soruları sorabiliyorsunuz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Yenibağlar Mh. Türkaslan Sokak No: 20

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Teras Balık Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.